draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mindbender84
Typowy wyborca Platfusów xD
0
@osa91
"To dlaczego wcześniej jakoś Amerykanie i Chińczycy nie sprzedawali nic ruskim? "
No widzisz wpisując w głupie google można znaleźć informacje, ze jednak Chiny wspierają Rosję.
"w ruskich dronach są zamontowane lustrzanki i procesory z pralek" We wszystkich tak? Info od Jarka Wolskiego?
Polecam wczorajszy odcinek właśnie Wolskiego z ppłk Krzysztofem Płatkiem, który dementuje te optymistyczne gadanie, że ruskie będą się po tej wojnie zbierały militarnie 5, 10, 15 lat.
0
@osa91
A co w tym takiego Sci - fi? Interes mogą mieć taki by mieć sojusznika przeciwko USA.
0
@Aragorn33 I myślisz, że nie dogadają się na boku z Niemcami czy choćby Chinami na technologię?
0
@Kgorecki2500
Na pewno zarabiają mniej niż na Europie, ale zawsze jakiś hajs im wpada.
Teraz też pół Europy pewnie kupuje na lewo gaz w Rublach ^^
0
I tyle to z rzekomego zdychania gospodarki Rosji ^^
25
Fajne obrączki
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/295505556_8093448684029354_3356467207658296734_n.jpg?stp=cp1_dst-jpg&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=uekTzvb7I8EAX89TJsP&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT8p5YqnV8yakOLrxcl5QoIGmLWz1-XutNBVD08NCj7jJw&oe=62E37374
0
@miladi
"Abstrahując, że właściwie to tak, mógłbyś sobie zrobić obiad sam po powrocie. Bo czyj czas był by marnowany, kiedy to Ona robi obiad?"
Nasz? Beze mnie na drzemkę po obiedzie nie pójdzie, deseru też nie zje, na zakupy razem jedziemy. Zresztą jest szczęśliwa jak mi smakuje.
12
Jestem zawiedziony wami
0
@miladi
No tak Ty wiesz lepiej jak u mnie jest. Co ma czekać do 17 aż jaśnie Pan wróci z pracy i dopiero wtedy mamy robić razem obiad lub ja sam? Widzisz ile to jest marnowania czasu?
0
@AnnaMarianna
Nie, narzeczona obecnie świetnie gotuje, zawsze jak wracam z pracy mam obiad gotowy i nie wyobrażam sobie inaczej.
4
Nie mieszkam z rodzicami x lat. Mają psa, który już trochę dogorywa. Ma kilkanaście lat ledwo chodzi po schodach (4 piętro), robi pod siebie. Nie wiem czy się męczy, bo coś tam zamerda ogonem jak przyjadę. Zawsze bardzo go kochałem, jak członka rodziny.
Wiem, że rodzice trochę się już męczą. Teraz od kilku dni pies ma rozwolnienie i nawet z pampersa mu się wylewa.
Nie wiem czy temat poruszać by rozważyć uśpienie psa, bo z racji, że z nimi nie mieszkam to nie czuję się jako osoba, która może wyrokować.
Matka i ojciec z racji wieku to nie są już światłe osoby i boję się, że odczują to jako atak bez przyswojenia argumentów.
Bardzo psa kochają, pozostanie pustka po nim na pewno a kolejnego nie chcą. Myślę by jeszcze poczekać mimo wszystko aż z psem się pogorszy (jakkolwiek to źle brzmi).
1
Strona PKP intercity to jest jakiś żart jak chce się kupić bilet międzynarodowy do Budapesztu lub Wiednia..
3
Ustalono przyczyny porwania 14'nasto latki
"Dziewczynka miała spalić grzałkę w e-papierosie dziewczyny jednego z porywaczy. Nastolatka obciążyła ją kosztami i zażądała zwrotu pieniędzy, a 14-latka ich nie oddała, dlatego została zaatakowana. Taką wersję wydarzeń przedstawiła w korespondencji sms-owej ze znajomym".
Abstrahując od powodu, co to za patologia że nastolatki palą e papierosy.
0
@maroon Tak, zwiększony popyt i ludzie jak moja babcia panikują i jeżdżą po całej wiosce bo ktos powiedział, że brakuje..
6
Polskie koleje na przestrzeni ostatnich 20 lat zaliczyły duży progres. Komfort podróżowania znacząco się podniósł, mogłaby być tylko bardziej zagęszczona siatka i więcej wagonów.
1
@maroon sztuczne generuja popyt i zwiększają cenę..
0
@bartas97 Auchan Toruń Grudziądzka
5
Chodze po Auchan i pełno koszyków ludzie mają z 10kg cukru. Jak to łatwo idiotami manipulować..
1
@DonMatteo901
Miałbym dylemat gdzie tym statkiem popłynąć
0
@Gomess
Pozdrawiam ciepło z rodzinką, to w Polsce jest?? Pozdrawiam
6
@Irmscher10
rasista i ksenofob
46
Wchodzę do sklepu i słyszę, że stoi dwóch Ukraińców przy pieczywie. Dwóch gości około 30'stki. Coś dyskutują i nie mogą się zdecydować na pieczywo. Nagle przyszły jeszcze dwie Ukrainki, jak mniemam to ich partnerki były. Ja w tym czasie wziąłem Oshee niebieskie zapłaciłem i wyszedłem.
39
Ah gdyby mi w pracy płacili za każde odświeżenie La Rambli to mógłbym konkurować majątkiem z właścicielem sklepów Dino..
20
Ah te kebsy
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/294664714_8074165415957681_622150761810274918_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZgGrX2NFc5sAX95SZsJ&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT9XpXnLaz6wk7y1m1lgLRe8CHUlmbkrsloKIHume8urBQ&oe=62DF940B
3
@Kurkmen
Opozycja xDD
4
@ToWinaSedziego
To tutaj są w ogole jakieś artykuły? La bamba lepsza
0
@paweldunajecfcb
Bardzo lubię ich nieruchomości, tj. często bardzo ciekawa architektura budynków sakralnych.
1
@KrystianR
Bo część to pewnie blacha a część laminat stąd odcięcie
1
@Survier Medycyna