draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Jak tam biedaki, kto dzisiaj w robocie? Nawet mi was nie żal, pozdrawia szczęśliwy bezrobotny.
0
@michal26
Nie wiem jak Ty chcesz pracować szybciej na budowie gdzie przykładowo lejesz mieszankę betonową i technologia wymusza by trwało to tyle i tyle czasu.
To samo, produkcja. Ktoś pracuje przy wtryskarce co podaje plastiki, chcesz przyspieszyć pracę maszyny? Spoko, ale człowiek może nie nadążać elementów z wtryskarki odbierać i kompletować.
Masa takich przykładów jest.
System 4x6 może się sprawdzić tylko przy pracach biurowych, umysłowych, IT.
2
@adi7adi8
Ale przykład z tym, że w 2014r. imperialne Czechy, zajęły nam Śląsk, teraz idą dalej i zajmują kolejne tereny, my się szczycimy, że Zabrze się broni trafiają do mnie idealnie.
Trąbiąc wszędzie, ze Ukraina wygrywa sprawia, że zachód jeszcze szybciej się znudzi i zaraz będę naciski z Francji, Niemiec by się dogadać.
Wolski twierdzi, że oni nie mają za dużo głosów, ale to my jesteśmy w Unii, którą zarządzają Niemcy i Francja. Od nich dostaniemy pieniążki z KPO jak nam łaskawie zwolnią.
Rosja straci szacunkowo 15-20% PKB, Ukraina, 40? 45? Ogromne straty.
Ja wróżę jeszcze gorzej i tak jak teraz Francja, Belgia biorą rekordowe ilości gazu z Rosji, tak zaraz będę dogadanie niczym pakt Molotov by tą Ukrainę już skończyć, przejadło sie.
0
Szczególnie polecam obejrzeć obu jeden po drugim @michal26
2
Obejrzałem właśnie Wyrwała u Zychowicza, który twierdzi, że Ukraina przegrywa oraz Wolskiego u Zychowicza, który uważa przeciwnie (rozbija to też szerzej).
Mimo wszystko argumentacja oraz perspektywa Wyrwała bardziej do mnie trafia iż Ukraina faktycznie tą wojnę przegrywa.
19
Dzisiaj do Kijowa jedzie pro Putinowska delegacja w postaci kanclerza Niemiec Scholza, prezydenta Francji Macrona i premiera Włoch Draghi ^^.
8
Kiedyś to były strajki aborcyjne, piekło kobiet, nie to co teraz.
0
Holandia na 3:2 z Walią xD znowu w końcówce strzelają
0
Michalik beznadziejnie dzisiaj, co jak co ale duet Borek - Hajto robił robotę
1
Michalik xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD co za orgazm
0
@KrychaFCB
No wyglądamy lepiej niż w 1 meczu, więc o co chodzi?
1
Walia rzut karny
1
Słyszalny był trzeci orgazm Michalika..
5
Michalik doszedł po raz drugi na wizji
5
Turbo dzban za moment na murawie
3
Michalik doszedł na wizji
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cofać wszystkich i murować, może uda sie stracić max 5.
2
Byle piłe wybić na pałę... Polska myśl szkoleniowa
2
@shahman
O kolejny "jeżdżę szybko i bezpiecznie" bez poszanowania dla przepisów.
Zamykać za kratami.
1
@msmsms
Jest do wytłumaczenia, zaśnięcie/zasłabł/telefon.
3
@msmsms
Dla mnie każdy beznadziejny standup jest lepszy niż żenujące kabarety xD
0
@Uukasz_93
Jakoś trzeba na jachty uzbierać w strukturach zarządu banku.
3
1:05, ktoś mi może powiedzieć, czym taki idiota jak nagrywający się kieruje?
Jak to możliwe, że bez refleksji obejrzał swoje nagranie i wysłał na STOPCHAM uznając, że zachował się dobrze?
1
@Zieliniak
W Polsce mieszkanie jest głupim wyznacznikiem zamożności.
Niech idą sie pluć do Berlina, Londynu, że nic kupić nie można tylko trzeba wynajmować.
Każdy chce mieszkań w dużych miastach, a bez pomocy rodziców, pętli na szyje po prostu się nie da od razu.
2
@Bruttal
Brawo, jesteś bardzo inteligentny rzucając petardy.
8
@Survier
Ja z narzeczoną po studiach od razu się wyprowadziliśmy i od 10 lat wynajmujemy w Toruniu.
Gdyby nie nagły wzrost za metr bylibyśmy już w stanie kupić bez kredytu i żadnej zapomogi wymarzone mieszkanie. Na 60m2 w starym budownictwie już nas stać.
A tak musimy jeszcze 2-3 lata odłożyć bez pętli na szyi, dzieci, jeżdżąc sobie gdzie chcemy na wakacje.
1
@FC1899Barca
Trza było kredytu nie brać ^^
0
@Bobo25
A może zamiast dawania ci tych 5 stówek o które się tak burzysz to może w skali miesiąca zwolnienie o podatek dochodowy jak to mają np. studenci?
Ale wtedy wiadomo by te 5 STÓWEK dostać trzeba byłoby mieć jakiś przychód z tytułu pracy...
ps. Podłogi to ty zostaw w spokoju, podług - według U bez kreski.
0
@tristan87 aa nie złapałem xDD