draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC
Nie ma możliwości odpisania
0
@NaFazieHitman Jest tylko usuń...
0
Ktoś wie w androidzie jak zablokować sms? Od normalnych ludzi mogę kliknąć by zablokować, ale są kontakty z jakiś stron, usług gdzie nie ma takiej możliwości..
1
@FCB_dimiC
Naczynia myje zmywarka, nawet patelnie czy garnki.
17
Ale ten Nike robi beznadziejne stroje
8
@Nano22
Generalnie zgoda, sam z kobitą w domu myjemy wszystko w zimnej wodzie (oprócz prysznica). Sam prysznic też jak najkrótszy. W okresie grzewczym grzejemy mało mimo dużego mieszkania. Dzięki temu przy rozliczeniu okresu grzewczego w lato wpada nam kilka stówek.
Ja to wyniosłem z domu gdzie była bieda i matka cisnęła nas o każdy kWh prądu, l wody.
Teraz często gęsto obserwuje osoby co w głupiej pracy nie oszczędzają prądu lub wody.
23
@bartekvisca
Głosowałem na Tuska i nigdy tego samego błędu nie popełnię. Ludzie po prostu są młodzi, mają bardzo słabą pamięć i wybielają rudego kłamcę.
Minus taki, że nie ma żadnej alternatywy.
0
@Rastafarnianin
Będąc gwiazdą ciężko poznać normalną laskę bo każda będzie lecieć na fame.
Możesz jedynie jak Messi od dzieciaka być z jedną :D
5
@trolownik
zostawiła mu swój numer na kartce, przypatrz się xD
20
CR7
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Znakomity występ Ronaldo, i ta bramka z karnego... palce lizać.
0
@Mazi
Zdajesz sobie sprawe, że ograniczenie determinują parametry drogi, które powinny być projektowane zgodnie z rozporządzeniem w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać drogi publiczne?
Idąc dalej, znak to nie tylko cyferka ale parametr techniczno-ekonomiczny, któremu są przyporządkowane graniczne wartości elementów drogi, proporcje między nimi oraz zakres wyposażenia drogi.
Polecam zgłębić wiedzę odnośnie projektowania.
Wstaw to miejsce z google maps to Ci powiem dlaczego jest tam 50km/h.
0
@Ojciec5tkidzieci
Ja bym generalnie trochę podniósł lub poszedł w kierunku 50% miesiecznej pensji :) Od razu w Polsce skończyłaby się dzicz.
6
Ale mi Pani Sanna Marin teraz zaimponowała
0
@Doren01
Właśnie mam takie same odczucia po wczorajszym programie. Głupio wierzy w swoją utopie, stara się być konsekwentny.
0
@Asthylath brawo, kolejny zdrowo myślący :)
0
@Borneo
Oj poczekaj jeszcze na obietnice i TVP
1
@Borneo
Taki protip, za rok znowu wygra PiS przy braku opozycji :D
1
@don'T.R.I.P.e
O pierwszy mądry komentarz. Zgadzam się z Tobą, ale nie nazwałbym go aż tak dosadnie idiotą, a naiwnym starym głupkiem, coś jak Kaczynski.
0
@don'T.R.I.P.e
No jest to między innymi jeden z postulatów z 2015 roku.
1
@sonek
Czyli typowo glosno krzyczysz pisząc głupoty a argumentów brak. W taki sposób można pisać o każdym człowieku, nie tylko polityku.
0
@tbas
W jaki sposób oszukał wyborców skoro sprzedaje się za postulaty z 2015 roku?
0
@sonek
Tak jak powiedzial w programie KS, żadne.
Wracając do wcześniejszego, napisałeś coś i nie potrafisz tego obronić tak?
0
@tbas
Czyli co powinien zrobić by wdrożyć swoje postulaty?
Moglby nic nie robić, ale nie o to oczywiście chodzi.
0
@mekston
W jaki inny sposób ma swoje postulaty realizować?
A i jak kolega @sonek wymien te korzyści.
2
@sonek
O jaka niespodzianka, zadałem pytanie i nie ma argumentów :).
2
@tbas @mekston
No to wytłumaczcie jaki jest sens tego, że się sprzedał i dalej w tym trwa.
I jaki zysk z tego oczywiście ma, i nie piszcie o jakiś wymysłach jak akcje, stołki w spółkach państwa itp.
Btw. I jak miał swoje postulaty przepychać skoro PO go odrzuciło.
3
@sonek
No to udowodnij, że bierze jak masz takie kontakty :).
1
@Janiama
Idąc dalej, powiedział, że był w PO ze swoimi postulatami, ale nie mieli zamiaru ich realizować.