draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@mekston
Ale jakie oderwanie od koryta jak on kasy nie bierze xD?
Jaki jest tego sens.
2
@Janiama
Zakladajac, że masz racje chociaż twierdzę inaczej to jaki w tym jest sens?
Walczy o swoje postulaty, które kiedyś miał.
Kasy nie bierze, to po co mu ta Polityka? Tylko po to by dogadywać się z Pisem?
7
Obejrzalem odcinek z Kukizem. Nie rozumiem tych wszystkich śmiechów tutaj z niego. Ludzie dzwonią, wyzywaja go, a jego tłumaczenia i motywacja wydaja się logiczne.
Kukiz wchodząc do polityki niósł pewne idee, ale polskie szambo polityki najwyraźniej go utopiło.
Jestem ciekaw jak przy takim grillowaniu wypadłby polityk PISu i PO.
0
City 0 -1 Borussia
1
Kapitalny wieczór LM
0
Od zawsze byłem fanem M. Haifa, jeżdżę na ich każdy mecz ligowy.
4
M. Haifa prowadzi z PSG xDDDDD
1
Ale grad bramek póki co w LM...
1
@Cataloniec94 fake info
0
Izrael 9mln ludności gra w Lidze Mistrzów a Polska 40mln ma problem by dostać sie do konferencji..
0
@Crystal37
Tak, jak to jest mała kwota to po kilku minutach. Za taxe 500zł oddali mi dzień później.
0
Boras już musi pierdzielic o lini pomocy Realu przy meczu City Borussia..
0
Who Needs Vlahovic?
0
Ale brak szacunku, czemu nie klękali jak zawsze?
2
Ale Haaland jest piękny
1
@Rastafarnianin
Ja głosowałem kiedyś na PO zapatrzony w kłamczuszka Tuska i jest mi strasznie wstyd
0
418 posłów za, 4 przeciw, 15 się wstrzymało ws. Uchwały dotyczącej reparacji wojennych od Niemców.
12
W związku ze zwiększonymi pensjami od nowego roku, na co planujecie wydać nadwyżkę?
Ja za te więcej pieniążków planuje jakieś fajne wakacje w Toruniu (jestem z Torunia).
0
Miało być dobrze, a wyszło jak zawsze :(
8
Areczku, karny jest dla Bayernu lub Realu, nie dla Ciebie
8
Real by już dawno prowadził
16
Dawać Victorie Pilzno to sobie szczelimy 5 brameczek
0
Wygrywamy???????????
0
Jak zwykle kompromitacja :(
25
Real by dostal karnego, takie są fakty
0
Jak dobrze w końcu mieć obronę
0
Bożydar się zesral na wizji?
3
Busquets jakie odbiory oO
1
Przy obronie
Roberto - Pique -Lenglet - Alba już by było 2 w plecy xD
1
Nie wiem co wam nie działa, strumyk lata za 0zł z komentarzem Polsat.