draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 no siatkówka jak żużel, niszowy sport
0
@TheNekro94
Olej to xD
Jak coś chcą to niech na drogę sądową wchodzą.
4
Ale tych @MesQueUnClub_87 się porobiło
0
Cztery skarby polski
7
Polski yt
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/305844939_8311409308899956_336556069307197748_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=aZ69kSSM-b4AX8ZhFJp&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AT_rsiJNAHd1HUxo0GZ_AaAU35t1Gsz6iM-HNaItCdjQoQ&oe=6325EBFF
11
Oczywiście Niemcy i Francuzi, liderzy UE wspierają kacapów :)
1
Ale człowiek marzy dzisiaj pokonać Bayern i zmazać chociaż trochę te kompromitacje ostatnie..
0
Bardzo dobry materiał o autach elektrycznych.
1
@Herato
Po prostu siatkówka to niszowy sport gdzie na poważnie gra kilka krajów, tyle.
Coś jak z żużlem.
0
@mariogbch
Ja jestem
9
we Włoszech jutro pewnie gdzieś na końcu gazet będzie o wygranej MŚ xD
8
Piękne
https://mobile.twitter.com/nocontextfooty/status/1569064882816819202
3
Milik występ top xDDDD
3
Wstyd, hańba, kompromitacja
0
sprzedać wszystkich
1
Kurek dzisiaj fatalnie
1
@Janas11224 kontuzja
0
@agaFCB
ale włosi coś dzisiaj ciszej śpiewali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96
Laskowskiego też bardzo lubię słuchać i tutaj jest dylemat
2
Dylemat, jaki komentarz na dzisiejszy mecz wybieracie? TVP czy Polsat?
Dwa ostatnie finały MŚ w siatkę Polaków oglądałem Polsat i było znakomicie
"JESTEŚMY, MISTRZAMI ŚWIAATAAAAAA"
1
Jak czyta człowiek wiadomości o kolejnych odbitych miejscowościach to jest dumny z Ukraincow.
Trzymam gorąco kciuki by wypędzili kacapów.
1
@fcbarcafan19
To niezłe odciecie jak na labambi siedzisz
0
@fcbarcafan19 kontrofensywa, w składziku na miotły żyjesz?
0
Finał w spodku?
14
Po co zastopować czas w meczu nie xD?
Jakie to jest zacofanie w piłce nożnej
1
Drake poza koncertami gra w reprezentacji Brazylii w siatkę?
Ciekawe
0
@bartekvisca
po prostu siatka to jest niszowy sport kilku krajów :|
2
Widzę pewną zależność
4
@Ojciec5tkidzieci
Dla mnie git, kary dla drogowych bandytów zawsze popieram