draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@adi7adi8 a to nie czasem Taycan?
2
zazdro, dostać takiego porszaka :D
1
@adi7adi8 @Matheu12
Aa rozumiem, trochę szkoda ale jest to logiczne :D
1
Iga teraz zglosila że gość macha polska flaga i jak nie mniemam to ją rozprasza.
Bardzo mało oglądam tenisa, w zasadzie dopiero od Igi oglądam.
Nie rozumiem dlaczego podczas gry w tenisa musi być cisza, taka słaba mają koncentrację?
Niech ktoś grający lub oglądający mi to wytlumaczy.
W innych sportach 1vs1 jak boks ciszy np nie ma, a skupić też się trzeba.
1
Go go Iga! Wczoraj Rosja, dzisiaj Białoruś do pokonania
29
siedzi przed kompem spocony by całe dnie pisać na prawaków i konfę a matka tylko bigos donosi xD
0
@JohnA no boli dupa
5
@Hosh
ale ma 13 asyst
27
* Ronaldo strzela byle jaką bramkę* - Ekstraklassa Trolls SPust król, Bóg, niemożliwe
*Messi strzela* FRANKOWSKI MA WIĘCEJ BRAMEK HAHA
9
Messi jakaaaa budaa
1
@Comfortable_ czyżby polska scena coś się odradza?
1
Ale nowa płyta sanah mi siedzi, genialna jest.
3
Niemcy i broń na Ukrainę :D
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1650499551tvvIja5HLx7GppgPl6QtXW,w400.jpg
1
@Kurkmen kobita moja wzięła sobie 2 miesiące temu na raty, przesiadła się z S7 edge i również bardzo zadowolona.
1
@tomek8756
niee, śmiało. W dzisiejszych czasach to konieczność niemalże.
Ważne jednak, że nie każdy nadaje się na kierowcę, ale to wychodzi w trakcie.
0
@KapiFCB
Chodzi też o to, że w budowlance nie ma takich związków jak lekarze, transport.
Nie jest to branża krytyczna, bez budowania da się żyć.
4
@barcelonaLM
zaraz każda grupa społeczna zacznie protestować.
Ja akurat siedzę w budowlance i tutaj żadnych protestów nie będzie :D.
0
@michal26
Po prostu Mariupol jest odcięty od Ukrainy.
Nie liczyłbym na jakieś przecięcie i odsiecz wojsk Ukraińskich z kierunku Kijowa, bo Rosja wiąże jednostki Ukraińskie na północy przy granicy.
Zagłodzą ich w końcu i sami z tych bunkrów powychodzą, stara strategia zdobywania zamków co 2 lata potrafili oblegać.
11
@GeneralXavi
Podwyżka rent, emerytur > podwyżka podatków > wzrost inflacji
Powtórz ^^
12
https://x.com/DrapiacaMetka/status/1516783890832269312
Brakuje
Nie stać cię na bachory to nie rób i nie żebraj plusów.
Nie umiesz znaleźć pracy, zorganizuj zbiórkę :)
0
@kuz
Mój sprzęt, laptopa sobie rozwalić prywatnego nie mogę?
1
@Foro No głupota ^^
3
@Nieznajomy dziękuję, serwis też pogratulował
@Qlewer do domków jednorodzinnych był wystarczający
2
Jak pozbawić się 480zł?
Rysowałem wczoraj w revicie (program do modelowania 3d), w pewnym momencie zaczął zamulać strasznie laptop.
Starą metodą dostał dwa szybkie, dość mocne strzały i beng.
Wyłączył się po 15 minutach, nie chciał się włączyć.
Oddałem do serwisu. Diagnoza: dysk ssd jest cały, ale hdd rozwalony na tyle, że nawet ciężko będzie z niego dane odzyskać..
1
@Commandement Nie no tutaj akurat fakt, wtedy nie miałem uprawnień budowlanych a to akurat był duży skok w zarobkach.
@Kurkmen Ja nie miałem żadnego zastrzyku gotówki od rodziców, do momentu skończenia studiów na garnuszku u nich byłem. Jak tylko skończyłem na wynajem i teraz ciułamy na spokojnie.
1
@Kurkmen
No ale człowiek, który zaczał ten wątek ma problemy z mieszkaniem w Warszawie.
Warszawa to stolica Polski, jak Londyn Anglii czy Berlin Niemiec.
Są to miasta gdzie mieszkania na własność mają nieliczni.
Nikt całe życie nie chce wynajmować, ale skoro nie ma kapitału od rodziców czy kogoś innego, dobrze płatnej pracy, zdolności to jak Ty chcesz mówić o mieszkaniu?
Może zacznę mieć pretensję, że nie mogę kupić sobie Lamborghini.
2
@gaucho104
Ludzi po prostu nie stać i mają pretensje, a potem trzeba na nich płacić bo fundusze wsparcia rząd uruchamia..
0
@kabum235
Ciężko powiedzieć, między Koniuchami a Chełmińskim Przedmieściem.
ul. Bydgoska to dla mnie generalnie menelstwo i stare kamienice
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@AlwaysBlaugrana
Czyli jaki wniosek? Nie stać Cię na duże miasto, na stolicę to albo zmieniasz pracę i zarabiasz więcej, albo zmieniasz miasto. Co w tym trudnego?