2

@Colon piękne zwierzęta

0

@robsesh
ja tam im się nie dziwię, łatwo się mówi z pozycji tej w której Ty na to patrzysz z boku.
Jak zarabia jakieś nędzne 10tysięcy euro miesiecznie, a ktoś przychodzi i oferuje mu 10 razy tyle, to nie dziw się, że decyduje się. Co innego jak się jest Pedrim gdzie widać umiejętności, ale są zawodnicy co jak nie zaakceptują oferty mogą przepaść i takiej oferty już nigdy nie dostać.

0

@Hubsao raczej na żyletki pójdzie, silniki pewnie gdzieś zaadoptują

9

@Comentateiro
Opisujesz swoją sytuację?

1

@BART97 usunąłem bo właśnie stracę czas ponownie na laramblowe dyskusję, jak to uczyniłem rok temu przy okazji rocznicy.
W dużym skrócie, obciążenia dynamiczne od uderzenia samolotu oraz obciążenie termiczne od temperatury, zastosowane materiały, sama konstrukcja WTC nie spinają mi się.
Ale oczywiście wszystko to jest tylko moimi domysłami opartymi na własnej wiedzy, nie popartymi żadnymi obliczeniami w tym zakresie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 CS 1.5 w szkole kiedyś opanowany

0

@pauletaa HAHA DOBRE, daj jeszcze jakiegoś żarta to się pośmieje z całą rodzinką :DD

1

Co sądzicie o zabranie kobity na strzelnice?
Mam lekkie obawy bo jest ona lekko gapowata, 50kg żywej masy, kordynacja ruchowa słaba, boje się, że z glockiem zrobi to co ludzie na filmikach robią z Magnumem xD

Sam też jestem normalnej postury, nigdy nie strzelałem, ale raczej broń z rąk mi nie wypadnie.

2

@Ojciec5tkidzieci to patrz teraz, wzywam @Azacca

6

@IronSanHybrid wyciągam najcięższe laramblowe działa i wzywam @Persyfl

1

@Dzemix111 nie, tutaj chodzi o przytyki do Messiego. Memy z Góralem i płaczem Messiego, memy z Messim na kanapie oglądającym jak odpada Argentyna.
Dlaczeog tych memów nie robią z Arabią czy Meksykiem?

9

Polska z Argentyną w grupie i już czołowe portal jak Ekstraklasa Trolls śmieszki z Messiego odpadającego z MŚ.
Wszystkie śmieszki w kierunku Messiego, jakieś kompleksy straszne mają.

15

Platforma Obywatelska to wspaniała partia.

0

@bartekvisca jak płaciłem rok temu ok. 100zł za miesiąc tak teraz 130zł.

1

@Bykunn Wolski od miesiąca robi analizy na podstawie tych map u Zychowicza ^^

1

@Kurkmen ten kucccccko?

0

@michal26 to chyba bez żadnego bagażu

2

0

@michal26 Czechy Praga ^^ Sam tam jadę na majówkę

0

@PatrykBarca
Akurat nie, chciał 200zł ale utargowałem 100zł :D.
Mieszkamy obok Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, mieszkanie jest duże bo 3 pokoje, a jestem tylko ja z kobitą.
Właściciel wie, że może zarobić więcej wynajmując np studentom, ale my akurat bardzo dbamy o mieszkanie (jest 7 letnie), jak cokolwiek się stało (np. sąsiad zalał nas w łazience, spadł sufit) to ja wszystko mu wyremontowałem za śmieszne pieniądze.

1

Skoczył wam wynajem na przestrzeni ostatnich lat?
Ja od 2 lat wynajmuje jedno mieszkanie, sam wynajem dotychczas wynosił 1600zł, teraz właściciel podniósł do 1700zł. Jest to niewiele uważam.
Średnie miasto - Toruń.

9

Nie wiem czy dzisiaj było xDD



11

@KmN
W wieku 26 lat udało mi się zrobić uprawnienia budowlane co przełożyło się na znaczny przeskok w zarobkach. Teraz przy 30'tce dalej wynajmujemy z kobitą, bo jest nam tak dobrze.
Odkładamy pieniądze, dwa razy do roku wakacje, niczego sobie nie żałujemy.
Grunt, że jesteśmy zdrowi a pieniądze to dodatek.

Nie mamy jakiegoś parcia na własność.

9

Wichniarek dobrze prawi w Kanale Sportowym.
Cieszmy się z awansu, ale z taką grą to z nikim na mundialu nie wygramy.
Od jutra ciężka praca i może 4 miejsca w grupie nie zajmiemy :|

48

Na Polsacie by puścili reklamy w tym momencie xDDD

3

Czesiu wzruszony

0

woooow 1 kartka dla Szweda

40

Zieliński jak pinokio w Shreku co uwierzył, że już nie jest z drewna xDDD

5

Szwedzi psycha sitting :DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?