draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Comentateiro
Ja tam wole zmarznąć i w domu się ogrzać :D
Wczoraj to po powrocie z jeziora w domu skórę jedynie mogłem z siebie zdzierać z gorąca.
2
@don'T.R.I.P.e
Po co w ogóle tutaj czytać artykuły xDD
La rambla >>> reszta
0
@lucca87
Busy jeżdżą, obawiam sie jedynie czy z bagażami rejestrowanymi czy się zabierzemy.
Planujemy ogólnie wynająć samochód, także możliwe, że wynajmiemy po prostu od pierwszego dnia.
6
@Pawel13sz
Lautaro, młodszy i nie jest Polakiem.
0
@juliacicha
Ale z bagażami rejestrowanymi?
0
@michal26 Narzeczona takie rzeczy lubi
1
@miladi
Jedyne czego nie robiliśmy to ciasteczka.
Ale godziny oczywiście tez wybieraliśmy poranne, i w nocy.
Tak jak ja dzisiaj rano w robocie o 8.
Najgorsze ceny byly oczywiście piątki soboty o 20 gdzie cena nawet skakała do 3000 przez ludzi siedzących :D
1
@miladi
Było robione przez incognito, laptopy 4 wymiennie, dodatkowo telefony.
No wygodni wizzairem.
Bo jak miesiąc temu patrzyłem 2000zł za loty, 2 tygodnie temu 2800zł to wiedziałem, że w koncu uda się spaść do tych 2000zł i zaoszczędzić by wynająć jakis samochód na miejscu ^^.
1
@miladi My jesteśmy wygodni i zawsze bierzemy dużo bagażu i wszystko co jest ^^
@barcatv Mi pokazuje 1132zł za jedną osobę z Lublina.
Plus teraz z Torunia gnieść sie do Lublina xD
@lucca87 Wcześniej zabokowaliśmy booking podług terminów lotów Wizzair'a.
Baska Voda miejscowość, polecam.
@sopelinho Z różnych komputerów, sieci by różne IP, różne godziny :D
Wszystko obcykane było.
0
@Deeespacito
W 2 osoby samochodem w Gazie, z Torunia wychodzi mi tyle samo ile samolotem, to ja dziękuję.
0
@The_Notorious
W październiku ceny są dużo tańsze niż początek września, z 2 bagażami rejestrowanymi?
12
@Rust_Cohle Socjale robią swoje
0
@Katalończyk 99 @michal26 @miladi
2 bagaże rejestrowane i 2 bagaże podręczne ^^
+ jakieś odprawy automatyczne, wybór miejsc w samolocie, miejsce parkingowe na lotnisku i ubezpieczenie.
Wylot z Gdańska
3
Te ceny lotów są niesamowite, od 2 tygodni polowałem na tydzień w Chorwacji we wrześniu.
Dzień w dzień obczajany Wizzair, ceny 2500 - 2800zł za 2 osoby w dwie strony.
Dzisiaj cyk 1900zł, od razu kupione :D
0
Mick w swoim stylu xD
1
@Rust_Cohle o której jest wyścig?
0
Fabregas słabiutki
8
@Abominacja
W domu?
Mówisz o blokach w ktorych mieszka większość w Polsce, gdzie również jest problem z parkowaniem xD?
3
@Encore No i się podnieciłem
1
@marcin62
Ja lubię po prostu Zimę, łatwiej się ogrzać niż ochłodzić u mnie w robocie, domu.
4
@marcin62
U mnie też, najgorzej :(
Zima wróć.
Szkoda, że nie ma równowagi i zimą nie ma dni co jest -31 w Polsce.
0
Minęło już trochę czasu jak Komisja Macierewicza ustaliła, że Federacja Rosyjska zamordowała w Smoleńsku polskie elity.
Kiedy wypowiemy oficjalnie wojnę Rosji i podbijemy Moskwę?
10
Borek nauczył się 3 slow po Ukrainsku, i cala rozmowę przytakiwał xD
0
@Szreko Z Torunia te wybrzeże zawsze było najbliżej, Trójmiasto, Hel, i Krynica :c
Coś polecasz?
0
@Xavi6:)
Co roku w wakacje latam z narzeczoną weekendami kilkanaście razy jedziemy na Hel/Krynice :D.
Po prostu by usiąść na plaży, zjeść obiad, przejść się.
0
Odwieczny dylemat 1-dniowego tripa.
Krynica Morska czy Hel?
Dystans z Torunia mam ten sam.
1
Szkoda, że Michał Żuk odchodzi z młodzieżówki Barcy
5
Może bez nas bo my stoimy po stronie niepodległej Ukrainy a nie dogadywania się z Rosją i utraty terenów jak to chcą Niemcy i Francja.
Tusk jak zwykle pisze głupoty.
1
4:43, największy rak na naszych polskich autostradach, nawet dobrze nie wjechał na lewy pas a bezmózg już pogania długimi.
1
Jakie macie sposoby na pedalarzy co jadą po ulicy zamiast ścieżce rowerowej obok?
Ja osobiście jak w trakcie wyprzedzania zaczynam szyby spryskiwać płynem.