2

@Barca_Big_Moment
- TVN
- niezależna telewizja
Wybierz jedno

Jak chcesz pisać prawdę to napisz, Telewizja prywatna mająca interesy w tym by wspierać opozycje.

1

@Encore
wow ta przewrotka pod koniec mega

0

@HypeR Dokładnie, sport nudny i bardziej niszowy od siaty.

0

@Ojciec5tkidzieci zapodaj link i minutę

0

Poszedł mail o podwyżkę, czekam na te 20zł.

4

Tak obserwuje ten pogrzeb królowej Elżbiety i cieszę się, że w Polsce nie ma monarchii..
Tyle kasy na tą całą szopkę by odbył się pogrzeb np. krula Korwina.

8

Ino jechać na takse do Kijowa :D


1

@bartekvisca
Niech redzi się uczą i wrócą do Wieśka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker
Chodzi o to, że to i to jest fake.
Tutaj fake wypowiedź Tomka, tam Kondogbi.

0

@Zoker
Daleko nie szukać, Barcainfo też takie posty ma na koncie :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5598642#comment-5598642

2

@GeneralXavi
Generalnie czytając tą wypowiedź i po fragmencie o ekstraklasie widać, że jest to troll xD

3

@Comfortable_
no nie było bo człowiek na urlopie był a teraz znowu na tego darmozjada, nieroba szefa trza robić

0

Eh, pięknie wrócić po 2 tygodniach urlopu do pracy :)

0

@AllBundy
No Mati oprócz chlania dobry jest w komentowaniu btw.

3

@matelkoveb Dębica Frigo jak wokół komina, nie ma sensu droższych

1

Nadzieje wielkie, a skończy się jak zawsze.
Atletico obsra zbroje i dostaną w dupę :c

1

@Comfortable_ Napoli Milan z PSG się pokrywa 20:45

5

Eh szkoda, że PSG - Lyon, Milan - Napoli, Atletico - Prześcieradła grają w tym samym czasie :(
Jakby nie mogli 2 meczów puścić w sobotę.

0

@tomek8756
Zawszę się zatrzymywałem, ile razy był jakiś debil co na mnie trąbił..
Szczególnie w większych miastach.

1

@RosjaninBut
Generalnie szkoda, że Bartosiak nie chce się odnieść do Wojczala, ale w większości masz rację.
Szczególnie z tym głupkiem Napierałą, który widać cały czas szuka atencji nagrywając kolejne filmiki na Bartosiaka, byle ktoś na niego uwagę zwrócił.

3

Znowu dymy na tt między Bartosiak a Wolski xD


0

@PanAgenda2030
To Cię oświecę pewnie, bo nie trzeba mieć TV by coś oglądać :)
Tkwij dalej w swoim ciemnogrodzie.

3

Te walki kobiet to jak walki niepełnosprawnych (nie obrażając niepełnosprawnych)

0

@MESSIah16 co z tego jak ludzie wola oglądać to niż dwóch typów leżących przez 15 minut i się macajacych na macie?

9

Laska dumna że jej mini portfel wygrał

0

Ale to jest karykaturalne xD

0

Czy karły maja zachowane proporcje wszystkich części ciała?

2

Ale ten bomba to jest kretyn xD Ferrari w sumie też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?