0

@FCB_dimiC
Nie ma możliwości odpisania

0

@NaFazieHitman Jest tylko usuń...

0

Ktoś wie w androidzie jak zablokować sms? Od normalnych ludzi mogę kliknąć by zablokować, ale są kontakty z jakiś stron, usług gdzie nie ma takiej możliwości..

1

@FCB_dimiC
Naczynia myje zmywarka, nawet patelnie czy garnki.

17

Ale ten Nike robi beznadziejne stroje


8

@Nano22
Generalnie zgoda, sam z kobitą w domu myjemy wszystko w zimnej wodzie (oprócz prysznica). Sam prysznic też jak najkrótszy. W okresie grzewczym grzejemy mało mimo dużego mieszkania. Dzięki temu przy rozliczeniu okresu grzewczego w lato wpada nam kilka stówek.
Ja to wyniosłem z domu gdzie była bieda i matka cisnęła nas o każdy kWh prądu, l wody.
Teraz często gęsto obserwuje osoby co w głupiej pracy nie oszczędzają prądu lub wody.

23

@bartekvisca
Głosowałem na Tuska i nigdy tego samego błędu nie popełnię. Ludzie po prostu są młodzi, mają bardzo słabą pamięć i wybielają rudego kłamcę.
Minus taki, że nie ma żadnej alternatywy.

0

@Rastafarnianin
Będąc gwiazdą ciężko poznać normalną laskę bo każda będzie lecieć na fame.
Możesz jedynie jak Messi od dzieciaka być z jedną :D

5

@trolownik
zostawiła mu swój numer na kartce, przypatrz się xD

20

CR7


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Znakomity występ Ronaldo, i ta bramka z karnego... palce lizać.

0

@Mazi
Zdajesz sobie sprawe, że ograniczenie determinują parametry drogi, które powinny być projektowane zgodnie z rozporządzeniem w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać drogi publiczne?
Idąc dalej, znak to nie tylko cyferka ale parametr techniczno-ekonomiczny, któremu są przyporządkowane graniczne wartości elementów drogi, proporcje między nimi oraz zakres wyposażenia drogi.
Polecam zgłębić wiedzę odnośnie projektowania.

Wstaw to miejsce z google maps to Ci powiem dlaczego jest tam 50km/h.

0

@Ojciec5tkidzieci
Ja bym generalnie trochę podniósł lub poszedł w kierunku 50% miesiecznej pensji :) Od razu w Polsce skończyłaby się dzicz.

6

Ale mi Pani Sanna Marin teraz zaimponowała


0

@Doren01
Właśnie mam takie same odczucia po wczorajszym programie. Głupio wierzy w swoją utopie, stara się być konsekwentny.

0

@Asthylath brawo, kolejny zdrowo myślący :)

0

@Borneo
Oj poczekaj jeszcze na obietnice i TVP

1

@Borneo
Taki protip, za rok znowu wygra PiS przy braku opozycji :D

1

@don'T.R.I.P.e
O pierwszy mądry komentarz. Zgadzam się z Tobą, ale nie nazwałbym go aż tak dosadnie idiotą, a naiwnym starym głupkiem, coś jak Kaczynski.

0

@don'T.R.I.P.e
No jest to między innymi jeden z postulatów z 2015 roku.

1

@sonek
Czyli typowo glosno krzyczysz pisząc głupoty a argumentów brak. W taki sposób można pisać o każdym człowieku, nie tylko polityku.

0

@tbas
W jaki sposób oszukał wyborców skoro sprzedaje się za postulaty z 2015 roku?

0

@sonek
Tak jak powiedzial w programie KS, żadne.
Wracając do wcześniejszego, napisałeś coś i nie potrafisz tego obronić tak?

0

@tbas
Czyli co powinien zrobić by wdrożyć swoje postulaty?
Moglby nic nie robić, ale nie o to oczywiście chodzi.

0

@mekston
W jaki inny sposób ma swoje postulaty realizować?

A i jak kolega @sonek wymien te korzyści.

2

@sonek
O jaka niespodzianka, zadałem pytanie i nie ma argumentów :).

2

@tbas @mekston
No to wytłumaczcie jaki jest sens tego, że się sprzedał i dalej w tym trwa.
I jaki zysk z tego oczywiście ma, i nie piszcie o jakiś wymysłach jak akcje, stołki w spółkach państwa itp.
Btw. I jak miał swoje postulaty przepychać skoro PO go odrzuciło.

3

@sonek
No to udowodnij, że bierze jak masz takie kontakty :).

1

@Janiama
Idąc dalej, powiedział, że był w PO ze swoimi postulatami, ale nie mieli zamiaru ich realizować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?