draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@Barca1992 ah Ci rodowici francuzi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Śmiechłem xD
3
Jestem w stanie znieść każde poświęcenie, nawet 80gr kaucji na Pana Roberta Makłowicza.
https://zapodaj.net/4b8c3e99744e1.jpg.html
0
@Rust_Cohle kk 50 znaków
1
@Rust_Cohle grasz dzisiaj?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@hayek Dobre xDD
8
@norbi77
Nie no tych kacapów to tylko do piachu, bezsensowny naród
6
@Gaz
To teraz postaw przy niego Mbappe, który już będąc gówniarzem zachowuje się arogancko jak mu piłki nie podasz xD Wielka gwiazda.
1
@MICHU_LOKU123
Fifa na ps4, to to jeszcze chodzi?
1
@Kinginiesta
Czynsz na szczęście na przestrzeni od maja 2020 do teraz z 420zł podrożał mi na 510zł.
0
@bari_94
No boli mnie dupa bo ja sobie tak nie latam
4
Mam dokładnie takie same zdanie o Kanale Sportowym w Międzyzdrojach. Trzeba lecieć specjalnie samolotem by bo z Warszafki tak daleko..
2
@FC1899Barca
Z czego oni skaczą?
1
@bartekvisca
Mi jest tak źle, że już mam 3 podwyżkę w ciągu roku ^^
42
@Kidd
ale przecie paliwo potaniało tak? weź sie pan odpieprz, rzond obniżył paliwo, najtańsze w europie jełopie
6
@Kurkmen
kobiety są dyskryminowane w pracy
5
Ładnie przycelował
1
@Rust_Cohle
starczy mi tego wpierdolu xD, dzisiaj siedzę w delegacji, jutro mogę
1
@michal26
Pamiętam jak Wolski 2 miesiace temu piał, że kontrofensywa będzie na Lipiec - Sierpień.
Teraz mówi, że za rok Rosja zdechnie gospodarczo.
Bardzo smuci mnie to, że tak zapatrzony jest w NATO.
1
@PanAgenda2030
Ale współpracy chyba nie można na crossplayu.
1
@Rust_Cohle
A tak na serio, to jestem plackiem grającym w karierę i sezony dochodząc do 3-4 ligi.
1
@Rust_Cohle
Nie chce Cię upokarzać byś potem miał dłuższą przerwę z fifą, także proponuje czystą współpracę xD
1
@Rust_Cohle @PanAgenda2030
Jakby któryś chciał to dzisiaj 21-22 mogę pyknąć kilka meczyków współpracy.
Chyba, że jesteście plackami to 1 xD.
1
@Rust_Cohle
Też głównie wieczory ^^
0
@Rust_Cohle ps5 oczywiście, wysłałem zaproszenie
1
@PanAgenda2030
draxidox
1
@sonek
To, że skoro stacje benzynowe są otwarte, prowadzony jest handel to nie ma powodu by sklepy były również otwarte.
1
@sonek
No powiedz to na stacjach benzynowych.