4

@mekston
Ale jakie oderwanie od koryta jak on kasy nie bierze xD?
Jaki jest tego sens.

2

@Janiama
Zakladajac, że masz racje chociaż twierdzę inaczej to jaki w tym jest sens?
Walczy o swoje postulaty, które kiedyś miał.
Kasy nie bierze, to po co mu ta Polityka? Tylko po to by dogadywać się z Pisem?

7

Obejrzalem odcinek z Kukizem. Nie rozumiem tych wszystkich śmiechów tutaj z niego. Ludzie dzwonią, wyzywaja go, a jego tłumaczenia i motywacja wydaja się logiczne.
Kukiz wchodząc do polityki niósł pewne idee, ale polskie szambo polityki najwyraźniej go utopiło.

Jestem ciekaw jak przy takim grillowaniu wypadłby polityk PISu i PO.

0

City 0 -1 Borussia

1

Kapitalny wieczór LM


0

Od zawsze byłem fanem M. Haifa, jeżdżę na ich każdy mecz ligowy.

4

M. Haifa prowadzi z PSG xDDDDD

1

Ale grad bramek póki co w LM...

1

@Cataloniec94 fake info

0

Izrael 9mln ludności gra w Lidze Mistrzów a Polska 40mln ma problem by dostać sie do konferencji..

0

@Crystal37
Tak, jak to jest mała kwota to po kilku minutach. Za taxe 500zł oddali mi dzień później.

0

Boras już musi pierdzielic o lini pomocy Realu przy meczu City Borussia..

0

Who Needs Vlahovic?

0

Ale brak szacunku, czemu nie klękali jak zawsze?

2

Ale Haaland jest piękny

1

@Rastafarnianin
Ja głosowałem kiedyś na PO zapatrzony w kłamczuszka Tuska i jest mi strasznie wstyd

0

418 posłów za, 4 przeciw, 15 się wstrzymało ws. Uchwały dotyczącej reparacji wojennych od Niemców.

12

W związku ze zwiększonymi pensjami od nowego roku, na co planujecie wydać nadwyżkę?
Ja za te więcej pieniążków planuje jakieś fajne wakacje w Toruniu (jestem z Torunia).

0

Miało być dobrze, a wyszło jak zawsze :(

8

Areczku, karny jest dla Bayernu lub Realu, nie dla Ciebie


8

Real by już dawno prowadził

16

Dawać Victorie Pilzno to sobie szczelimy 5 brameczek

0

Wygrywamy???????????

0

Jak zwykle kompromitacja :(

25

Real by dostal karnego, takie są fakty

0

Jak dobrze w końcu mieć obronę

0

Bożydar się zesral na wizji?

3

Busquets jakie odbiory oO

1

Przy obronie
Roberto - Pique -Lenglet - Alba już by było 2 w plecy xD

1

Nie wiem co wam nie działa, strumyk lata za 0zł z komentarzem Polsat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?