21

@Barca1992 ah Ci rodowici francuzi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Śmiechłem xD

/photo/1

3

Jestem w stanie znieść każde poświęcenie, nawet 80gr kaucji na Pana Roberta Makłowicza.
https://zapodaj.net/4b8c3e99744e1.jpg.html

0

@Rust_Cohle kk 50 znaków

1

@Rust_Cohle grasz dzisiaj?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@hayek Dobre xDD

8

@norbi77
Nie no tych kacapów to tylko do piachu, bezsensowny naród

6

@Gaz
To teraz postaw przy niego Mbappe, który już będąc gówniarzem zachowuje się arogancko jak mu piłki nie podasz xD Wielka gwiazda.

1

@MICHU_LOKU123
Fifa na ps4, to to jeszcze chodzi?

1

@Kinginiesta
Czynsz na szczęście na przestrzeni od maja 2020 do teraz z 420zł podrożał mi na 510zł.

0

@bari_94
No boli mnie dupa bo ja sobie tak nie latam

4

Mam dokładnie takie same zdanie o Kanale Sportowym w Międzyzdrojach. Trzeba lecieć specjalnie samolotem by bo z Warszafki tak daleko..


2

@FC1899Barca
Z czego oni skaczą?

1

@bartekvisca
Mi jest tak źle, że już mam 3 podwyżkę w ciągu roku ^^

42

@Kidd
ale przecie paliwo potaniało tak? weź sie pan odpieprz, rzond obniżył paliwo, najtańsze w europie jełopie

6

@Kurkmen
kobiety są dyskryminowane w pracy

5

Ładnie przycelował


1

@Rust_Cohle
starczy mi tego wpierdolu xD, dzisiaj siedzę w delegacji, jutro mogę

1

@michal26
Pamiętam jak Wolski 2 miesiace temu piał, że kontrofensywa będzie na Lipiec - Sierpień.
Teraz mówi, że za rok Rosja zdechnie gospodarczo.
Bardzo smuci mnie to, że tak zapatrzony jest w NATO.

1

@PanAgenda2030
Ale współpracy chyba nie można na crossplayu.

1

@Rust_Cohle
A tak na serio, to jestem plackiem grającym w karierę i sezony dochodząc do 3-4 ligi.

1

@Rust_Cohle
Nie chce Cię upokarzać byś potem miał dłuższą przerwę z fifą, także proponuje czystą współpracę xD

1

@Rust_Cohle @PanAgenda2030
Jakby któryś chciał to dzisiaj 21-22 mogę pyknąć kilka meczyków współpracy.
Chyba, że jesteście plackami to 1 xD.

1

@Rust_Cohle
Też głównie wieczory ^^

0

@Rust_Cohle ps5 oczywiście, wysłałem zaproszenie

1

@PanAgenda2030
draxidox

1

@sonek
To, że skoro stacje benzynowe są otwarte, prowadzony jest handel to nie ma powodu by sklepy były również otwarte.

1

@sonek
No powiedz to na stacjach benzynowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?