0

@Janas11224
Jaki sklep?

4

@tomek8756
Dobrze, że mieli maseczki

4

Na twitterze płacz bo w końcu wzięli się za lewe zwolnienia z WF'u. ^^

3

@usztafik

@YeastMoss jest tą zjechaną laską w pracy przez @MesQueUnClub_87 xDD

2

@Nazio87 raczej pornol, zawsze tego gościa widziałem samego

6

Mam kretynów za sąsiadów. Któryś raz z rzędu po 23 włączyli muzykę. Teraz miarka się przebrała i przy otwartym balkonie 23:30 rozpoczął się koncert, w PONIEDZIALEK. Upewniłem się że na klatce wisi regulamin zarządcy i poszedłem. Dzwonka nie slyszal tak głośno było, ale jak zacząłem walić w drzwi to muzyka ustala. Nie wyszedl, krzątał się po domu. Powiedziałem jedynie o ciszy nocnej i że zgłoszę do zarządcy jak sytuacja będzie się powtarzać. Póki co cisza.
Ludzie kompletnie nie mają wyobrazni.

0

0

@sonek Pierwszy tydzień września 2023 patrzę Ryanair, loty wychodzą spoko ^^

0

Pytanko, rodzice mają 35 lecie ślubu w przyszłym roku.
Chciałbym z narzeczoną zabrać ich gdzieś za granicę. Tylko raz w życiu lecieli samolotem, nigdzie nie dogadają się bez nas. Jakie kierunki polecacie? Byli raz w Grecji i bardzo im się podobało, ale ja myślę jednak o kierunku typu Rzym.

0

@moonray
Messi u nas też był z innej galaktyki, a w PSG trochę przygasł ^^.
Może dalej świetnie asystował, ale spadek zaliczył.
Wszyscy zakładają, że u nas utrzyma poziom z Bayernu.

0

@Luciano99
Ja osobiście pokładałem większe nadzieje i byłem mega podjarany Coutinho, Griezmanem.
Po prostu chodzi o rozczarowanie jakie nastało.

0

@hayek Aubameyang i Depay też mieli, Auba jakoś się sprawdził ale oczekiwania do obu miałem większe osobiście

4

Roki dzisiaj mądrze o Lewym w Mocy Futbolu:
"Mało rozważań na temat kwestii stricte sportowych, mianowicie my nie do końca zakładamy taki scenariusz, że to może się nie udać. Jako pewnik przyjmujemy to, że Robert Lewandowski zmienia ligę, trafia do nowej drużyny, do drużyny, która jest w przebudowie i odgrywa tam główną rolę i w zasadzie z miejsca staje sie tam gwiazdą [...]"
Dla mnie transfer przepłacony, Bayern zrobił bardzo dobry deal sprzedając tak starego piłkarza za kupę kasy. Trzymam oczywiście kciuki zawsze za Polaka, ale boję się scenariusza jak to z Coutinho, Griezmanem, Hazardem etc. gdzie po ekscytacji przychodzi szydera w mediach i szukanie sposobów jak wypchnąć darmozjada z klubu ^^.

1


Ale ta nasza liga jest żałosna xD. Dobrze, że w SPP wystawili rezerwy i wygrali z Karabachem..

4


Pisałem jakiś czas temu, że mniej jem teraz z narzeczoną i udaje nam się więcej pieniędzy zaoszczędzić.
Teraz już nawet producenci żywności o nas dbają i zmniejszają regularnie gramaturę produktów ^^.

0

Myślicie, że Lewego też dzisiaj boli, że jest poniedziałek i musi do roboty iść?

3

Orędzie Prezydenta Stanów Zjednoczonych Polski.
W nim m.in o oszuscie Dudzie, który nielegalnie podaję się jak prezydent Polski.


0

@kamyk_23
ojej, kibicujesz kretynom z peło, żałosne

2

@kamyk_23 a na PO głosujesz, coś kręcisz ^^
ale to jak naczelny rudy kłamczuszek tusk

7

@Vebrol
Kalkulowałem, przynosi wypłatę do domu i byłbym w plecy.

1

@TheNekro94
chyba trzeba utworzyć cykl porad jak zaoszczędzić więcej pieniążków.
Chorowanie trafia na listę.

0

@juliacicha
spróbuje

42

Zacząłem z narzeczoną mniejsze porcje obiadów jeść. Może i jest głód wieczorem, może i człowiek myśli tylko o jedzeniu, ale za to ile pieniążków zostaje więcej. Teraz tylko musimy mniej jeździć samochodem by mniej wydawać na paliwo.

2

@MesQueUnClub96
Mail na skrzynce, który podnosi mi ciśnienie

1

Nad polskie morze to fajnie na 1 dzień. Drogo i zimno ^^

6


Przypał

8


Pochwalę się, że mojej osoby w tym gronie nie ma.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

https://x.com/mietczynski/status/1547154846159077381
Pod tym względem bardzo podobała mi się Holandia gdzie w głupim Lidlu, Albercie stała maszyna i się dostawało 20 centów za każdą butelkę.

6


Super, że Francja pozwala na loty rządowych samolotów kacapów ^^ Tutaj jest ta solidarność UE?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?