draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
5 godzinek nad jeziorkiem wleciało jak śmietana.
Jak tutaj teraz caly tydzień pracować na dworze w długim rękawie i spodniach :c.
1
@Freudysta
Wytłumacz dlaczego współczujesz szkół od 1 września?
Siedzę w zupełnie innym sektorze, nie mam kaszojadów z narzeczoną i nie jestem w temacie.
0
@tbas
Rzeka Wda przez las właśnie płynie ^^
9
Elegancko spływ kajakowy przy 32 stopniach wleciał.
7
@jacobFCB
No widzisz, ja wychowany na starszych weselach jak idę gdzie hesy dj i leci sama muzyka klubowa współczesna to nie czuje w ogóle vibe'u .
Dla jednego muzyka, która Ty lubisz to gowno a inny lubi disco polo.
Ani jedna ani drugie nie determinuje kto ma lepszy gust.
0
@Blolo Wszystkie połączenia może odbierała automatyczna sekretarka
0
Automatyczna sekretarka odebrała telefon w trakcie sprzedanego meczu zamiast Michniewicz - Stanowski xDDD
1
@Survier jego argumenty są indwalidą, posłuchaj argumentów Smoka
2
Oglądnijcie zebranie zarządu od ok. 20:45 xDD Stano jak broni Michniewicza, tragedia.
9
Smokowski na zebraniu zarządu, jedyny który, odniósł szczerze do afery Michniewicza tłumacząc, że spraw nie wyjaśnił i zostawił pole do interpretacji.
Mial też lekkie pretensje, że podczas hejtparku był ten temat pominięty.
41
@kamiVeB Oczywiście, że MŚ dla Leo, ukoronowanie najpiękniejszej kariery piłkarskiej
15
@gumaz
@Janiama jak się spłakał, że usunie konto jak przegra w lajkach, przegrał i nie usunął xD
0
@maroon Nigdy nie byłem w tych rejonach a filmiki z Krutyni robią wrażenie
1
@barcelonaLM Jutro dzwonię i sobota raczej kierunek mazury :d Dzięki
0
Ktoś poleca jakieś fajne biura, które organizują spływy kajakowe? Interesują mnie tereny Kujawsko - Pomorskie, Pomorze, Mazury.
11
@MesQueUnClub96 Generalnie to nie uważam, że Juventus dobrze wyszedł na transferze Ronaldo oprócz marketingu xDD
2
@GeneralXavi Po co zajmować się ważnymi tematami, ale dupę zawracać aborcją xD
6
Kretyn :D
0
@Peciak
Ja bym dorzucił do tego jeszcze fakt, że jak nie zarobi na swoją michę to niech padnie na ryj.
0
@Huck
No wtedy łamie prawo, proste.
Jak samochód stanie krzywo na chodniku i jednym bokiem będzie przepisowe 1.5m a drugim 1.45m to co wtedy się dzieje?
0
@anxted
A to nie czytałem
1
@anxted
Są 3 przypadki kiedy można jechać rowerem po chodniku. O ile dwa pierwsze wątpie, że go dotyczą to trzeci dopuszcza jazdę ulicą jeżeli na jezdni nie ma wydzielonego pasa dla rowerów i jednocześnie samochody mogą poruszać się z prędkością większą niż 50 km/h. Wówczas można wjechać na chodnik, ale tylko wtedy, gdy jego szerokość wynosi min. 2 m.
Wtedy oczywiście na chodniku musi zachować szczególną ostrożność, ustepować pierwszeństwa pieszym i dostosować swoją prędkość do ruchu pieszego.
Tak mówi prawo o ruchu drogowym.
1
@Bobo25
W lepszym miejscu
1
@Xwowrak No a jeszcze bardziej śmieszy mnie tak, dzieciaki 15-16 letnie zaliczą wpadkę i rodzice naciskają na aborcje :D
25
@Comentateiro
Widzisz, moja narzeczona tak jak się znamy od 12 lat, tak zawsze podchodziła zdroworozsądkowo i była przeciwna aborcji w momencie jak kobieta - mężczyzna nie potrafią się zabezpieczyć.
Gwałt, ciążą zagrażająca życiu kobiety, dziecko które po urodzeniu może nie przeżyć - tutaj logicznie jak większość społeczeństwa zgadzamy się by aborcja była.
5
@Kgorecki2500
Zdecydowanie zwierzęta.
35
Nigdy nie pytaj faceta o jego pensję, kobiety o wiek i Barcy co zrobiła z pieniędzmi za Neymara :D
0
@Gall
No właśnie, nie ma znaków i o to chodziło.
10
2005 rok, koloryzowane
0
@TheNekro94 Nie czyta, ale pisząc tutaj, na twitterze, w mediach sprawi się, że sprawa nie zostanie szybko zamieciona pod dywan