1

@Rust_Cohle
Też głównie wieczory ^^

0

@Rust_Cohle ps5 oczywiście, wysłałem zaproszenie

1

@PanAgenda2030
draxidox

1

@sonek
To, że skoro stacje benzynowe są otwarte, prowadzony jest handel to nie ma powodu by sklepy były również otwarte.

1

@sonek
No powiedz to na stacjach benzynowych.

3

@Kurkmen
Żabki tak, niestety pozostałe nie..

1

Komentarz usunięty

1

@Kurkmen
W czasach studenckich miałem do swojej 45km. Ja Bydgoszcz, ona Toruń. Po 3 latach związku takiego zamieszkaliśmy razem w Toruniu ^^.

0

Lewy do sprzedania, póki okienko otwarte

0

Ale przecież Pumas roznieśliśmy :(

1

Pytanie z innej beczki, ta flaga ukrainy jest na wszystkich transmisjach meczu Barcelony?
Chodzi mi o różne kraje

4

Tak jak pisalem przed meczem xD jak zwykle wielka napinka a będzie 1:0 po męczarniach

0

Dystans przebiegniety
United 37.3km
Brentford 41.4km

1

@macio_944
Edit, chodziło mi o Andrejczyk od oszczepu :D

1

@macio_944 do tego piekna i mądra IMO

3

I ten Ronaldo pokazujący jaki jest zły bo kamera akurat na niego patrzy xD

0

Przy każdej bramce zoom na pięknego :D

1

Ale obrona Semedo Maguire Lenglet Alba by latała mmmm

17

Ronaldo już kuleje, pewnie gra ze zerwanym więzadlem krzyżowym.

7

Po kogo stracie Manchester stracił bramke?
Maszyny Ronaldo

3

ManU już w czapę xDDD Uwielbiam to

0

To dzisiaj pewnie jak zwykle w ostatnich sezonach, wielkie oczekiwanie na mecz, nadzieję i będzie 1:0 po męczarniach :D
Obym się mylił

4

@Kidd Marzeniem był strażak/policjant, zostałem budowlańcem :v.

0

@MesQueUnClub_87
No tak, ale Niemcy trochę większe od Polski a jaka przepaść w liczbie.

29

Ależ to było piękne przyjęcie Messiego i ta dziura :D


18

Kto by się spodziewał, że szwaby popierają kacapów.


0

@tbas No, to jest Internet. Każdy może pisać co tylko chce i nie zawsze musi to być zgodne z prawdą.

0

Jaki macie sposób na przełożonych, którzy mają pretensje do was, że nic nie robicie w pracy jak rzeczywiście nic nie robicie?

8

Mam nadzieję że odpadną co będzie śmiesznie po meczu xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?