draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBparasiempre
Dlatego taką pastę trzeba zgłaszać i usuwać by potem nie scrollować pół roku.
10
@FC1899Barca
Widać, że wbrew temu co mówi rudzielec Boniek, nie wyszkoliła ich polska myśl.
0
Jeżeli tymi petardami rzucają Polacy to są skończonymi idiotami do utylizacji
2
Krychowiak podsumował swój występ
0
@Dieselzor no gdyby strzelil karnego miałby racje
1
Widać, że z Barcelony
0
Stegen by wpuścił ^^
6
Znowu bydło się uruchomiło "wypier****".
0
I się zesrało ehhhh
0
Lewy na ławie i od razu idzie
4
Po takich piłkarzach jak Zalewski, Zieli ski, Cash widać że nie są zatruci Polska myślą szkoleniowa i pilka ich nie gryzie.
Jak potem taki Boniek może mówić że szkolimy jak zachód?
3
Tak Piątek, pięknie spowolniles i zagrales do tyłu
0
Obrona Częstochowy
1
@AllBundy mam nadzieje ze w drugiej wejdzie
0
I teraz pytanie, oddać ta piłkę w cenie tygodniowki czy nie
6
Ktos tam doszedl po piętce De Jonga
0
Ten Krychowiak jest tak beznadziejny, prowadzi piłkę w kierunku naszego pola karnego na połowie Holandii i nic nie wnosi
0
Krychowiak tam faulował w polu karnym xD
45
Dzisiaj wypierd**** a jutro w polu:
-Uszanowanko kierowniku, jak tam meczyk
2
Zapieprzają w Holandii na magazynach i innych truskawkach za najniższa i elita musi oczywiście drzec się Wypie***lać
2
I co hejterzy?????? Dzisiaj Holandia zapłaci rachunek
2
Krychowiak standard xD 15 minuta i kartka
1
Kibice Holandii to jak kibice Barcy podczas meczu.
Piknik, zero dopingu i słychać tylko przyjezdnych.
0
@jedrek7000 sam w czasach studenckich jeździłem do Holandii na wakacje robić na magazynie z ciuchami.
Robota była spoko a jaka kasa wtedy dla studenta
37
Byłby pełny stadion Polaków ale reszta ma dzisiaj nocke w Niderlandach
0
Dobry doping polski
0
Póki co standardzik, pierwsze 15 minut intensywny pressing.
Brakuje jeszcze kartki Krychowiaka i puchnięcie całego zespołu.
0
Tylko 1 zwrotka hymnu? eh...
0
Krycha z limem, wyrwał prostego od Czesia
12
@Kgorecki2500 co to za resztki?