3

26 urodziny kończył 2 dni temu Joseph Minala! Jak ten czas leci..


0

@P33ck No bo tak jest, przecież po nie udanej ofensywie na Kijów wycofali sie z północy Ukrainy.

9

Całkiem ciekawa grafika przedstawiająca okupowane tereny przez kacapów


1

@mateusz1989VeB
Nadzieje wielkie a wyjdzie jak zawsze w ostatnim czasie, kompromitacja i płacz w poduszkę :c

48

Ale Czesi mają zajebiście. Przyjeżdżają do nich Bayern, Barcelona, Inter i możesz sobie normalnie iść na mecz Twojego klubu w mieście ;__;.

0

@tomek8756
Myślałem, że w LM nie ma a w LK jest xD

0

Dopiero włączyłem Raków, normalnie dogrywka czy gole na wyjeździe się liczą?

0

@Sysia11 Dla mnie git, że gala w piątek

3

Prawdziwy powód odejścia Casemiro


3

@MesQueUnClub96
Shakira to moja była, paskudnie się zachowywała.

40

To jest jakaś żenada, weźcie tego papieża zdelegalizujcie xD


0

@FCB_dimiC
No właśnie szkoła, praca.
A co ze służbą zdrowia, urzędem? Mowa tutaj przede wszystkim o osobach starszych.

0

@dziaraka W porządku okej, ale problem jest. Sam dojeżdżam do pracy 50km samochodem, ale tutaj chodzi bardziej o wsie, miasteczka.
Ludzie z tamtych miejsc mogą być wykluczeni jeżeli chodzi o jakąkolwiek pracę, szkołę.

4

Polecam film o problemie z transportem zbiorowym w Polsce i wykluczeniu osób bez samochodu.
Nie znałem tej laski, ale w bardzo przystępny sposób pokazała problem i widać dużo pracy, researchu.



2

Viaplay na strimsach w hotelu w Zduńskiej Woli śmiga aż miło :D

0

Eh Maguire i Mental ława, można nie włączać :(

3

Dembele xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Zapewne taki Courtois by to wyjął :||

1

Gooooool lewyyyyyyyyyy

0

A na dwukrotnie większym Camp Nou piknik

0

Dobra, to tak jak przed tamtym meczem się pomyliłem pisząc 1:0 po męczarniach to teraz obstawiam 0:0 po męczarniach.

0

@sonek No powiedziałbym średnia półka, nie jest tanio ani drogo.

1

@ToWinaSedziego 59zł w cenie z 2 dodatkami jak ziemniaki i mizerią.
Ja dołożyłem jeszcze raz ziemniaki za 8zł i za 8zł surówka.
Lacznie 75zł bez napojów.

5

@Kgorecki2500
Dla mnie większe wrażenie robi opinia 4.9/5 na google przy prawie 400 opiniach.
Dużo zwiedzam kuchni w Polsce, ale ze świecą szukać miejsc z takimi dobrymi, prawdziwymi opiniami, nie bierze się to znikąd.

14

Jak ktoś szuka pysznego kotleta schabowego w Poznaniu to polecam "Kotlet food and drinks na Libelta". Ziemniaczki, kotlet, mizeria po prostu cudo.
Jeszcze obsługa, a w zasadzie właściciel jest tak miły, że jadę z samego Torunia na obiad do Poznania już któryś raz.
Jak ktoś nie wierzy niech zobaczy opinie tego miejsca ^^
Zdjęcie:
https://zapodaj.net/6875ef8a53e00.jpg.html

9

@cules100pro wakacje nad polskim bałtykiem:
- drogo
- zimno

0

@AlwaysBlaugrana
Wyjechałbym z narzeczoną od razu

11

Piękne xD


0

@wojopancer
"pamiętaj że w Polskim prawie jest zakaz wyprzedzania prawym pasem ;))"

Już nawet nie pamiętasz co piszesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?