draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
szukam pracy, ktoś coś?
- uczciwy
- sumienny,
- zaangażowany,
- bez nałogów.
1
@darek60 Nie zwykle 2D, ale efekty i tak były mega.
5
Obejrzałem wlasnie nowego TOP Guna.
Nie bylem nigdy fanem filmów akcje, ale powiem, że top.
Dawno nie czułem takiej więzi z bohaterem i zdjęcia nagranych F18 piękne!
1
@gurales u mnie często ocena pokrywa się z tym czy mi się podoba. Prowadze konto filmmweb od 2012 roku. Poniżej 6 gnioty niewarte czasu. Ew. Horrory one mogą do 5 spaść
2
@zodiak_10
@Comentateiro
Jadę jednak z dupą do kina na nowego Top Guna
0
@EKSBOKS
Co noc się faszerowałem by zasnąć nimesilem, ale on daje w kość wątrobie.
1
@KrwawiaceoczyVEB
Mi jak się wyrzynały to poszło mi na gardło i nie mogłem nic jeść przez ból, żadne tabsy nie pomagały.
1
Jakieś nowe filmy thriller/horror/ew. komedia co oglądaliście i mają ocenę 6/7+ na filmweb?
1
@Kurkmen Za Araujo Lengleta tylko i będzie lepiej
4
Proszę Liverpool strzel i wyrównaj...
7
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie wierze jak patrzę na statystyki i grę tych prześcieradeł
2
1 strzał celny Realu :)
0
Dla Realu byłby karny
3
Militao pchał i faulował ale gwizdnął pod Real xD
0
powiedzcie jak gra Real bo dopiero włączyłem????
0
Casemiro leży to trzeba od razu gwizdnąć
1
Brawo, leżeć zasrany brazolu
2
Oczywiście, zaczynają się wylewy bramkarza przeciwko Realowi xD
0
9 - 0 w Strzałach dla Liverpoolu,
5 - 0 w Strzałach celnych
9
Ale ten Real jest beznadziejny
2
@msmsms bo oni siedzą na stadionie w Paryżu
5
Gdyby faulował ktoś z Liverpoolu to kartka by była
0
Widzę jakąś nabitą rękę i karny dla Realuu, o taaaak
0
Messi by ich nauczył jak się wali dziury Kurtuła
2
xDD wszystko w tego Kurtuła Kurła
1
Wstawaj Wstawaj Mane, faule są dla Ciebie Areczku a nie dla Casemiro
3
Ah mieć taki mur Van Dijk - Konate
0
Gdyby ta piła przeszła Konatę xD
1
@GeneralXavi to samo xDD albo przelatuje przez rękawice