2

Widzę pewną zależność


4

@Ojciec5tkidzieci
Dla mnie git, kary dla drogowych bandytów zawsze popieram

0

@Dieselzor
Pogoda obecnie u mnie 29 stopni, pełne słońce.
Ludzi mniej niż w sezonie.

1

No i nowy taryfikator punktów karnych oficjalnie od 17 września.
O wiele łatwiej stracić prawo jazdy za wykroczenia.
Natomiast kto dużo jeździ i przepisowo nie ma czego się obawiać :).

8

Pozdrawiam cieplutko la bambę z Baskiej Vody :D.
Łapcie fotkę
https://zapodaj.net/f91c6223b0120.jpg.html

0

@Bykunn @arkasath @fantom102
Revoulcik oczywiście zawsze jest

1

@Rust_Cohle
Ty weź się do pracy bo siedzenie o 6 na labambie to nie jest normalne.
Zaraz walnę z ucha do szefa i się skończy rumakowanie.

2

Gdzie kupujecie walute jak jedziecie za granicę, w Polsce czy na miejscu?

1

Plecaki spakowane?

0

@jakubkuba07
Wyjechać jak najszybciej by chronić narzeczoną.

0

Rezerwował ktoś kiedyś samochód za granicą przez booking? Mam trochę pytań co do kaucji.

7

Kierując się dobrem klimatu, zacząłem oszczędzać energię - myłem się tylko w poniedziałek.

0

@kulek22
I bardzo dobrze :).

22

Gaś ten kąkuter gówniarzu i do spania, jutro szkoła.

0

@Janas11224
Pewnie chodzi o duże miasto i to, że chore ceny również są w Berlinie, Londynie itp ^^

0

@Striker
A to coś pomyliłem. Myślałem, że to brat :D

5

Brat Pashy schudł 100kg, niesamowita metamorfoza. Dziwne jest, że większość grubasów tłumaczy swój stan chorobami, genami etc.
https://www.facebook.com/G5.pasha/posts/pfbid02P8zMFG8P1fAbrJKkkr1fHEirkFTbJsmCRSV9LKTuxDZHwkfU8GYDd4RcsUCeR2LXl

8

@TheNekro94
Gdzie tam przesrany, jakieś top 10 ZP.
Nie to co Messi poza rankingiem.

0

@LionelM95
Od razu

1

@tristan87 króciutko chłopaki

1

@Rl9k1nG
Zaraz po studiach 24 lata.

2

Fajnie się tam bawią fani Arsenalu
https://x.com/nocontextfooty/status/1564369439461707776

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

68

Rok temu większość mediów cisnęła bekę jak Messi nie strzelał dla PSG, jakoś nie widzę w tym roku nagonki w Polskich mediach na Ronaldo :).

2

@FC1899Barca
IMO bardzo ładne

2

@Azi
Porównujesz używanie telefonu (jeżeli ktoś ma taki zakaz) do braku Umowy? Poważny jesteś?

0

@Azi
Zależy na Umowie i na karze dla Janusza, który nie respektuje Kodeksu Pracy.

2

@Azi Nie, chodzi o to by nie dochodziło do takich sytuacji. Gdyby ten organ działał sprawniej i prowadził kontrole niezapowiedziane, pracodawca kalkulował by jednak tą Umowę dać.

0

@Azi Przez miesiąc to pracodawca może np. dać umowy których nie chciał dać pracownikom.

0

Jest taka grupa na fb polecam "Beka z szefów - prawdziwe wyznanie pracowników januszexu". Pomijając kwestie tego czy historię te są prawdziwe lub nie.
Rażące jest jak działa PiP w Polsce. Po złożeniu skargi PiP informuje pracodawcę, że za miesiąc dokona kontroli. Przecież takie kontrole powinny być z dnia na dzień niezapowiedziane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?