draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Dokładnie, trzymam kciuki przede wszystkim za właściciela, który pokazuje jak prowadzić racjonalnie klub w eklapie.
0
@WiernyKibic2012 no nie jestem idealny, ale nawet gdybym nie zdał egzaminu PJ, to bym raczej myślał co jest ze mną nie tak, a nie szukał winy w człowieku, który przychodzi do roboty i ma za zadanie oceniać osoby według pewnych wytycznych.
0
@WiernyKibic2012 szkoda marnowania drogi, jeszcze powiesz, że się na ciebie wydzieram :DD
0
@WiernyKibic2012
No widzisz, czyli dalej upatrujesz winy w wrednym egzaminatorze, a nie w braku własnych umiejętności i może predyspozycji.
0
@WiernyKibic2012
Czas może wziąć kolejne 30 godzin jazdy, przyjechać do Torunia, tutaj jest Toruńska Akademia Jazdy, którą gorąco polecam.
0
@WiernyKibic2012
Jakby się darł to byś zabezpieczył nagranie i poszedł do wordu, a tak swoich niepowodzeń upatrujesz w egzaminatorze.
Ze wzoru Hajtu obliczyłem, że ilość niepowodzeń na egzaminie PJ rośnie wprost proporcjonalnie z obarczaniem winą wordu, egzaminatorów oraz wszystkich dookoła.
0
@RosjaninBut
Na pewno darł ryja.
Zawsze najbardziej pokrzywdzeni przez egzaminatorów są Ci co zdają po x razy.
0
@Qlewer twoja ignorancja i brak wiedzy jeszcze lepszy
1
@Qlewer niesamowita jest twoja dedukcja a w zasadzie jej brak
1
@Qlewer
No widzisz mało jeździsz, rozumiem, że dla ciebie czytanie ze zrozumieniem sprawia problemy.
Ja to nawet nie mając prawa jazdy jeździłem wiesz? Można w autobusie jechać, można nawet jako pasażer w samochodzie.
I wiesz, że tam też można obserwować cały ruch dookoła i wyciągać wnioski, że nie wszystkim jest pisane kierowanie pojazdem? Ale czego od ciebie wymagać..
0
@WiernyKibic2012
A i przejaskrawione bajki, że to egzaminator się uwziął czy był niemiły mnie nie ruszają. Ile to już koleżanek kolegów marudziło, że wredny dziad przed samym wordem zahamował.
5
@WiernyKibic2012
a czy ja powiedziałem, ze wszystko robię idealnie? Uważasz, że wszyscy nadają się na kierowcę? Jeżeli tak to faktycznie mało jeździsz, polecam pooglądać chociaż stopcham.
0
Komentarz usunięty
16
@WiernyKibic2012
Może po prostu się nie nadajesz na kierowcę?
0
Komentarz usunięty
1
@pluszek dokładnie, zamiast wydawać 30 tysięcy na ślub weźmiemy kiedyś po prostu cywilny, ale to nam w chwili obecnej do niczego niepotrzebny jest.
Ewentualny kredyt (max 100 tysięcy) i tak wezmę na siebie z racji lepszym warunków.
0
@tbas Również mam służbowe i 98 nawet leje na flotę.
5
Liczę, że stopy podniosą do poziomu co najmniej inflacji
9
@barcelonaLM
powinien przejść korkami po łbie jeszcze temu bachorowi.
Najgorszy typ człowieka, ha tfu na niego.
3
@Gitarkafcb
No widzisz, wynajmuje mieszkania z narzeczoną od prawie 10 lat.
Zobowiązania mam, to wziąłem telefon na raty, to odkurzacz samojezdny.
Ale ryzyka z braniem 200 tysięcy kredytu nie wezmę, proste nie stać Cię by spłacić x razy większą ratę, to nie bierzesz.
3
@Criss18Barca
Głupoty gadasz, wchodzę na otodom i od ręki wynajmujesz mieszkanie w kwocie mniejszej niż rata kredytu.
2
@Gitarkafcb
"Przy obecnych cenach wszystkiego i utrzymaniu dziecka i dwóch samochodów niestety nie mam możliwości odłożenia większej sumy pieniędzy. Tyle."
Może nie wiem, sprzedaj samochód? Znajdź lepszą pracę?
1
@Gitarkafcb Trzeba było sobie liczyć, że rata skoczy o 4x i zobaczyć co wtedy się stanie.
Nie stać Cię? Nie bierzesz kredytu, proste.
Sam wynajmuje od x lat i teraz nie beczę, że wziąłem kredyt i nie mam jak spłacić.
15
Jak słyszę o tym Funduszu Pomocy Kredytobiorcom to mi się nóż w kieszeni otwiera.
Nie stać na ratę? Trzeba było nie brać kredytu, wywalać na bruk.
4
I tak to właśnie kiedyś Barce kręcili w LM bez VAR ^^
12
Bramkarze z Realem? Wylewy
Bramkarze z Barcą? Interwencje życia :d
Standard
0
@mrboom
Początek wynajmu kwiecień 2020 płaciłem 1600zł za wynajem
Kwiecień 2022 płacę 1700zł za wynajem ^^
Żadnej pomocy dla kredytobiorców bym nie dawał.
Nie stać Cię na kredyt? To nie bierzesz.
Jakbym ja brał kredyt to bym sobie przekalkulował x3 większą ratę na okoliczność właśnie taką jaka się stała.
0
Ale Chelsea to są placki.
Barcelona > Real > Chelsea.
Nie zapraszam do dyskusji.
6
@Kgorecki2500
O tej niewypłacalności słyszę już od połowy marca.
0
@DonMatteo901
Ja powiem więcej, szansa, że uda się Moderowi wystąpić na Mistrzostwach to jakieś 50%
Albo wystąpi albo nie.