0

@Rust_Cohle
Narzeka jedynie na syna @Rust_Cohle

0

@MESSIah16
Mam 1 w domu z aspiracjami do zapracowanej kobiety bo ma dwa etaty.

3

@FC1899Barca
Mnie już tak dupa boli, że wazelina i maść na zapalenie nie pomaga.

47

Jako wybitny ekonomista stwierdzam, że będzie wzrost cen w większości sektorów, dziękuję.
https://x.com/unveilNEWS/status/1533442461921689601

0

@Criss18Barca
PO z kłamczuszkiem Tuskiem nie ma nic do zaoferowania stąd stracili stołek ^^.

5

Komentarz usunięty

0

@MarFan
Ale gdzie są te granice xD? Ja bym na miejscu rządu dał od razu 12zł, i tak będzie kwik a gawiedź nic nie zrobi.

4

@Comfortable_
Tak tak, zaraz zaczną mnie nazywać kacapem xDD.
O to właśnie chodzi, wyzywanie PSG, Realu podczas meczów jest okej.
Napisz teraz cokolwiek nie przychylnego z linia tłumu to od razu płacz :D.

0

@[Oli]
Ty napisałeś jeszcze głupszy, po co marnujesz swoje życie?

2

@RonnieVEB To, że nie kibicuje im i cieszy mnie ich brak awansu w rozgrywkach pilki noznej.

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@HighestInTheRoom
Znaczenie wszystkich użytych przeze mnie słów znam. Na ciebie czeka słownik języka polskiego, twoje pierwsze spotkanie z nim nie musi być takie złe jak sobie wyobrażasz.
Nie pomoże on jednak z twoim uporem i agresją w stosunku do Walii.

2

CR7 ale strzał, stadiony świata

3

@HighestInTheRoom
Jesteś bardzo pogubionym człowiekiem, mam nadzieje, ze twoja agresja wobec niewinnej Walii oraz wmawianie sobie rzeczy, które nie występują przejdzie ci z czasem jak dorosniesz.

0

@HighestInTheRoom
Brak argumentów i jedyne co potrafisz to ubliżać, bardzo prostackie, ale czego po tobie się spodziewać.

2

@HighestInTheRoom
To ty się tutaj okłamujesz robiąc jakieś animozje do Walii hipokryto.

1

@marcin62
Nie no spoko, panowie tutaj jacyś przewrażliwieni i głupoty piszą :D

0

@HighestInTheRoom
No przytoczę przy najbliższym meczu, a tak to dalej tkwij w swojej zakłamanej bańce.

1

@marcin62
Zapewniam Cię, że podczas meczów padają na la rambli gorsze słowa w kierunku rywali niż "Nie dla Ukrainy na MŚ".
Ale spoko, oznaczę Cię i kolegów @HighestInTheRoom @msmsms jak będą tutaj najbliższe mecze.

0

@HighestInTheRoom @msmsms
Mam nadzieję, że podczas każdego meczu Polski/Barcelony każdemu tak odpisujecie w kontekście braku kibicowania i niechęci do rywala.

0

@HighestInTheRoom
Ukraina mi jest w pełni neutralna, kibicowałem od samego początku Walii.

0

@msmsms
Nadinterpretujesz mojego posta, kibicowałem z całego serca Walii.

5

@HighestInTheRoom
Ale to Ciebie chyba coś boli, w czym Ci przeszkadza Walia?

0

@msmsms A widzisz, a ja jak Barcelona eliminuje kogoś w rozgrywkach to się cieszę, że zespół któremu kibicowałem przechodzi dalej, a dla rywala nie ma miejsca.

4

@msmsms
Jak gra Barcelona i awansuje pomimo, że drugi zespół gra lepiej dla oka to kibicujesz rywalowi?

8

@msmsms
Ciekawie nadinterpretujesz, gdzie napisałem, że grają nieatrakcyjnie dla oka?
@Azacca a Ty na moje

1

@Azacca
A co jest złego w kibicowaniu Walii?
@MesQueUnClub96 No, chciałem by awansowała Walia bo im kibicowałem.

5

@MesQueUnClub96
No dla mnie kibicowanie Ukrainie to jak Realowi Madryt, stąd cieszę się, że nie pojadą na MŚ.

5

@msmsms
a co Ci wadzi w Realu Madryt? Kibicowałem Walii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?