1

szukam pracy, ktoś coś?
- uczciwy
- sumienny,
- zaangażowany,
- bez nałogów.

1

@darek60 Nie zwykle 2D, ale efekty i tak były mega.

5

Obejrzałem wlasnie nowego TOP Guna.
Nie bylem nigdy fanem filmów akcje, ale powiem, że top.
Dawno nie czułem takiej więzi z bohaterem i zdjęcia nagranych F18 piękne!

1

@gurales u mnie często ocena pokrywa się z tym czy mi się podoba. Prowadze konto filmmweb od 2012 roku. Poniżej 6 gnioty niewarte czasu. Ew. Horrory one mogą do 5 spaść

2

@zodiak_10
@Comentateiro
Jadę jednak z dupą do kina na nowego Top Guna

0

@EKSBOKS
Co noc się faszerowałem by zasnąć nimesilem, ale on daje w kość wątrobie.

1

@KrwawiaceoczyVEB
Mi jak się wyrzynały to poszło mi na gardło i nie mogłem nic jeść przez ból, żadne tabsy nie pomagały.

1

Jakieś nowe filmy thriller/horror/ew. komedia co oglądaliście i mają ocenę 6/7+ na filmweb?

1

@Kurkmen Za Araujo Lengleta tylko i będzie lepiej

4

Proszę Liverpool strzel i wyrównaj...

7

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie wierze jak patrzę na statystyki i grę tych prześcieradeł

2

1 strzał celny Realu :)

0

Dla Realu byłby karny

3

Militao pchał i faulował ale gwizdnął pod Real xD

0

powiedzcie jak gra Real bo dopiero włączyłem????

0

Casemiro leży to trzeba od razu gwizdnąć

1

Brawo, leżeć zasrany brazolu

2

Oczywiście, zaczynają się wylewy bramkarza przeciwko Realowi xD

0

9 - 0 w Strzałach dla Liverpoolu,
5 - 0 w Strzałach celnych

9

Ale ten Real jest beznadziejny

2

@msmsms bo oni siedzą na stadionie w Paryżu

5

Gdyby faulował ktoś z Liverpoolu to kartka by była

0

Widzę jakąś nabitą rękę i karny dla Realuu, o taaaak

0

Messi by ich nauczył jak się wali dziury Kurtuła

2

xDD wszystko w tego Kurtuła Kurła

1

Wstawaj Wstawaj Mane, faule są dla Ciebie Areczku a nie dla Casemiro

3

Ah mieć taki mur Van Dijk - Konate

0

Gdyby ta piła przeszła Konatę xD

1

@GeneralXavi to samo xDD albo przelatuje przez rękawice

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?