draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kurkmen daj priva
2
@macio_944
Mam dokładnie to samo, w lato w robocie mogę jedynie skórę z siebie zedrzeć czy jechać nad jezioro.
W zimę cieplutki koc, ciepłe rzeczy i można żyć.
Nie ma robali, Zima >>>>> lato
1
@barcelonaLM to mi przypomina jak Ambasador Rosji chwalił Rosję za działania przeciwko faszystom na Ukrainie.
Kompletny stek bzdur
0
@Janas11224
Zazdro, piękne są
4
@ranger3120
Dałbym Ci nawet 10 tysięcy za to sk********* bo inaczej nie da nazwać stawania na miejscu dla niepełnosprawnych.
Skoro tak ochoczo stajesz (obojętnie czy na minutę czy trzy), to zabierz też niepełnosprawność osobom chorym.
Tak jeżdżę zgodnie z przepisami, wkurzam większość kierowców w tym kraju, tzn. półmózgów co nie mają poszanowania dla przepisów KD.
2
@BART97 Co Ty gadasz, poważnie grał i jest legendą Legii Warszawa i VfB Oldenburg? Pierwsze słyszę!
0
@BART97 A kto grał i jest legendą Legii Warszawa i VfB Oldenburg????
0
@tomek8756 ona dalej z tym politykiem pisu jest?
2
@Pawlak1992
Fakt w RMF szczególnie rano jak jadę do roboty za dużo pierdzielą, natomiast Olbratowskiego i jego felietony bardzo lubię ^^ Szczególnie jak dotykaja one tematów ruchów rządów czy np. matur.
Bardziej cenie RMF za fakty co pół godziny i fakty ekonomiczne o 7:32 Krzysztofa Berendy by posłuchać każdego dnia jak tam inflacja, co tam z kursem euro itp :D
3
Czuję się jak kiedyś na la bambi, zbiorowe złomowanko @Janiama
0
@RomanHoffer kupiłem Giant Roam Disc 3 w 2021 za 2399zł. Obecnie Roam Disc 3 kosztuje 3699zł :D
Już wtedy był problem z rowerami bo nie było części.
Dodam, że rower szukałem pół roku i w końcu mój rozmiar pojawił się w Giancie 300km ode mnie.
15
Komentarz usunięty
32
Jaki jest sens by w takich momentach leciał czas spotkania? Zatrzymać i po wznowieniu gry wznowić czas.
1
@pato1234
Polecam, pracuje od 10 lat w nadzorze i branża na przestrzeni tego okresu zmieniła się diametralnie in plus oczywiście.
W wykończeniówce można zarobić naprawdę fajne pieniądze o ile ma się fach w ręku.
Przy działalności warto postarać się o 20 tysięcy na start na narzędzia.
1
@trolownik
Ja daje bardzo rzadko.
Najbardziej mnie denerwuje jak kelner pyta czy doliczyć 10% od razu do rachunku xDD
Co to w ogóle jest, co oni nie dostają pensji że tak żebrają?
Kucharz, zmywak jakoś nie przychodzi po tipa.
1
@gumaz
Ciężko powiedzieć przy komputerze, takie sytuacje są nagłe i człowiek w takim momencie podejmuje głupie decyzje pod wpływem stresu.
Sam umiem pływac, ale bałbym sie, że ta osoba zacznie mnie topić jak bym chciał jej pomóc.
Ważę przy 180cm niewiele bo 75kg, stąd większe osoby tym bardziej nie wchodzą w grę.
0
@IronSanHybrid po prostu za długo robię w budowlance by takie w takie dyrdymały wierzyć lub po prostu są to paproki co robią za pół darmo.
0
@IronSanHybrid
Godziny tutaj tylko pokazują jak fakeowe są to stawki dwukrotnie poniżej rynkowych.
1
@IronSanHybrid takie bajki to dzieciom można opowiadać.
To jest jak zamiast 13.91zł netto za godzinę (najniższa krajowa) brać 6,95zł/h xD
1
@IronSanHybrid położyli za 50zł/m2?
1
@MesQueUnClub96
to ja zacznę od najbardziej nielubianego :D Tusk
0
Polecam komentarze xD
https://x.com/KSokolowska123/status/1522302396847865859
1
@eydeem
God of war
0
@Kidd
żadne karty upominkowe, pracownik wie najlepiej na co wydać gotówa/przelew
1
@IronSanHybrid
Generalnie pracuje w budowlance i cena 50zł/m2 położenia płytek to śmiech na sali obecnie. To jest cena z 2010r.
Może strona kb.pl nie jest adekwatna do obecnych stawek, ale nikt przy zdrowych zmysłach do układnia jak 100zł/m2 za samo położenie bez materiału nie podejdzie.
Masz tutaj aktualizacje stawek na 06 maja 2022r.:
https://kb.pl/porady/cennik-uslug-glazurniczych-w-roznych-regionach-polski/
Bez sensu jest ten najazd na Ukraińców podając jakieś skrajne przypadki.
22
Odnośnie oblania ambasadora farbą.
Rozumiem emocje w stosunku do agresora, ale ta akcja jest szczeniacka i pożytek z niej żaden.
Dajemy pożywkę w mediach kacapów co Polacy robią, bo wątpię że będzie tam narracja by to zrobili Ukraincy.
1
@AbelKabel
rynek pracownika, niech ten nierób docenia, że na niego robię!!
3
@Linghunter88 by potem pisali na mnie posty na larambli?
23
jak co poniedziałek ten nierób szef robi jakieś beznadziejny meeting w konferencyjnym tzw. "godzina wewnętrzna", ręce opadają...
i te jego przechwałki gdzie on nie był w weekend...
7
mmm