draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
26 urodziny kończył 2 dni temu Joseph Minala! Jak ten czas leci..
0
@P33ck No bo tak jest, przecież po nie udanej ofensywie na Kijów wycofali sie z północy Ukrainy.
9
Całkiem ciekawa grafika przedstawiająca okupowane tereny przez kacapów
1
@mateusz1989VeB
Nadzieje wielkie a wyjdzie jak zawsze w ostatnim czasie, kompromitacja i płacz w poduszkę :c
48
Ale Czesi mają zajebiście. Przyjeżdżają do nich Bayern, Barcelona, Inter i możesz sobie normalnie iść na mecz Twojego klubu w mieście ;__;.
0
@tomek8756
Myślałem, że w LM nie ma a w LK jest xD
0
Dopiero włączyłem Raków, normalnie dogrywka czy gole na wyjeździe się liczą?
0
@Sysia11 Dla mnie git, że gala w piątek
3
Prawdziwy powód odejścia Casemiro
3
@MesQueUnClub96
Shakira to moja była, paskudnie się zachowywała.
16
Co robi ludzkie ciało bez mózgu?
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/301131532_8236841016356786_6826852671701656021_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=SxGH_5kfNxQAX9s1bnw&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-HRqerY4KvjacrjwiopvDmr_qZ7XsrdRT_13rD54tsSQ&oe=630A3A40
40
To jest jakaś żenada, weźcie tego papieża zdelegalizujcie xD
0
@FCB_dimiC
No właśnie szkoła, praca.
A co ze służbą zdrowia, urzędem? Mowa tutaj przede wszystkim o osobach starszych.
0
@dziaraka W porządku okej, ale problem jest. Sam dojeżdżam do pracy 50km samochodem, ale tutaj chodzi bardziej o wsie, miasteczka.
Ludzie z tamtych miejsc mogą być wykluczeni jeżeli chodzi o jakąkolwiek pracę, szkołę.
4
Polecam film o problemie z transportem zbiorowym w Polsce i wykluczeniu osób bez samochodu.
Nie znałem tej laski, ale w bardzo przystępny sposób pokazała problem i widać dużo pracy, researchu.
2
Viaplay na strimsach w hotelu w Zduńskiej Woli śmiga aż miło :D
0
Eh Maguire i Mental ława, można nie włączać :(
3
Dembele xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Zapewne taki Courtois by to wyjął :||
1
Gooooool lewyyyyyyyyyy
0
A na dwukrotnie większym Camp Nou piknik
0
Dobra, to tak jak przed tamtym meczem się pomyliłem pisząc 1:0 po męczarniach to teraz obstawiam 0:0 po męczarniach.
0
@sonek No powiedziałbym średnia półka, nie jest tanio ani drogo.
1
@ToWinaSedziego 59zł w cenie z 2 dodatkami jak ziemniaki i mizerią.
Ja dołożyłem jeszcze raz ziemniaki za 8zł i za 8zł surówka.
Lacznie 75zł bez napojów.
5
@Kgorecki2500
Dla mnie większe wrażenie robi opinia 4.9/5 na google przy prawie 400 opiniach.
Dużo zwiedzam kuchni w Polsce, ale ze świecą szukać miejsc z takimi dobrymi, prawdziwymi opiniami, nie bierze się to znikąd.
14
Jak ktoś szuka pysznego kotleta schabowego w Poznaniu to polecam "Kotlet food and drinks na Libelta". Ziemniaczki, kotlet, mizeria po prostu cudo.
Jeszcze obsługa, a w zasadzie właściciel jest tak miły, że jadę z samego Torunia na obiad do Poznania już któryś raz.
Jak ktoś nie wierzy niech zobaczy opinie tego miejsca ^^
Zdjęcie:
https://zapodaj.net/6875ef8a53e00.jpg.html
9
@cules100pro wakacje nad polskim bałtykiem:
- drogo
- zimno
0
@AlwaysBlaugrana
Wyjechałbym z narzeczoną od razu
11
Piękne xD
0
@wojopancer
"pamiętaj że w Polskim prawie jest zakaz wyprzedzania prawym pasem ;))"
Już nawet nie pamiętasz co piszesz