draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To prawda że na Eurowizji Polska dala 12 punktów Ukrainie, a Ukraina Polsce 0 xD?
0
Muran vs Szeliga w klatce rzymskiej, ale by to szło
1
AJ jaki normalny, aż nie pasuje do FAME
6
Za takie walki lubię Fame, czyste napieprzanie :D
6
Fagata plan C? Komu tutaj kiełbe za hajs opindolić
0
Buk, chonor obczyzna!!
0
Eh walić tych pajacow Murańców. Co to była za nuta do której wchodził?
0
Muran w klatce walczy ze starym?
3
@Lola120
O tej beznadzienej Eurowizji? Tutaj przynajmniej coś się dzieje
0
Znowu te beznadziejne koncerty
0
Nie lubię Malczyńskiego
1
O co chodziło Krycha że nie jest taki szybki we wszystkim????
4
Laluna usta jakby rurę kd odkurzacza sobie przylozyla
0
Te walki kobiet to często nudne są
0
Ale ta Laluna wygląda obrzydliwie
0
@LionelM95 tak.
2
@tomek8756
Otóż nie masz racji
1
Czas na rozrywkę z FAME MMA^^
0
Fame zawsze zaczynało się o 20 czy te prezentacje i koncerty pierw były?
2
Gdzie naszą Igunie dzisiaj można obejrzeć?
5
Ah szkoda, że nasza policja w taki sposób tak nie postępuje z kierowcami :c
0
@Vampir707
Chodzi o to, że zaczął to robić za późno.
Nie wiem czy pamiętasz jak inflacja szła do góry a ten organizował konferencję, że nie będzie podnosić stóp bo nie trzeba.
2
@Kgorecki2500
Crash bandicoot na psx
0
@MichalZZZ
dla mnie każdy tatuaż odnoszący się do partnera/męża/żony jest wieśniacki. Kojarzy mi się ze wspólnymi kontami na facebooku. Najbardziej bekowe są imiona, dzieci jeszcze zniosę xD
5
@FC1899Barca
Bo aborcja, lgbt to są bardzo ważne tematy a nie jakieś tam inflacje, drożyzna, prowizje banków czy 1.125mln zł pensji glapy.
5
@Kurkmen
spokojnie, wprowadzą cenę za 100ml
0
@szymonekk
Mam nadzieję, że wleci jeszcze jakiś kontrakt marketingowy np. reklama płatków śniadaniowych czy pasty do zębów co by miał coś tam na emeryturę odłożone
53
True
https://x.com/PabloMo09825801/status/1524781779688759296
4
@Bykunn
ja jeszcze dałbym jakąś premię lub chociaż comiesięczna waloryzacja pensji co by na inflacji jaSZCZąb nie tracił
12
Na poprawę humoru z rana, Adam Glapiński zarabia rocznie ok. 1.150.000,00 zł ^^