2

@Comfortable_ dokładnie, odpalałem strumyk i jazda..

5

Ederson leżał 2 minuty z doliczonych 4 minut i kiedy kończy sędzia?
94:14 xDD
Powinni jak najszybciej wprowadzić zatrzymywanie czasu

4

Kapitalnie ogląda się tą ostatnią kolejkę w multi lidze.

1

@Rust_Cohle dostałem L4, ale post o 8 wleci xD

0

@trolownik są, bo rejestracja chciala mnie na taką telefonicznie umówić przed przyjazdem gdzie od 3 dni płuca wypluwam i nie mogę nic jeść przez obrzęk gardła

1

Jestem w przychodzi w ramach świątecznej pomocy medycznej.
Rejestracja na miejscu mówi, że czas oczekiwania do 3 godzin.
W kolejce 3 osoby. Po wyjściu pacjenta od lekarza średnio mija 20-30 minut zanim zostanie następny poproszony. Nieźle

7

Piękne jest ten płacz wszędzie Realowcow o Mbappe :D.
Moralizowanie, że to zniszczyło futbol itp.
Jakby to była pierwsza sytuacja gdzie przychodzi szejk i bierze sobie co chce (Patrz Neymar).

3

Paris na komentatorce i od razu o wiele lepiej się ogląda

0

Brawo, gwizdy na ruskich kacapów z Navi. Nie powinno ich tu być

0

@BartqRKO to samo, nie dla kacapów

7

Dobrze ze Spirit wyeliminowane.
Nie oszukujmy się, żaden ruski kacap nie powinien grać na takim turnieju.

1

@michal26
Dlatego nie trzeba wszystkiego robić na raz.
Uwierz mi, do zamieszkania wystarczą ściany, okna, dach, wykończony kibel i łazienka.
Kładziesz materac na surową posadzkę i już się cieszysz, że jestes u siebie.
Cała reszta po kolei.
Ogrodzenie to można postawić tymczasowe ze stempli budowlanych.

To tak abstrahując od obecnych cen. Bez działki ciężko myśleć o budowie domu.

0

Spirit powinno być zbanowane z tego Majora, nie dla ruskich kacapów.
Ciekawe czy cała piątka jest przeciwko temu co robi putin.

26

Viaplay jest takie biedne, że nawet eksperci w studio nie mają krzesełek i muszą stać

0

@czółkovsky pod ręką mam dento sept, bardzo niedobry ale zawsze stosowałem na jakieś bóle dziąseł. Chyba sobie zrobię płukankę

0

Jaki lek polecacie na ostry ból gardła?
Planuje skoczyć do apteki całodobowej, dotychczas stawiałem na cholinex intense.

4

@Azi
Rodzinka dostanie kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego, pętla na szyje, zaraz rząd wspomoże dofinansowaniem na raty i tak to się kręci.

12

@Hubsao
Dobrze, że nie wpada nikt na idiotyczny pomysł przymusowej służby jak to było kiedyś.
Udało mi się wtedy nie dostać dzięki uczelni. Gdyby nie to straciłbym rok życia.

0

@lucca87
W regio kupujesz bez rezerwacji.
W IC masz każde miejsce numerowane i kupując bilet dostajesz wagon i numer miejsca.
Dziadek miał normalnie bilet tylko miejsce w innym wagonie.
@Chaoss Było Wolne, ale w połowie trasy jakaś babka wsiadła na to miejsce, jak domniemam to było jej, ale nie pytałem.

0

@Zoker
A dzisiaj służbowo cyk do Gdyni ^^

0

@Zoker
Toruń - Gdynia nie ma polregio.

6

Miałem dzisiaj przyjemność raz na x lat przejechać się w pracy pociągiem PKP IC.
Bilet zarezerwowany tydzień wcześniej z podanym wagonem i numerem miejsca.
Wsiadam na stacji Toruń Główny i oczywiście na moim miejscu siedzi dziadek.
Zgłupiałem, upewniłem się czy to na pewno dobry wagon i poprosiłem Pana by zmienił miejsce.
Zaczął się do mnie rzucać, że jak śmie, jestem młodszy, ma to gdzieś on się nie rusza bo usiadł tutaj pierwszy.
Byłem zmuszony wezwać kierownika pociągu bo w dalszym ciągu ubliżał mi odnośnie wieku i tego, że on usiadł pierwszy.
Przyszedł Pan konduktor, również prosił by zmienił swoje miejsce i dalej dziadek nie chciał. Po groźbie wezwania Straży Ochrony Kolei na następnej stacji w końcu z wielkim fochem ustąpił miejsca.

Nie jeżdżę często koleją, ale jest to popierzone. Sytuacja jak do lekarza gdzie się ma na konkretną godzinę a dziadki przychodzą o 6 rano bo mają na 10.

2

@bartas97
barber 70zł co 2 tygodnie.
Boki maszynką, góra nożyczkami.

6

@tomek8756 Ah Daenerys wyglądała pięknie w tych platynowych włosach

5

@4drian0 o wiele ciekawszy komentarz od razu

54

@Kgorecki2500
PO jest tak samo beznadziejne jak wcześniej, nie ma żadnego planu opozycyjnego by zachęcić do głosowania na nich oprócz ruchu ośmiu gwiazd, lgbt czy delegalizacji kościoła.

1

@Yoshi94 Można przykładowo zdjąć podatek z emerytur

9

Ten PiS to jednak taki dobry, za rok idziemy po 15'stke.



1

@michal26 ale to trzeba by było pracować, chodzić do pracy, mieć umowę łeeee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?