2

Nieźle xD



4

Co Szpaku z tą Camila Cabejo xD

1

Powinni być konsekwentni i czas meczu moglby już lecieć xD co to za zatrzymywaniu czasu

1

Zamiast "Pokój" UEFA powinna dać "Stop dla zbrodni Rosjan"

56

@P33ck
Teraz wyobraź sobie co by sie działo jak facet by palnął tam, że laska bez miseczki C/D jest nieatrakcyjna xD

0

@Pawlak1992
Myślałem, że dasz sie zbaitować xD

2

Boli :D



1

@Pawlak1992
Ale się wycofał jak @AmigoBlancos przyjął zakład

0

Mam nadzieję, że w przerwie wejdzie na bramkę Karius

1

31

Dzisiaj się okażę czy zdobędziemy tryplet w tym sezonie.

0

@kamilos1214
Ale on taki zawsze był, wywiadów też często nie udziela.
Trzeba go szanować za to co osiągnął ciężką pracą, jest symbolem tego, że można mieć wszystko.

1

@maniak33333 20-30, jak Ty jesteś w stanie w ogóle przeżyć biedaku?

1

@PatrychoO Mi to wygląda na PES ze skorkami ligi angielskiej

23

Dzisiaj 90+6 strzela bramkę na wagę zwycięstwa Casemiro po podaniu Viniciusa i patrzysz na ich mordy.

37

Nie oszukujmy się, Iga się skończyła, jej czas minął, sprzedać latem.

1

Uff brawo Iga, wazny gem

0

@maniak33333
A wyjeżdżaj, nawet jutro. Jednego szkodnika mniej na drodze i w społeczeństwie ^^.

0

@Nazio87 Byłem z narzeczoną we Wrześniu 2021 w Kazimierzu Dolnym w pięknej agroturystyce. Polecam Lublin jeszcze i Zamość.
Sandomierz tylko z przewodnikiem, piękne miasto.

A no i polecam Gorąco blisko Kazimierza Pałac w Kozłówce. Obiekt może nie oczywisty, ale jest przepiękny, nie obrabowany przez szkopów.

0

@zuang1995
I dalej nie rozumiesz, polecam magiczny trick, jak jest 50km/h to jedź 50km/h i Ci wredni policjanci nie będą Cię łapać, nie bedziesz reperować budżetu.

Moim zdaniem obecne mandaty są za niskie, chciałbym system Skandynawski gdzie kara się nawet za przekroczenie o 1km/h, przy nawet pustych przejściach dla pieszych zwalniają, i kary adekwatne do zarobków.

0

@AdamaTraore
O tu masz "Zginęły bo jechały trumną"
https://lodz.se.pl/adwokat-z-lodzi-zabil-dwie-kobiety-pod-olsztynem-teraz-szokuje-zginely-bo-jechaly-trumna-aa-usfU-8j7n-oM2J.html

Ciekawe musiałby wyglądać Twój świat, wprowadzenie, że samochód od 2020 roku może jeździć na Autostradzie 160? Czy od 2019 roku? Jak to widzisz?

No chyba, że taka Toyota Yaris 2022r. co ma bębny z tyłu już nie może jechać 160km/h na Autostradzie, to byśmy wpisali, że tylko nowe BMW, Merce, białe skody mogą latać i oczywiście trzeba im zjeżdżać z lewego pasa jak walą z kilometra długimi nie?

0

@maniak33333
Btw. z Torunia wjeżdżam sobie na A1 i w Gdańsku z tempomatem 140km/h jestem w niecałe 2h, nie grozi mi to.

Treść Rozporządzenie Ministra:

prędkości projektowej – rozumie się przez to parametr techniczno-ekonomiczny, któremu są przyporządkowane graniczne wartości elementów drogi, proporcje między nimi oraz zakres wyposażenia drogi; prędkość projektowa nie jest związana z prędkością dopuszczalną, o której mowa w przepisach o ruchu drogowym;

prędkości miarodajnej – rozumie się przez to parametr odwzorowujący prędkość samochodów osobowych w ruchu swobodnym na drodze, służący do ustalania wartości elementów drogi, które ze względu na bezpieczeństwo ruchu powinny być dostosowane do tej prędkości;

0

@maniak33333 Polecam książkę "Bezpieczeństwo ruchu miejskiego" Pana Tomasza Szczuraszka, miałem osobiście okazję poznać profesora na UTP w Bydgoszczy.
Tam między innymi jest napisane, że nie ma pojęcia bezpiecznej prędkości, czyli Twoje założenie by wszędzie zrobić 70 jest błędne.
Stąd są drogi klasy np. A gdzie projektowana prędkość jest 130 (Tak projektowana jest 130, prędkość miarodajna za to 140, dwa różne pojęcia) i wszystkie graniczne parametry drogi (łuki poziome, niweleta, szerokość pasów) są przyporządkowane właśnie dla prędkości projektowanej 130.
To, że zmieniają się warunki i np. jest gołoledź to już powinno leżeć w kwestii szkolenia by kierowca wiedział by zwolnić.

0

@AdamaTraore
Niedostosowania prędkości do warunków odpowiada za 41% zabitych w 2021r.
Z czym wy chcecie polemizować?
https://zapodaj.net/b0c3ab7f8095f.png.html

0

@AdamaTraore
Mam Ci klaskać? Życzę Policji by w końcu Cię dorwali ^^.

0

@Irmscher10
Mówisz o odcinku Kamieńsk - Częstochowa na A1 gdzie był pomiar odcinkowy i go usunęli, ale zostawili 70?
Jeździłem tam z Torunia raz w miesiącu do Czeladzi, uwaga, tak jechałem na tempomacie spokojnie 70 prawym pasem.

0

@Irmscher10
Masz bardzo nikłą wiedzę z zakresu projektowania organizacji ruchu (co ciekawe nie trzeba mieć do tego kursów, uprawnień) i to czy skrzyżowanie lub jaka jest widoczność to nie są warunki, które determinują linię przerywaną/ciągłą.

Kolejny trick, wystarczy poczekać aż będzie przerywana (ps. kiedyś będzie).
Btw. opisałeś idealną sytuację, która była w STOPCHAM 11:59 gdzie wyprzedza autobus na ciągłej zamiast poczekać i łapie ich Policja, to Ty?



1

@maniak33333
Uwaga sprzedam Ci trick do którego się stosuje ja od 15 lat jak mam prawo jazdy i wkurzam większość kierowców. Jak jest 70 to jadę 70 o ile warunki pozwalają, i mandatów nie mam.

0

@AdamaTraore mało na stopcham masz filmików jak ten co jedzie 160 na autostradzie doprowadza do wypadku?

0

@AdamaTraore
Polecam gorąco statystyki, bardzo przystępna forma, pisalem w oparciu o nie pracę magisterską wlasnie o BRD.
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?