draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle
Też głównie wieczory ^^
0
@Rust_Cohle ps5 oczywiście, wysłałem zaproszenie
1
@PanAgenda2030
draxidox
1
@sonek
To, że skoro stacje benzynowe są otwarte, prowadzony jest handel to nie ma powodu by sklepy były również otwarte.
1
@sonek
No powiedz to na stacjach benzynowych.
3
@Kurkmen
Żabki tak, niestety pozostałe nie..
1
Komentarz usunięty
1
@Kurkmen
W czasach studenckich miałem do swojej 45km. Ja Bydgoszcz, ona Toruń. Po 3 latach związku takiego zamieszkaliśmy razem w Toruniu ^^.
0
Lewy do sprzedania, póki okienko otwarte
0
Ale przecież Pumas roznieśliśmy :(
1
Pytanie z innej beczki, ta flaga ukrainy jest na wszystkich transmisjach meczu Barcelony?
Chodzi mi o różne kraje
4
Tak jak pisalem przed meczem xD jak zwykle wielka napinka a będzie 1:0 po męczarniach
0
Dystans przebiegniety
United 37.3km
Brentford 41.4km
1
@macio_944
Edit, chodziło mi o Andrejczyk od oszczepu :D
1
@macio_944 do tego piekna i mądra IMO
3
I ten Ronaldo pokazujący jaki jest zły bo kamera akurat na niego patrzy xD
0
Przy każdej bramce zoom na pięknego :D
1
Ale obrona Semedo Maguire Lenglet Alba by latała mmmm
17
Ronaldo już kuleje, pewnie gra ze zerwanym więzadlem krzyżowym.
7
Po kogo stracie Manchester stracił bramke?
Maszyny Ronaldo
3
ManU już w czapę xDDD Uwielbiam to
0
To dzisiaj pewnie jak zwykle w ostatnich sezonach, wielkie oczekiwanie na mecz, nadzieję i będzie 1:0 po męczarniach :D
Obym się mylił
4
@Kidd Marzeniem był strażak/policjant, zostałem budowlańcem :v.
0
@MesQueUnClub_87
No tak, ale Niemcy trochę większe od Polski a jaka przepaść w liczbie.
5
Ciekawa statystyka liczby fotoradarów w poszczególnych Państwach Europy.
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/295607508_5991239557556070_1573504076398052463_n.png?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=F8roWbcRtY4AX82QSwz&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=00_AT96WNb_-BTfSjwE_WN5SpKTjNyJzioAQjeM7ftzaEAUZQ&oe=62FBD0B6
29
Ależ to było piękne przyjęcie Messiego i ta dziura :D
18
Kto by się spodziewał, że szwaby popierają kacapów.
0
@tbas No, to jest Internet. Każdy może pisać co tylko chce i nie zawsze musi to być zgodne z prawdą.
0
Jaki macie sposób na przełożonych, którzy mają pretensje do was, że nic nie robicie w pracy jak rzeczywiście nic nie robicie?
8
Mam nadzieję że odpadną co będzie śmiesznie po meczu xDD