0

@wojopancer
Dalej nie wymieniłeś dlaczego na tych 3 pasach przy Piotrkowie nie można wyprzedzać prawym pasem.

5

@Peciak
Ja generalnie nie rozumiem zachwytów nad Alemanym. Pokupował piłkarzy za tyle ile chciały drugie strony. Zachwyt mógłby być gdyby udalo się sprzedać Umtitiego, Braita, Depaya.

18

Smutna wiadomość :(


3

@Barca1992
Czytałem dzisiaj, chodzi o Monice.

0

@Kozinho. jakaś alternatywa na horyzoncie jest?

0

@Kozinho.
Jaki okres wypowiedzenia? Jaka branża?

1

@wojopancer
Podaj mi podstawę prawną mówiącą o zakazie wyprzedzania prawym pasem.

3

Ale ta moda na jeżdżenie środkowym pasem przy 3 jest żenująca. Mówię o odcinku A1 za Łodzią. Rozumiem przy większym natężeniu ruchu okej, ale w nocy, rano gdzie rzeczywiście ruch jest znikomy jadą pierdy środkowym pasem jakbym prawy ich parzył.
Często bywa tak, że jak ich wyprzedzam prawym to w lusterku widzę refleksję i zjazd na prawy.

7

Smutek nastał u Niemców i Francuzów


0

@michal26
Co niedziele jestem w żabkach i jest pełno osób, z czegos to wynika.
Jak jeszcze sklepy omijały ten durny przepis to w sklepach normalnie też było dużo osób, przynajmniej w Toruniu.

0

@Felippe96 Współczuje, rozwiń co się stało.

1

@Lola120
Przede wszystkim piłka najbardziej miękka by się odbiła (z niebieskim punktem).
Łatwo się zrazić grając nieodpowiednią piłką.

1

@Rust_Cohle fifa dzisiaj?

0

@Rust_Cohle grasz dzisiaj?

0

@mkord
No, ile w tej lidze jest? Legia takiego Ivi Lopeza by sprzedała, a jakby może zagrała znowu w LE to bezmózgi na trybunach by znowu popisali się jak przed meczem z Realem.

0

@Roafson24
No a potem skończyła gdzie skończyła w tej beznadziejnej lidze

0

Zaorać wszystkie beznadziejne Legie i Lechy na rzecz Rakowa.
Nic mnie nie łączy z Częstochową, ale zazdroszczę im bardzo klubu.

2

@LionelM95
Ja nawet nie mogę filmików oglądać jak coś jest robione, nie wyobrażam sobie tego.

0

@LionelM95
Jestem po 30'stce i nigdy nie miałem plomby ani niczego robionego oprócz przeglądów i wybielania xD
Sram w gacie jak będę miał mieć dostac jakieś znieczulenie lub robienie czegokolwiek.

1

@Medium
Umówmy się, Real umie sprzedawać

1

@MesQueUnClub_87
Ja samych trafiam co na drugi dzień mam paczkę

2

Zakupy na allegro są niesamowite
Zakup opłacony

18 sie. 2022, 11:39

Oczekuje na nadanie

Od 18. sie. 11:42

Przewidywana dostawa w punkcie: pt. 19 sie.
:D

1

@AdiKingu96
Generalnie obrona, pressing, taktyka poszły tak do przodu, że nie ma już takich magików jak Ronaldinho, Messi, Neymar z yoga bonito.

2

Czyli Niemcy sztama z Rosjanami i business as usual


0

@maniak33333
Czepiasz się

0

@dawo17 nie nosiły maseczki

0

@masq
Ja w fifie 2021 lub 2020 miałem go w karierze jako młodzika i potwierdzam, spoko się rozwijał :D

11

@marcin62
Generalnie ja z narzeczoną jesteśmy po 30'stce i również cały czas słyszymy naciski od rodziców.
My nie chcemy tracić wolności i kasy na robienie bachorów i jakoś tego dużo osób nie rozumie, w tym bliscy.

1

@TheNekro94
Dobrze z gazem chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?