draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fame mogłoby się uczyć od high gdzie nie ma tych beznadziejnych wywiadów, dj debila palaside i innych niepotrzebnych wstawek.
Walka za walką
2
Taaa przyjemność, PIENIAZKI, kapitalizm lewaku
7
Ha tfu na lambadziare Staśko
1
@Khajio wygląda jak doczepione dildo
0
@kuz pod jakim hashem filmik?
3
Ha tfu Maja Staśko
0
@Transu96 high działa
1
@Deviler wole High beż tych bezbekowych wywiadów i studia dj debila
1
@Transu96 mi od godzinki ani jednej ściny
3
Malik co to jest za pajac
0
W trzeciej rundzie padną
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Można wyłączyć już
15
Jak on śmie Polaka rodaka ściągać
20
Bellerin ma wygląd piłkarza lat 80' :D
3
De jong genialne podanie
2
sprzedać lewego
0
Balde z asystą :)
0
Z Bayernem lewus nie szczelał...
6
Jak tam spalonego nie było?
3
Kessie powinien już wylecieć
0
Jakby to był mecz z Bayernem byłaby żółta ^^ 100%
5
Zasłużona czerwona, brawo :).
0
@Kusco15
oko.press to ściek jak konfa
0
Walić te Bayerny i Ligi Mistrzów, my musimy grać tylko z takimi Elche
20
W końcu mecz w sobotę o fajnej godzinie a nie niedziela 22 przed robotą.
20
Klasyk Naniego xDD
11
Logiczne
1
Wasze top 3 gier towarzyskich/planszowych?
Moje Jenga, Taboo, scrabble.
0
@KichuBlaugrana
Od 3 lat patelnie myję, które używam na indukcji i nic sie nie dzieje.