4

Pele w 2050r. dalej próbuje być strzelcem wszechczasów:


3

Ale ten Mateusz Hołda musi być przech**, przed 30'stką zrobić profesora, geniusz.

0

Znalazłem złoty kanał na yt, audyt obywatelski.
Polecam gościa jak jedzie z Policją :D
https://www.youtube.com/c/audytobywatelski

0

@KrystianR
Ale chałupa, w sumie zimy nie są już takie ostre, a ile pieniedzy zostanie w kieszeni na gruby sweter.

0

@Janas11224
Generalnie nie rozumiem co to za moda w reklamach pokazywać grubasów.
Promowanie niezdrowego trybu życia, ha tfu.

2

@mrboom
No my raczej już na dziecko się nie zdecydujemy, jesteśmy po 30'stce i po prostu lubimy dwa razy do roku polecieć na wakacje. W weekend wypadzik z Torunia w góry lub nad morze.
Bardzo cenimy sobie komfort i ciszę :D
A dzieci nam się kojarzą z płaczem, nieprzespanymi nocami, ciężej o wypady. Chcielibyśmy mieć swoje już takie 10+ co sobie samemu kanapkę zrobi, no ale tak się nie da.

1

@LionelM95
Wynajmuje z narzeczoną 11 lat, gdyby nie pandemia i nagly wzrost cen nieruchomości kupilibyśmy fajne nowe mieszkanie w Toruniu za gotówkę.
Tak zostaje nam jeszcze kilka lat i bez kredytu kupimy w końcu to mieszkanie.
Bez pętli na szyi i kredytu.
Wystarczy chcieć, nie robić dzieci za wcześnie i cieszyć się życiem bez sznura.

1

@Kurkmen
Mam to samo, zacząłem mniejsze porcje jeść i 4kg w przeciągu miesiąca mniej i mam idealne BMI teraz przy 180cm, 70.5kg.
Jestem bardzo szczupły jak na swój wiek, ale na rowerze i życiu codziennym to bardzo sprzyja.

4

@Gwyn
uuu jak to śmiałeś Ukraińców wyzywać, przecież one są takie biedne i bezbronne :/

0

@symtoni_sym
Ja jednak wolę podjechać o dowolnej godzinie do paczkomatu ^^

0

@RosjaninBut
Wczoraj zamówiłem o 12, dzisiaj o 11 już w paczkomacie.
Dzisiaj zamówiłem kolejną rzecz i już jest w drodze, będzie jutro ^^.
Ja to zawsze mam na drugi dzień.

0

@symtoni_sym
W tym, że kurierzy pracują w godzinach w których często nie ma ludzi w domu. Mieszkam w Toruniu, pracuje 50km dalej we Włocławku.
Gdyby nie narzeczona to zawsze kurier by całował klamkę, a tak zamawiam do paczkomatu i odbieram kiedy chcę ^^.

44

Paczkomaty zaraz po trytytce to nailepszy wynalazek świata.
15 lat temu coś się zamawiało to się cieszyło że po tygodniu kurier już jest.
Teraz zamawiasz na allegro i jutro masz już w paczkomacie.
Zawsze to budzi mój podziw.

0

@Kessie Bosh jakie złoto :D

3

Nie można tego Puiga lub Umtitiego wystawić po prostu na Olx'a? Nieużywany, gwarancja 14 dni..

1

@Janas11224 zazdroszczę, na szczęście klime mam

2

@Janas11224
Należy pamiętać, że to organizuje Trzaskowski i to jest jej gość

0

@Janas11224
Nawet z kontenera przejść po budowie się nie chce przy takiej pogodzie, tylko projekty i maile całe dnie przerzucać :|.

2

Jeszcze miesiąc do Urlopu, ciężary w pracy :(.
Szef na szczęście na urlopie i nie goni za nic nie robienie.

27

Morata w każdym okienku transferowym :D

/photo/1

6

Rząd zabiera bogatym by dać biednym


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Super Trzaskowski, zaprasza Kurdej Szatan na Campus Polska Przyszłosci gdzie opowie o hejcie, bo ta obrażała Straż Graniczną xDD

2

@Falownik123
Generalnie mi się bardzo dobrze żyje w Polsce i porównując kiedyś z latami na chwilowej emigracji nigdzie nie chcę wyjeżdżać.
Mimo tego obecna władza i drożyzna mnie wkur**** ^^

2

@Kidd Generalnie jak ktoś już się bardzo upiera, że nie chce dawać A7 przy C12 (Nikt tak teraz nie projektuje xD) to czytelniejsze jest już postawienie na każdym wlocie odwołania pierwszeństwa i A5 czyli skrzyżowanie równorzędne.
Tak jest np w Bydgoszczy:
https://www.google.pl/maps/@53.1293682,18.0153,3a,22.9y,350.88h,90.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1ss-xkC-_FNKsNl_8_fPlA-g!2e0!7i13312!8i6656

Ale to również jest archaiczne rozwiązanie i nikt tak nie projektuje.
Teraz stawia się zawsze C12 z A7 i po temacie.

0

@Kidd
Po samej geometrii skrzyżowań i oznakowaniu widzę, że są one z ubiegłej epoki :D

3

@tomek8756
Bardzo mało jest skrzyżowań o ruchu okrężnym w Polsce bez A7 na każdy wlocie.

0

@kylo12
Obojętnie czy odjedzie czy nie.
Jest zdjęcie i powinno być wysłane do właściciela pismo o ukaranie na 10 tysięcy to jeden z drugim by się oduczyli bezmózgiego braku poszanowania przepisów.

6

Ignorując przytyk do Trzaskowskiego, to osoby parkujące w ten sposób powinny zostać pozbawione możliwości prowadzenia samochodu na lata. Niestety wynika to pewnie z tego, że ich po prostu stać zapłacić te kilkaset złotych za blokadę na koło.


3

@tomek8756
Dla mnie Amerykański >>>> Brytyjski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?