draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piąteczka Orsato z Modriciem jak koledzy z drużyny xD
8
Casemiro oczywiście zrobił z siebie ofiarę i kartki nie dostał
0
Ederson........
1
Kurs na karny dla Realu 1.01, jak złoto
0
W studio TVP oczywiście spusty nad Realem z Borkiem na czele
16
Nie ma jeszcze meczu a mnie już morda Winicjusza i Kasemiro irytuje..
0
Gdzie kupujecie OC? Ja od 2 lat mubi z 150zł cashback. Robię kalkulacje w rankomacie, CUK'u i nigdzie lepiej nie wychodzi.
0
@AdamaTraore Takie same wrażenie odnoszę. Jestem od kilku dni w Pradze i byłem jeszcze w Karlówy Varach
8
Zwiedzam Czeską Pragę i zazdroszczę im, że ich stolica nie została zrównana z ziemią podczas II WŚ.
5
@Bykunn
Generalnie jestem prawakiem, ale na la rambli nie ma co rozmawiać o bezpieczeństwie na drodze :D.
W Polsce nie ma żadnego poszanowania przepisów, jadąc nawet 140 na tempomacie na autostradzie znajdzie się gro kierowców co nie respektuje przepisów.
Potem statystyki pokazują ile przez tych co jeżdżą w Polsce "SZYBKO ALE BEZPIECZNIE" ginie ludzi na drogach.
Nasze drogi w stosunku do zachodu pod kątem śmiertelności wyglądają po prostu tragicznie. Dlatego liczę na dalsze podwyżki mandatów i kar za łamanie przepisów KD.
A te komentarze, że obecne samochody mogą jeździć 160. 180, 200. Okej, mogą.
Kiedyś też mogły.
Lecz kojarzy mi się to z prawnikiem co niedawno zabił 2 dziewczyny na drodze i tłumaczył, że on jechał super nowoczesnym samochodem, a one trumną na kołach ^^
4
Wsiadłem do tramwaju w Pradze z narzeczona i kto darł mordę na końcu wagonu? Oczywiście dwóch Polakow.
Wstyd...
1
@AllBundy
tylko do piwa tzn. "cudzesy"
Mógłbym normalnie ale to jest totalna strata kasy
0
@AdamaTraore 736 podaje wikipedia
4
Ciekawie się robi
8
W Polskiej polityce teraz licytowanie co który rząd wynegocjował, co kto zablokował, dzięki komu jest teraz dobrze lub nie :DD
Mowa oczywiście o gazie.
10
Ala Kanał Sportowy
0
@takisobiektos
A faktycznie, pokiełbasiło mi się totalnie
0
@SinMistico co jak co, ale jak była pandemia to świetnie mi się oglądało te mecze.
Mecz City - Tottenham 3-4 to było kapitalne widowisko z dramaturgią bez kalkulowania, że jeszcze rewanż jest.
5
@pt9
Moja narzeczona robi w marketingu, tworzy content i prowadzi kampanie reklamowe w internecie. Jak słucham tych nacisków kierownictwa na ciągle podkręcanie wyników, nakłanianie klientów by coraz więcej nachapać, maksymalizacja zysków to aż słabo się robi.
0
@Bykunn jak widziałem te tłumy w Przemyślu to nie wyglądali w większości na bogatych
3
W Toruniu to co spotykam furę na blachach Ukraińskich UA to jest to przeważnie samochod klasy premium lub nowy.
Co to Rydzyk rozdaje?
2
@FC1899Barca o kurde, ktoś mu sie chyba na konto włamał, props
1
@Mads mam dokładnie to samo z kobitą.
Mamy po 30'stce. Jesteśmy klasą średnią, nic nam nie brakuje, zdrowie dopisuje.
Wakacje dwa razy do roku, co weekend możemy sobie gdzieś pojechać, odpocząć od pracy bez dzieci.
Jak myślimy o dzieciach to nas zraża strasznie ilość czasu ile trzeba poświęcić.
Sam wyjazd na wakacje stacje się tutaj problematyczny i traci się niezależność.
Po powrocie z pracy gdy kładziemy się na drzemkę i słyszymy te biegające dzieci mieszkanie wyżej to cieszymy się, że mamy spokój.
Co innego 10 lat temu jak byliśmy na studiach jeszcze to planowaliśmy dzieci, imiona, liczbę.
Z biegiem lat coraz bardziej doceniamy komfort.
1
@macio_944 ja mam inne zdanie, ale to jak z dupą każdy ma swoją
5
@DonMatteo901
Swetru xDD Może sobie w swojej beznadziejności podać rękę z rudym tuskiem i kłamczuszkiem mateuszkiem.
0
Realowi by weszło
5
I niech ktoś powie ze Real nie ma farta xDDD
2
Iwanow spust po golu Benzemy
0
W końcu koniec farta i meczu życia bramkarza realu
3
@Archie
przykre jest to, że te dzieciaki maja lepszą technikę niż kopacze w naszej ekstraklapie xD