4

W Brzydgoszczy w której się urodziłem protestują już kierowcy autobusów miejskich, egzaminatorzy WORD, zaraz zaczną strajkować nauczyciele, potem pewnie lekarze :D
Piękny kraj.

4

@Emhyr
Niemożliwe, nie obowiazują już placówki pocztowe, pic or didnt happen.

1

@Medium Ja cały czas, ostatnio na plaży patrzyli na mnie jak na debila

7


Piękne wspomnienia, telewizor ładny telemark zrobił przez okno.

15


Mam pierwszy typ na La Rambli xD

9

@Joe_Pesci
Tak, jak każdy ulaniec xD

3

@Popitek12
To chyba wcześniej już zakończyłeś edukację z rodzimym językiem.

2

@Toretto
Ale to jak, nie zna się własnego języka, brak umiejętności sklecenia kilku zdań na rozprawce?
@Kgorecki2500
To jest również żenujące by 50% z matmy nie mieć.

5

@Popitek12 Niezłe prowo xD
Naprawdę to jest realne by tak mało procent zdobyć z polskiego?

4

@Comentateiro
Przyznaj się, że robisz to tylko by gównoburze rozkręcić i wylądować w gorących xDD

0

@Comentateiro
Ja wczoraj podczas wyścigu F1 zastanawiałem się kiedy zakażą sporty motorowe bo przecież to jest czyste trucie środowiska ^^

0

@Emhyr
Generalnie żyje mi się z narzeczoną bardzo dobrze w Polsce ^^

1

@Medium
Ja generalnie dobrze pływam, ale zawsze jak wypływam na środek jeziora to przywiązuje do nogi pamelke i nawet jak się zmęczę to jest możliwość odpoczynku gdziekolwiek.

9

@gumaz
No idioci w większości wchodzący po %% do wody

4


Dodaję jeszcze raz ^^, Niemcy złe bo Litwa blokuje Rosje.

5

@Gwyn
Coś ala kołczan Sebixów :D

8

Pierwszy raz idę do kina na drugi raz na ten sam film :D
Top Gun Maverick i Tom Cruise absolutny sztos.

1

Tom Cruise na F1 :D

4

@The_Man
Co z tego jak kultura jazdy w Polsce po autostradach jest dramatyczna.
Troglodyci co nie przestrzegają przepisów KD, brak zachowania odstępu pomiędzy pojazdami, można tak wymieniać i wymieniać.

0

Zauważyliście, że w piłce nożnej nie ma już takich ladnych silnych strzałów z 30 metra i dalej?
Teraz to można zobaczyć co najwyżej zza 16stki.

15

Iga, Ty oszukałaś 40 milionów Polaków, nie wracaj do Polski

0

@LionelM95
Jak tam

1

Iga beznadzieja, sprzedać jak najszybciej poki młoda.

1

Pytania laika:
1. Świątek nie gra debla bo nie chce?
2. W deblu wybierasz sobie z kim chcesz grać?

0

@tristan87
Czekam na protesty w Polsce #pieklokobiet

6

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tomek8756 Ale to może mniej niż 180 w pasie

1

@tribo W fifie prowadząc Leeds nie łapał

11

@Dzemix111
Piękna pasta xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?