0

Fame mogłoby się uczyć od high gdzie nie ma tych beznadziejnych wywiadów, dj debila palaside i innych niepotrzebnych wstawek.
Walka za walką

2

Taaa przyjemność, PIENIAZKI, kapitalizm lewaku

7

Ha tfu na lambadziare Staśko

1

@Khajio wygląda jak doczepione dildo

0

@kuz pod jakim hashem filmik?

3

Ha tfu Maja Staśko

0

@Transu96 high działa

1

@Deviler wole High beż tych bezbekowych wywiadów i studia dj debila

1

@Transu96 mi od godzinki ani jednej ściny

3

Malik co to jest za pajac

0

W trzeciej rundzie padną

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Można wyłączyć już

15

Jak on śmie Polaka rodaka ściągać

20

Bellerin ma wygląd piłkarza lat 80' :D

3

De jong genialne podanie

2

sprzedać lewego

0

Balde z asystą :)

0

Z Bayernem lewus nie szczelał...

6

Jak tam spalonego nie było?

3

Kessie powinien już wylecieć

0

Jakby to był mecz z Bayernem byłaby żółta ^^ 100%

5

Zasłużona czerwona, brawo :).

0

@Kusco15
oko.press to ściek jak konfa

0

Walić te Bayerny i Ligi Mistrzów, my musimy grać tylko z takimi Elche

20

W końcu mecz w sobotę o fajnej godzinie a nie niedziela 22 przed robotą.

20

Klasyk Naniego xDD


11

Logiczne


1

Wasze top 3 gier towarzyskich/planszowych?
Moje Jenga, Taboo, scrabble.

0

@KichuBlaugrana
Od 3 lat patelnie myję, które używam na indukcji i nic sie nie dzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?