draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer
Dalej nie wymieniłeś dlaczego na tych 3 pasach przy Piotrkowie nie można wyprzedzać prawym pasem.
5
@Peciak
Ja generalnie nie rozumiem zachwytów nad Alemanym. Pokupował piłkarzy za tyle ile chciały drugie strony. Zachwyt mógłby być gdyby udalo się sprzedać Umtitiego, Braita, Depaya.
18
Smutna wiadomość :(
3
@Barca1992
Czytałem dzisiaj, chodzi o Monice.
0
@Kozinho. jakaś alternatywa na horyzoncie jest?
0
@Kozinho.
Jaki okres wypowiedzenia? Jaka branża?
1
@wojopancer
Podaj mi podstawę prawną mówiącą o zakazie wyprzedzania prawym pasem.
3
Ale ta moda na jeżdżenie środkowym pasem przy 3 jest żenująca. Mówię o odcinku A1 za Łodzią. Rozumiem przy większym natężeniu ruchu okej, ale w nocy, rano gdzie rzeczywiście ruch jest znikomy jadą pierdy środkowym pasem jakbym prawy ich parzył.
Często bywa tak, że jak ich wyprzedzam prawym to w lusterku widzę refleksję i zjazd na prawy.
7
Smutek nastał u Niemców i Francuzów
0
@michal26
Co niedziele jestem w żabkach i jest pełno osób, z czegos to wynika.
Jak jeszcze sklepy omijały ten durny przepis to w sklepach normalnie też było dużo osób, przynajmniej w Toruniu.
0
@Felippe96 Współczuje, rozwiń co się stało.
1
@Lola120
Przede wszystkim piłka najbardziej miękka by się odbiła (z niebieskim punktem).
Łatwo się zrazić grając nieodpowiednią piłką.
1
@Rust_Cohle fifa dzisiaj?
0
@Rust_Cohle grasz dzisiaj?
0
@mkord
No, ile w tej lidze jest? Legia takiego Ivi Lopeza by sprzedała, a jakby może zagrała znowu w LE to bezmózgi na trybunach by znowu popisali się jak przed meczem z Realem.
0
@Roafson24
No a potem skończyła gdzie skończyła w tej beznadziejnej lidze
0
Zaorać wszystkie beznadziejne Legie i Lechy na rzecz Rakowa.
Nic mnie nie łączy z Częstochową, ale zazdroszczę im bardzo klubu.
2
@LionelM95
Ja nawet nie mogę filmików oglądać jak coś jest robione, nie wyobrażam sobie tego.
0
@LionelM95
Jestem po 30'stce i nigdy nie miałem plomby ani niczego robionego oprócz przeglądów i wybielania xD
Sram w gacie jak będę miał mieć dostac jakieś znieczulenie lub robienie czegokolwiek.
1
@Medium
Umówmy się, Real umie sprzedawać
1
@MesQueUnClub_87
Ja samych trafiam co na drugi dzień mam paczkę
2
Zakupy na allegro są niesamowite
Zakup opłacony
18 sie. 2022, 11:39
Oczekuje na nadanie
Od 18. sie. 11:42
Przewidywana dostawa w punkcie: pt. 19 sie.
:D
3
@Bogan
Taką?
https://allegro.pl/oferta/koszulka-barcelona-lewandowski-rl9-2022-23-92-xxxl-12480043634?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=lvsku&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_md_dck_moda_dziecko_pla_pmax&ev_campaign_id=17996691546&gclid=Cj0KCQjwxveXBhDDARIsAI0Q0x0WQjd6HBH_-Znw2BBKNiDqW0rScI50B0WBb79M1YIQ07bd-R1po8QaAkUPEALw_wcB
1
@AdiKingu96
Generalnie obrona, pressing, taktyka poszły tak do przodu, że nie ma już takich magików jak Ronaldinho, Messi, Neymar z yoga bonito.
2
Czyli Niemcy sztama z Rosjanami i business as usual
0
@maniak33333
Czepiasz się
0
@dawo17 nie nosiły maseczki
0
@masq
Ja w fifie 2021 lub 2020 miałem go w karierze jako młodzika i potwierdzam, spoko się rozwijał :D
11
@marcin62
Generalnie ja z narzeczoną jesteśmy po 30'stce i również cały czas słyszymy naciski od rodziców.
My nie chcemy tracić wolności i kasy na robienie bachorów i jakoś tego dużo osób nie rozumie, w tym bliscy.
1
@TheNekro94
Dobrze z gazem chodzi.