draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kurkmen
No ale człowiek, który zaczał ten wątek ma problemy z mieszkaniem w Warszawie.
Warszawa to stolica Polski, jak Londyn Anglii czy Berlin Niemiec.
Są to miasta gdzie mieszkania na własność mają nieliczni.
Nikt całe życie nie chce wynajmować, ale skoro nie ma kapitału od rodziców czy kogoś innego, dobrze płatnej pracy, zdolności to jak Ty chcesz mówić o mieszkaniu?
Może zacznę mieć pretensję, że nie mogę kupić sobie Lamborghini.
2
@gaucho104
Ludzi po prostu nie stać i mają pretensje, a potem trzeba na nich płacić bo fundusze wsparcia rząd uruchamia..
0
@kabum235
Ciężko powiedzieć, między Koniuchami a Chełmińskim Przedmieściem.
ul. Bydgoska to dla mnie generalnie menelstwo i stare kamienice
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@AlwaysBlaugrana
Czyli jaki wniosek? Nie stać Cię na duże miasto, na stolicę to albo zmieniasz pracę i zarabiasz więcej, albo zmieniasz miasto. Co w tym trudnego?
1
@ngif Dalej uważam, że 1200zł opłaty na jedną osobę to są śmieszne koszta.
Na przestrzeni lat uroslo to u mnie z 800zł do 1200zł.
Może jestem nieobiektywny bo jak tylko skończyły się czasy studenckie od razu zamieszkałem z partnerką i te koszty zawsze były na 2 pensje.
0
@ngif
No to ja nie wiem, w Toruniu mam się dobrze.
Wcześniejsze mieszkanie wynajmowałem 5 lat i wprowadził się syn właściciela.
Obecne mieszkanie 59m2 w centrum Torunia (5 letni blok), 3 pokoje, stanowisko podziemne. Zacząłem wynajem w pandemii kwiecień 2020, czynsz właściciel chciał 1600zł plus opłaty. W tym roku podniósł do 1700zł i uważam, że jest to jak najbardziej akceptowalne.
3
@Kurkmen
Mogą być warte połowę, a czy biorąc kredyt się nie ryzykuje?
W 2020r. już chodziliśmy po doradcach finansowych bo w końcu zerowe stopy, fajnie, wszyscy biorą.
Oboje wychodzimy z założenia, że jak na coś nie stać to po prostu nie bierzemy, proste.
Jedyne kredyty jakie się wiążemy to odkurzacz samojeżdżący, ekspres do kawy, telefon. Są to rzeczy, które możemy od razu spłacić, a mając raty 0% płaci się przyjemnie 200zł przez 2 lata.
Jak ktoś chce zakładać pętle na szyje, proszę bardzo, niech bierze hipotekę.
My od zawsze ceniliśmy sobie swobodę, różnie w życiu się dzieje.
Nie dla każdego jest mieszkanie na własność.
Ziemi w Polsce nie przybywa, z każdym rokiem jest coraz mniej.
10
@Kurkmen
No widzisz, jeszcze 5 lat i bez sznura na gardle kupimy sobie mieszkanie, bez kredytu.
W Berlinie czy Londynie też wszyscy maja mieszkanie na własność?
5
@Mat159
Czyli jaki wniosek? Nie każdy zasługuje na dobro luksusowe jak mieszkanie na własność.
Z partnerką w lato wybije 10 rok jak wynajmujemy i tak też można żyć.
2
@AlwaysBlaugrana
Ja przykładowo zarabiam prawie trzy razy więcej niż w 2014, także nie tylko mieszkania poszly do góry ale pensje również.
A i pamiętaj, że w 2014 były wyższe stopy procentowe niż teraz ^^ także biorąc kredyt miałeś więcej do oddania i większe raty.
0
@marcin62
Nie lubię filmów o superbohaterach, lecz również na początku strasznie odstraszyła mnie jakość.
Myślałem, że coś z moim hbomax jest nie tak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale akcja liverpoolu ;ooo
1
@tomek8756
Byłem i polecam każdemu z audio przewodnikiem, mega jest, że sam wszędzie prowadzi.
1
@Gappeq Dlatego też wyłączyłem po 20 minutach
44
@Janiama
tak tak, Ty wszystko mówiłeś ^^
szkoda, że nie wspominasz o rzeczach które gadasz i nie mają przełożenia na rzeczywistość
8
@Kusco15
przyganiał kocioł garnkowi ^^
15
@Kusco15
"Oczywiście prawica i zdecydowanej większości konfiarze" wszystko obliczone ze wzoru Hajty
0
@Criss18Barca ja już wynajmuje 10 lat i oszczędzam z kobitą ^^ Polecam, dzięki temu można bez kredytu coś kupić.
0
@koksik2700 to to tak
5
Włączyłem nowego Batmana i wytrzymałem 20 minut.
Jednak jak się nie lubi tych Marvelow i innych bajek o przebierancach to człowiek się nie przekona.
0
W lapku mi się pokazało Fixing (D:) Stage 1, ETA pokazuje 36 godzin i rośnie.
Raz wyłączyłem i włączyłem go, zeskipowałem to dusząc klawisz by porobić kopie zapasowe plików.
Dysk kaput?
0
@BaroPodertos
Po prostu obrońcy stali się lepsi, wtedy w czasach Ronaldinho było to coś nowego.
Teraz obrońca widząc takie elastico wie co zrobić :D
5
HAHA ale beka, flashscore śmieszki wrzucili:
Gole w lidze:
Jan Bednarek - 4
Lionel Messi - 3
HAHA z całą rodziną się śmiejemy.
0
@DonMatteo901 xDDDDD
7
@barcelonaLM i to napisanie WIELKIMI LITERAMI 60 HATTRICK.
Przeciwko 20 Norwich, szkoda że nie napisali jak dzieciakowi telefon rozwalał.
27
CR7 strzela pierwszego wolnego od lipca 2020 a na ekstraklasa trolls już spust, cudowne.
0
@kakusus jak widzę zarobki umtitiego i sergi roberto to sie nóż w kieszeni otwiera
1
@bartas97 pierwszy