0

Piąteczka Orsato z Modriciem jak koledzy z drużyny xD

8

Casemiro oczywiście zrobił z siebie ofiarę i kartki nie dostał

0

Ederson........

1

Kurs na karny dla Realu 1.01, jak złoto

0

W studio TVP oczywiście spusty nad Realem z Borkiem na czele

16

Nie ma jeszcze meczu a mnie już morda Winicjusza i Kasemiro irytuje..

0

Gdzie kupujecie OC? Ja od 2 lat mubi z 150zł cashback. Robię kalkulacje w rankomacie, CUK'u i nigdzie lepiej nie wychodzi.

0

@AdamaTraore Takie same wrażenie odnoszę. Jestem od kilku dni w Pradze i byłem jeszcze w Karlówy Varach

8

Zwiedzam Czeską Pragę i zazdroszczę im, że ich stolica nie została zrównana z ziemią podczas II WŚ.

5

@Bykunn
Generalnie jestem prawakiem, ale na la rambli nie ma co rozmawiać o bezpieczeństwie na drodze :D.
W Polsce nie ma żadnego poszanowania przepisów, jadąc nawet 140 na tempomacie na autostradzie znajdzie się gro kierowców co nie respektuje przepisów.
Potem statystyki pokazują ile przez tych co jeżdżą w Polsce "SZYBKO ALE BEZPIECZNIE" ginie ludzi na drogach.
Nasze drogi w stosunku do zachodu pod kątem śmiertelności wyglądają po prostu tragicznie. Dlatego liczę na dalsze podwyżki mandatów i kar za łamanie przepisów KD.

A te komentarze, że obecne samochody mogą jeździć 160. 180, 200. Okej, mogą.
Kiedyś też mogły.
Lecz kojarzy mi się to z prawnikiem co niedawno zabił 2 dziewczyny na drodze i tłumaczył, że on jechał super nowoczesnym samochodem, a one trumną na kołach ^^

4

Wsiadłem do tramwaju w Pradze z narzeczona i kto darł mordę na końcu wagonu? Oczywiście dwóch Polakow.
Wstyd...

1

@AllBundy
tylko do piwa tzn. "cudzesy"
Mógłbym normalnie ale to jest totalna strata kasy

0

@AdamaTraore 736 podaje wikipedia

4


Ciekawie się robi

8

W Polskiej polityce teraz licytowanie co który rząd wynegocjował, co kto zablokował, dzięki komu jest teraz dobrze lub nie :DD
Mowa oczywiście o gazie.

10

Ala Kanał Sportowy



0

@takisobiektos
A faktycznie, pokiełbasiło mi się totalnie

0

@SinMistico co jak co, ale jak była pandemia to świetnie mi się oglądało te mecze.
Mecz City - Tottenham 3-4 to było kapitalne widowisko z dramaturgią bez kalkulowania, że jeszcze rewanż jest.

5

@pt9
Moja narzeczona robi w marketingu, tworzy content i prowadzi kampanie reklamowe w internecie. Jak słucham tych nacisków kierownictwa na ciągle podkręcanie wyników, nakłanianie klientów by coraz więcej nachapać, maksymalizacja zysków to aż słabo się robi.

0

@Bykunn jak widziałem te tłumy w Przemyślu to nie wyglądali w większości na bogatych

3

W Toruniu to co spotykam furę na blachach Ukraińskich UA to jest to przeważnie samochod klasy premium lub nowy.
Co to Rydzyk rozdaje?

2

@FC1899Barca o kurde, ktoś mu sie chyba na konto włamał, props

1

@Mads mam dokładnie to samo z kobitą.
Mamy po 30'stce. Jesteśmy klasą średnią, nic nam nie brakuje, zdrowie dopisuje.
Wakacje dwa razy do roku, co weekend możemy sobie gdzieś pojechać, odpocząć od pracy bez dzieci.
Jak myślimy o dzieciach to nas zraża strasznie ilość czasu ile trzeba poświęcić.
Sam wyjazd na wakacje stacje się tutaj problematyczny i traci się niezależność.
Po powrocie z pracy gdy kładziemy się na drzemkę i słyszymy te biegające dzieci mieszkanie wyżej to cieszymy się, że mamy spokój.
Co innego 10 lat temu jak byliśmy na studiach jeszcze to planowaliśmy dzieci, imiona, liczbę.
Z biegiem lat coraz bardziej doceniamy komfort.

1

@macio_944 ja mam inne zdanie, ale to jak z dupą każdy ma swoją

5

@DonMatteo901
Swetru xDD Może sobie w swojej beznadziejności podać rękę z rudym tuskiem i kłamczuszkiem mateuszkiem.

0

Realowi by weszło

5

I niech ktoś powie ze Real nie ma farta xDDD

2

Iwanow spust po golu Benzemy

0

W końcu koniec farta i meczu życia bramkarza realu

3

@Archie
przykre jest to, że te dzieciaki maja lepszą technikę niż kopacze w naszej ekstraklapie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?