draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W Brzydgoszczy w której się urodziłem protestują już kierowcy autobusów miejskich, egzaminatorzy WORD, zaraz zaczną strajkować nauczyciele, potem pewnie lekarze :D
Piękny kraj.
4
@Emhyr
Niemożliwe, nie obowiazują już placówki pocztowe, pic or didnt happen.
1
@Medium Ja cały czas, ostatnio na plaży patrzyli na mnie jak na debila
7
Piękne wspomnienia, telewizor ładny telemark zrobił przez okno.
15
Mam pierwszy typ na La Rambli xD
9
@Joe_Pesci
Tak, jak każdy ulaniec xD
3
@Popitek12
To chyba wcześniej już zakończyłeś edukację z rodzimym językiem.
2
@Toretto
Ale to jak, nie zna się własnego języka, brak umiejętności sklecenia kilku zdań na rozprawce?
@Kgorecki2500
To jest również żenujące by 50% z matmy nie mieć.
5
@Popitek12 Niezłe prowo xD
Naprawdę to jest realne by tak mało procent zdobyć z polskiego?
4
@Comentateiro
Przyznaj się, że robisz to tylko by gównoburze rozkręcić i wylądować w gorących xDD
0
@Comentateiro
Ja wczoraj podczas wyścigu F1 zastanawiałem się kiedy zakażą sporty motorowe bo przecież to jest czyste trucie środowiska ^^
0
@Emhyr
Generalnie żyje mi się z narzeczoną bardzo dobrze w Polsce ^^
1
@Medium
Ja generalnie dobrze pływam, ale zawsze jak wypływam na środek jeziora to przywiązuje do nogi pamelke i nawet jak się zmęczę to jest możliwość odpoczynku gdziekolwiek.
9
@gumaz
No idioci w większości wchodzący po %% do wody
4
Dodaję jeszcze raz ^^, Niemcy złe bo Litwa blokuje Rosje.
5
@Gwyn
Coś ala kołczan Sebixów :D
8
Pierwszy raz idę do kina na drugi raz na ten sam film :D
Top Gun Maverick i Tom Cruise absolutny sztos.
1
Tom Cruise na F1 :D
4
@The_Man
Co z tego jak kultura jazdy w Polsce po autostradach jest dramatyczna.
Troglodyci co nie przestrzegają przepisów KD, brak zachowania odstępu pomiędzy pojazdami, można tak wymieniać i wymieniać.
0
Zauważyliście, że w piłce nożnej nie ma już takich ladnych silnych strzałów z 30 metra i dalej?
Teraz to można zobaczyć co najwyżej zza 16stki.
15
Iga, Ty oszukałaś 40 milionów Polaków, nie wracaj do Polski
0
@LionelM95
Jak tam
1
Iga beznadzieja, sprzedać jak najszybciej poki młoda.
1
Pytania laika:
1. Świątek nie gra debla bo nie chce?
2. W deblu wybierasz sobie z kim chcesz grać?
0
@tristan87
Czekam na protesty w Polsce #pieklokobiet
6
https://x.com/F1L0n_/status/1543000286335307777
Dua Lipa ma ogromne serce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tomek8756 Ale to może mniej niż 180 w pasie
1
@tribo W fifie prowadząc Leeds nie łapał
11
@Dzemix111
Piękna pasta xD