0

@usztafik
No tak tak, zero argumentów :D
Wejdź w wyszukiwarkę i znajdź, udowodnij screenem, a tak to kwicz sobie i dalej brnij w swoje kłamstwo.

0

@norbo80
Nie kłam kłamczuszku, po 23 września nie ma powrotnych lotów, wybierz korzystniejszy początek września ^^
1200zł za lot z bagażem rejestrowanym dla 1 osoby
https://zapodaj.net/f95772e46532f.png.html

A tutaj dowód, że wybrałeś 23 września bez powrotu, dobry jesteś i Twoje 100 lotów xD
https://zapodaj.net/d0440764770f6.png.html

39

Już jutro



0

@norbo80
Gołe bilety to możesz sobie wsadzić :D
Znajdź mi tanie z bagażami rejestrowanymi
@usztafik Fajnie fajnie, nie ma obecnie taniej lotów do Chorwacji w takiej konfiguracji jakiej ja chce ^^.

0

@pax Wyprzedzeniem to znaczy ile?

0

@pax
Generalnie to co napisałeś, że wyjdzie 420/360zł gołe bilety to ja to wiem.
Z tym, że ja nie chciałem gołych i stąd ta cena.
Trzeba także wziąć na poprawkę, że bilety lotnicze drożeją i taniej nie będzie.

0

Hehe, standard



0

@pax Bo ze Splitu mam blisko do Baskiej Vody gdzie mam Hotel ^^
A sama Chorwacja bo od kilku lat nie byłem.

1

@Bogan
Idźmy dalej, bojkotujmy rzeczy, ubrania bo szyją je biedne dzieci w Bangladeszu..
Absurd.
Ja widzę różnicę między rzezią, gwałtami cywilów w Buczy przez Rosjan a Hindusem, który jedzie do roboty do Kataru i pracuje w kiepskich warunkach.

16

Bogdan Kopyto w punkt.



2

@tomek8756
Nie pierwszy raz kiedy takie cos widze.
Na UTP, obecnie Politechnika Bydgoska również na kierunki IT, budowa maszyn, czyli czysto techniczne kierunki była punktacja dla kobiet korzystniejsza ^^.

Szkoda, że tutaj feministki nie protestują o równouprawnienie xD

6

Litwa piękne zachowanie z blokowaniem tranzytu dla kacapów z Kaliningradu. Lekcja dla Niemców jak z Ruskimi jechać.

1

@Ojciec5tkidzieci
Spowodowanie kolizji to minimum 1000zł, także zawsze można się dogadać, że opuszczasz komuś 500zł + naprawa z jego OC i nie wzywasz policji :D

Inaczej wzywasz policję, naprawiasz z jego OC i buli jeszcze 1000zł policji minimum.

0

@Shadow23FCB Dokładnie, każdy się tutaj chwali jakie to super okazje znajduje.
Ja tez właśnie do baskiej Vody lecę ^^.

@norbo80 @Stagiryta @FearTheBeard @usztafik @pax @MarioVeB!
Dobra eksperci, dawajcie znajdźcie mi lot na wrzesień tego roku z Poznań/Gdańsk do Split z 2x bagażem rejestrowanym w cenach o jakich wy mówicie.
Skoro tacy eksperci jesteście i tak super szukacie biletów :D

Ja już co prawda mam kupione, ale wyszukać sam lot, z ceną biletów to dla was przecież nie będzie problem skoro tak przepłaciłem :D

0

@HansFCB Była taka platforma coś ale youtube gdzie te jego materiały były darmowe ale nie mogę znaleźc ;/

4

Sam zajmuje się dorywczo wykonywaniem projektów stałej organizacji ruchu, stąd oceniam rysunek z czysto technicznej strony i @AdamaTraore ma rację ^^

5

@Gall
No nie masz oznakowania poziomego ani pionowego takze są tam wszędzie zwykle skrzyżowania rownorzedz^^
Jakby chociaż gdzieś wstawił A7 to można byłoby mówić o wymuszeniu.

0

@Stagiryta
Z 2x bagażem rejestrowanym i 2x bagazem podręcznym, miejscem parkingowym na 7 dni na lotnisku?
Jeżeli nie to nie ma sensu porównywać się do moich cen.
Też widziałem bilety do Chorwacji tam i z powrotem za mniej niż tysiąc dla 2 osób z samym podręcznym, nie siedząc obok siebie.

0

@zuang1995
Nas lot wyniósł 2k, hotel gwiazdkowy z oceną booking 9.3 2.3k za 7 dni ze śniadaniem.
Czyli koszty stale wychodzą 2.1k na głowę poki co.

0

@mihau9
Czyli potwierdzasz to co napisałem i każdy racjonalnie myślący wie.
Samochodem nie opłaca się w 2 jechać na koniec Chorwacji.
Porownujesz jazdę samochodem w 4 osoby do tego jak ja mam jechać z narzeczoną i kierować sam 15h.
U was wacha idzie na 4, a u mnie na 2.

3

@AdamaTraore
Generalnie rozumiem o co Ci chodzi, z rysunku wynika ( a w zasadzie z braku oznakowania pionowego/poziomego), że są dwa skrzyżowania równorzędne.
Nie ma tutaj również ronda bo brakuje C-12 :D

Koledzy się zapieklili.

0

@domin682 liczę ok. 200zl doba

0

@The_Man pokaż screena i kiedy kupowales ^^

0

@Stagiryta żaden wyczyn w kwietniu bez bagażu rejestrowanego 20kg..

0

@against_modern_football
W 4 osoby opłaca sie jechać samochodem, w 2 w gazie do Baskiej Vody z Torunia wychodzi mi 2000zł z paliwem i winietami.
To tyle samo wychodzi mnie samolot i nie muszę tyrać 15 godzin za kółkiem ^^

2

@Barcanajlepszyteam
Dlatego zaraz będzie biegał z Z'tką na koszulce i wszyscy będą Happy ^^

0

@Arkon A gdzie lecisz? Ja patrzyłem Durres, ale ta plaża..
https://www.google.com/maps/place/Beach+of+Durr%C3%ABs/@41.3083608,19.4856145,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1sAF1QipOkjX0OhhSD3AIshHDRlI1u9W2aiO0jigHVwiri!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipOkjX0OhhSD3AIshHDRlI1u9W2aiO0jigHVwiri%3Dw134-h86-k-no!7i1794!8i1150!4m5!3m4!1s0x134fd96d87c80691:0x2a7272a404cf2b79!8m2!3d41.2925149!4d19.5036278

2

@AlexDark00 na bezrobociu nie ma kierownika

1

@okiemtypera_lucaxx95
No i zaraz będą wykorzystywać jak Piekarskiego do propagandy xD

Jakoś nigdzie Rybus wyraźnie nie powiedział, że jest przeciwko rzezi Rosji, dziwne co?

0

@Arkon
Patrzyłem Albanie, tania jest. Jednak plaże tam totalnie mi sie nie podobają (szczególnie w Durres).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?