4

Po co oni klękają?

9

Barca w tym okienku bawi się jakby grała karierę w Fifie xDD
Edit: tylko zawodników na sprzedaż zapomniała wystawić :c

1

@Janiama
Za rok to samo będzie z Lewym :D

5

Kękę jest genialny :D
Dla osób nie w temacie, napisał jakiś czas temu post o jego KIA Sportage, które w przeciągu ostatnich 2 lat zepsuło się w trasie kilka razy i był odsyłany od serwisu do serwisu. Przelało to czarę goryczy i napisał żal na fejsie o swojej Kijance. W pewnym momencie nawet KIA Polska próbowało ratować sytuację, a Kiki teraz wypuścił na tą okoliczność kawałek :D


2

@Rl9k1nG
I bardzo dobrze, ja ze swoją narzeczoną również nie chcemy mieć dzieci. Komfort brak męczenia się z bachorami. Wolimy być niezależni i lepiej radzić sobie finansowo.

109

Niespotykaną sytuację miałem na drodze. Wymusił mi na krajowej 91 gość tak, że musiałem pobocze łapać by w niego nie wjechać.
Dojechaliśmy do świateł i widzę w lusterku, że wysiada kark 1.90 i leci do mnie. Myślę sobie "oho wymusil i idzie mi jeszcze wpierdo**ć" popukał w szybę i normalnie przeprosił, podziękował że w niego nie wjechałem. Dodał jeszcze, że ma gorszy dzien w pracy, niespotykane.

8

Wow, to właściciel mieszkania nie może decydować komu chce wynająć mieszkanie xD?


28

Posty na przyszłość napisane i zapisane ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za pół roku wracam jako ekspert.

16

Lewandowski to najgorszy transfer jaki mogliśmy zrobić, będziecie jeszcze wspominać moje słowa.

17

Lewandowski to najlepszy transfer jaki nas spotkał, będziemy mieli z niego dużo pożytku.

0

@michal26
"o na miejscu De Jonga bym się ruszał, bo chcą go wydymać w tym klubie"
A ja nie, tym bardziej patrząc po Insta De jonga i jego kobiety bardzo im się Hiszpania podoba.
Zarobki pewnie też cieszą, mogą nie chcieć przenosić sie na zimne wyspy.

1

@michal26
Ja bym na miejscu takiego Umtitiego, De jonga, Puiga też się nie ruszal nigdzie za żadną kasę.
Siedzisz sobie, w meczach grać nie musisz.

3

OKAZJA sprzedam Umtitiego oraz Puiga, mało używani, cena priv.

32

Konsumenci zapłacili*


0

@osa91
Uważam po swojej firmie, że praca prezesa jest nawet więcej warta bo dzięki niemu m.in moja firma ma płynność w zdobywaniu przetargów a ja mogę ze spokojną głową realizować kontrakty, które on pozyska.
(Moja mam na myśli tam gdzie pracuje.)
Dzięki niemu to ta sprzątaczka ma prace.

0

@osa91
To może zacząć od ograniczania wydatków państwa kosztem ograbiania w podatkach? Redukcja urzędników, posłów, ministerstw. Oczywiście, że jestem za prywatyzacją wszystkiego oprócz strategicznych punktów jak energia, infrastruktura transportowa etc.
"A jeśli ktoś kombinuje zarabiając naprawdę dużo to jest zwykłym egoistycznym cwaniakiem bez empatii"
Tylko co to znaczy dużo? Dla jednego to będzie 5k netto, dla drugiego 10k netto, a trzeci powie, że 20k netto to mało bo ma wydatki.
Skoro ktoś sobie ciężko zapracował na takie zarobki to dlaczego ma oddawać więcej niż leń, który zarabia mniej?

0

@osa91
Co z tego, że ktoś ma 10k na rękę. "Kasa przestaje być problemem". Nie nie przestaje, bo może zamiast jechać na wakacje do Chorwacji chce jechać do Tajlandii i Tobie nic do tego jak on chce redystrybuować coś na co sobie zapracował.
Ale to typowo lewicowe by robić bariery gdzie jest granica tego, że komuś już wystarczy.

0

@osa91
" Nikt się z tego nie cieszy"
I tyle podsumowuje Twoją wypowiedź.
"niektórzy potrafią zrozumieć, że za tą kasę mają drogi, szpitale, kolej, za to działają urzędy, policja, straż pożarna, wojsko"
Jak również przewalane pensje na tysiące urzędników, mnóstwo stanowisk w państwowych spółkach, niewydolną służbę zdrowia bo i tak trzeba chodzić prywatnie by nie umrzeć.
No i tak ludzie kombinują, bo nie godzą się by oddawać grubą kasę na bombelki patusów czy innych nierobów, ZUS gdzie i tak emerytur nie dostaną.

4

@osa91
Nie znam osoby, która wchodząc w drugi próg podatkowy cieszyłaby się, że oddaje coraz więcej kasy państwu, w moich kręgach jest dokładnie na odwrót. Im człowiek zarabia więcej tym bardziej kombinuje by jak najmniej złodziejom oddać.

0

@Janas11224
ciekawie to było kiedyś jak było tankowanie :|

3

Bayern wczoraj wstawił filmik, ten Davies nas jak dzieci robił..
https://fb.watch/evrOHnUg6U/

1

@DamianBarcaCule
Taka uroda jak ktoś nie ma zarostu

1

@mindbender84
Typowy wyborca Platfusów xD

0

@osa91
"To dlaczego wcześniej jakoś Amerykanie i Chińczycy nie sprzedawali nic ruskim? "
No widzisz wpisując w głupie google można znaleźć informacje, ze jednak Chiny wspierają Rosję.

"w ruskich dronach są zamontowane lustrzanki i procesory z pralek" We wszystkich tak? Info od Jarka Wolskiego?
Polecam wczorajszy odcinek właśnie Wolskiego z ppłk Krzysztofem Płatkiem, który dementuje te optymistyczne gadanie, że ruskie będą się po tej wojnie zbierały militarnie 5, 10, 15 lat.

0

@osa91
A co w tym takiego Sci - fi? Interes mogą mieć taki by mieć sojusznika przeciwko USA.

0

@Aragorn33 I myślisz, że nie dogadają się na boku z Niemcami czy choćby Chinami na technologię?

0

@Kgorecki2500
Na pewno zarabiają mniej niż na Europie, ale zawsze jakiś hajs im wpada.
Teraz też pół Europy pewnie kupuje na lewo gaz w Rublach ^^

0

I tyle to z rzekomego zdychania gospodarki Rosji ^^


0

@miladi
"Abstrahując, że właściwie to tak, mógłbyś sobie zrobić obiad sam po powrocie. Bo czyj czas był by marnowany, kiedy to Ona robi obiad?"

Nasz? Beze mnie na drzemkę po obiedzie nie pójdzie, deseru też nie zje, na zakupy razem jedziemy. Zresztą jest szczęśliwa jak mi smakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?