draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Duma
4
Hazard wystawiony na sprzedaż, piękne wydane 200mln razem z Joviciem.
0
Dembele ma już 25 lat, chyba w jaskini byłem bo zawsze mi wyglądał na 20-21.
12
Tajemnica Brokeback Mountain 2 xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Polska liga powinna być zaorana i stać się ligą amatorską. Ale dopóki ludzie będą chodzić na mecze czy oglądać je w tv a co jeszcze dziwniejsze za to płacić patologia nigdy się nie skończy. Siatka, Zaksa wygrywa ligę mistrzów. Ręczna Vive w finale. A w nożnej mistrz polski odpada z w pierwszej rundzie eliminacji dostając mega oklep.
0
@arasz1819 Jest, spokojnie dogrywka może być
0
xDDD Co za żenada
1
Z nieba do piekła
0
Mimo, że zawsze miałeś gdzieś Polską niepełnosprawna ligę (inaczej tej żenady nazwać się nie da) to zawsze sympatyzowałem z Legią.
Natomiast jak gra zespół z Polski w rozgrywkach europejskich to każdemu trzymam kciuki.
Wierzę dzisiaj w Lecha ^^
0
@Viajero
Jak ja się obroniłem to stawiałem narzeczonej kolację, chyba coś źle zrobiłem xD
1
@KrychaFCB
Ten co sobie sam lizał jajka w komentarzach z fake kont :D
18
@koksik2700
Najbardziej mnie śmieszą rodzice jak naciskają nastolatków, którzy zaliczyli wpadkę by usunęli dziecko :D
Nie dla aborcji w formie antykoncepcji.
0
@sonek
W jakim samochodzie tak jest?
3
Tomasz Biernacki umie w interesy.
0
@sonek
Dla mnie wiążące jest to co mam napisane w instrukcji obsługi samochodu. Papieru nie zmienisz.
0
@MesQueUnClub_87
Jaki samochód i jaki silnik?
Zawsze lać to co producent zaleca.
1
@Rust_Cohle
Masz rację, to jednak chyba pójdę do tej pracy.
7
Jeszcze tylko kilkadziesiąt lat i emerytura (o ile jeszcze będzie).
0
@Wojcio
Tylko w przypadku piekłakobiet i to czy ich prawa byłyby zagrożone
3
@Batys
A mi się taka pogoda podoba ^^ Robota o wiele lepiej idzie.
8
Zrobila się moda w mediach społecznościowych na publikowanie "paragonow grozy". Rodzina z dwojka dzieci wstawia, że zapłaciła 300zl za obiad nad polskim morzem.
Ci ludzie wcześniej nie patrzą na ceny czy jak.
0
@msmsms
No ja mam odmienne zdanie, mnie i narzeczonej w ogóle nie trzymał w napięciu.
Oryginalny?
Taki rutynowy film o gościu, który nie wiedzieć czemu nosi maskę i czemu porywa dzieci. Film nic nie tłumaczy w tej kwestii a główny bohater nawet nie chce wiedzieć. Zresztą mała lokalna społeczność jak sugeruje reżyser a policja ma problem odnaleźć typa jeżdżącego czarną furgonetką. Ja rozumiem, że to lata 70 ale policjanci jednak nie byli aż tak głupi ;D
0
Wróciłem właśnie z filmu Czarny telefon.
IMO Bardzo słaby, przewidujący :/.
2
@GeneralXavi
No to samu mu tłumaczę a on się jeszcze bardziej pieni
2
Najgorzej jak siedzisz sobie cały dzień przeglądając la ramble w robocie i przyleci szef drąc japę, że nic nie robię..
1
@Rust_Cohle
Dokładnie, trwało to rok, przekichane mieli.
30
Apropo niemożliwych rzeczy, które dokonała ludzkość. Sam jako inżynier budownictwa podniecam się dosłownie na myśl jak nasi przodkowie dokonali takich rzeczy jak budowa piramid. Praca tysięcy ludzi, ale również bardzo ciekawych i mądrych dźwigni, bloków, żurawi.
Nie musimy tak daleko sięgać, w Polsce udało się w 16 wieku ważący 11 ton dzwon Zygmunta zawiesić na wieży Mariackiej.
Unieść taki dzwon bez współczesnego żurawia na kilkadziesiąt metrów? Geniusz ludzki nie zna granic, nawet namalował tą chwilę Matejko na obrazie "Zawieszenie dzwonu Zygmunta na wieży katedry w Krakowie w 1521 roku".
10
To jest lider UE, który chce się dogadać z gwałcicielami i ludobójcami na Ukrainie xD
5
@Comentateiro Jak zacznę strajkować to ten oszust, złodziej, wyłudzacz, obłudnik zwany szef mnie zwolni.