6

@Barca1992
Nie ma ani jednej partii na którą można zagłosować xD
Co za dramat u nas jest

3

@masq Pewnie dostałeś taką propozycję z banku co :D?

3

@Medium
Może nie zabierają, ale dla mnie to debilizm ingerować w lampy, które mają homologacje.

0

Dzisiejsza stopa referencyjna jest na poziomie tej z 2008r.
Dojdziemy do 10% jak w roku 2002r.?
Patrząc na wykresy ostatnich lat wysokość inflacji szła równo z wysokością stóp (pomijając pandemię).

0

@paweldunajecfcb
Wierzę jak potrzebuje

0

@Bobo25 Ja jestem innego zdania, zadania zamknięte to zawsze była kalka w kalkę z lat ubiegłych ze zmienionymi danymi.
Wystarczyło przerobić arkusze z ubiegłych lat..

1

@macio_944 ja bym napisał z przyjemnością bo jest bajecznie prosta ^^

12

@Comentateiro
Dodałbym jeszcze kibiców, wsparcie z trybun było niesamowite.
U nas to z mentalnością Romy, Liverpoolu sprzedaje się karnety Eintrachtowi.

1

Ale w finale to już na pewno Real dostanie wciry :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Foden prawie strzelił bramę a Szpaku dziad zasrany nawet nie skomentował xD

2

City zesrało sie metr przed kiblem

3

Szpaku co żałoba teraz

0

Vasquez? Co Szpaku?

3

Orsato odwraca głowę w drugą stronę jak fauluje Casemiro xD

0

Przybywam z przyszłości, Real karny po ręce z dupy w 90 minucie.

6

@michal26 faulował Jack Daniels

0

City psycha sitting, załącza im się PSG

0

Przydałby sie Sterling do rozruszania trochę obrony Realu

0

Piąteczka Orsato z Modriciem jak koledzy z drużyny xD

8

Casemiro oczywiście zrobił z siebie ofiarę i kartki nie dostał

0

Ederson........

1

Kurs na karny dla Realu 1.01, jak złoto

0

W studio TVP oczywiście spusty nad Realem z Borkiem na czele

16

Nie ma jeszcze meczu a mnie już morda Winicjusza i Kasemiro irytuje..

0

Gdzie kupujecie OC? Ja od 2 lat mubi z 150zł cashback. Robię kalkulacje w rankomacie, CUK'u i nigdzie lepiej nie wychodzi.

0

@AdamaTraore Takie same wrażenie odnoszę. Jestem od kilku dni w Pradze i byłem jeszcze w Karlówy Varach

8

Zwiedzam Czeską Pragę i zazdroszczę im, że ich stolica nie została zrównana z ziemią podczas II WŚ.

5

@Bykunn
Generalnie jestem prawakiem, ale na la rambli nie ma co rozmawiać o bezpieczeństwie na drodze :D.
W Polsce nie ma żadnego poszanowania przepisów, jadąc nawet 140 na tempomacie na autostradzie znajdzie się gro kierowców co nie respektuje przepisów.
Potem statystyki pokazują ile przez tych co jeżdżą w Polsce "SZYBKO ALE BEZPIECZNIE" ginie ludzi na drogach.
Nasze drogi w stosunku do zachodu pod kątem śmiertelności wyglądają po prostu tragicznie. Dlatego liczę na dalsze podwyżki mandatów i kar za łamanie przepisów KD.

A te komentarze, że obecne samochody mogą jeździć 160. 180, 200. Okej, mogą.
Kiedyś też mogły.
Lecz kojarzy mi się to z prawnikiem co niedawno zabił 2 dziewczyny na drodze i tłumaczył, że on jechał super nowoczesnym samochodem, a one trumną na kołach ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?