draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barca_Big_Moment
- TVN
- niezależna telewizja
Wybierz jedno
Jak chcesz pisać prawdę to napisz, Telewizja prywatna mająca interesy w tym by wspierać opozycje.
1
@Encore
wow ta przewrotka pod koniec mega
0
@HypeR Dokładnie, sport nudny i bardziej niszowy od siaty.
0
@Ojciec5tkidzieci zapodaj link i minutę
0
Poszedł mail o podwyżkę, czekam na te 20zł.
4
Tak obserwuje ten pogrzeb królowej Elżbiety i cieszę się, że w Polsce nie ma monarchii..
Tyle kasy na tą całą szopkę by odbył się pogrzeb np. krula Korwina.
8
Ino jechać na takse do Kijowa :D
1
@bartekvisca
Niech redzi się uczą i wrócą do Wieśka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zoker
Chodzi o to, że to i to jest fake.
Tutaj fake wypowiedź Tomka, tam Kondogbi.
0
@Zoker
Daleko nie szukać, Barcainfo też takie posty ma na koncie :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5598642#comment-5598642
2
@GeneralXavi
Generalnie czytając tą wypowiedź i po fragmencie o ekstraklasie widać, że jest to troll xD
3
@Comfortable_
no nie było bo człowiek na urlopie był a teraz znowu na tego darmozjada, nieroba szefa trza robić
0
Eh, pięknie wrócić po 2 tygodniach urlopu do pracy :)
0
@AllBundy
No Mati oprócz chlania dobry jest w komentowaniu btw.
3
@matelkoveb Dębica Frigo jak wokół komina, nie ma sensu droższych
1
Nadzieje wielkie, a skończy się jak zawsze.
Atletico obsra zbroje i dostaną w dupę :c
1
@Comfortable_ Napoli Milan z PSG się pokrywa 20:45
5
Eh szkoda, że PSG - Lyon, Milan - Napoli, Atletico - Prześcieradła grają w tym samym czasie :(
Jakby nie mogli 2 meczów puścić w sobotę.
0
@tomek8756
Zawszę się zatrzymywałem, ile razy był jakiś debil co na mnie trąbił..
Szczególnie w większych miastach.
23
Ale Złomnik rozjechał typa w komentarzu xD
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/307114146_8349289351778618_5836819740459360424_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=iHvDjgcW0nQAX94D2vq&tn=2HgZ53Pc7t5npIIJ&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AT8FeT-0nG81gnyDTu4sjzHMJp5BDZRmaZpeTo3KdpRx0g&oe=632B0E11
1
@RosjaninBut
Generalnie szkoda, że Bartosiak nie chce się odnieść do Wojczala, ale w większości masz rację.
Szczególnie z tym głupkiem Napierałą, który widać cały czas szuka atencji nagrywając kolejne filmiki na Bartosiaka, byle ktoś na niego uwagę zwrócił.
3
Znowu dymy na tt między Bartosiak a Wolski xD
0
@PanAgenda2030
To Cię oświecę pewnie, bo nie trzeba mieć TV by coś oglądać :)
Tkwij dalej w swoim ciemnogrodzie.
3
Te walki kobiet to jak walki niepełnosprawnych (nie obrażając niepełnosprawnych)
0
@MESSIah16 co z tego jak ludzie wola oglądać to niż dwóch typów leżących przez 15 minut i się macajacych na macie?
9
Laska dumna że jej mini portfel wygrał
0
Ale to jest karykaturalne xD
0
Czy karły maja zachowane proporcje wszystkich części ciała?
2
Ale ten bomba to jest kretyn xD Ferrari w sumie też