draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Barca1992
Nie ma ani jednej partii na którą można zagłosować xD
Co za dramat u nas jest
3
@masq Pewnie dostałeś taką propozycję z banku co :D?
3
@Medium
Może nie zabierają, ale dla mnie to debilizm ingerować w lampy, które mają homologacje.
0
Dzisiejsza stopa referencyjna jest na poziomie tej z 2008r.
Dojdziemy do 10% jak w roku 2002r.?
Patrząc na wykresy ostatnich lat wysokość inflacji szła równo z wysokością stóp (pomijając pandemię).
0
@paweldunajecfcb
Wierzę jak potrzebuje
0
@Bobo25 Ja jestem innego zdania, zadania zamknięte to zawsze była kalka w kalkę z lat ubiegłych ze zmienionymi danymi.
Wystarczyło przerobić arkusze z ubiegłych lat..
1
@macio_944 ja bym napisał z przyjemnością bo jest bajecznie prosta ^^
8
Przypomnę tylko jakie akcje miało City pod koniec meczu xD
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/279274959_2123341527847968_5741383312683051495_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Q2cOXI4SLIgAX8wSalZ&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT-VgLm-yLEum-jWRiPocZXi_YoJH1V-RsSWwi8HcFaYBw&oe=62797A34
12
@Comentateiro
Dodałbym jeszcze kibiców, wsparcie z trybun było niesamowite.
U nas to z mentalnością Romy, Liverpoolu sprzedaje się karnety Eintrachtowi.
1
Ale w finale to już na pewno Real dostanie wciry :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Foden prawie strzelił bramę a Szpaku dziad zasrany nawet nie skomentował xD
2
City zesrało sie metr przed kiblem
3
Szpaku co żałoba teraz
0
Vasquez? Co Szpaku?
3
Orsato odwraca głowę w drugą stronę jak fauluje Casemiro xD
0
Przybywam z przyszłości, Real karny po ręce z dupy w 90 minucie.
6
@michal26 faulował Jack Daniels
0
City psycha sitting, załącza im się PSG
0
Przydałby sie Sterling do rozruszania trochę obrony Realu
0
Piąteczka Orsato z Modriciem jak koledzy z drużyny xD
8
Casemiro oczywiście zrobił z siebie ofiarę i kartki nie dostał
0
Ederson........
1
Kurs na karny dla Realu 1.01, jak złoto
0
W studio TVP oczywiście spusty nad Realem z Borkiem na czele
16
Nie ma jeszcze meczu a mnie już morda Winicjusza i Kasemiro irytuje..
0
Gdzie kupujecie OC? Ja od 2 lat mubi z 150zł cashback. Robię kalkulacje w rankomacie, CUK'u i nigdzie lepiej nie wychodzi.
0
@AdamaTraore Takie same wrażenie odnoszę. Jestem od kilku dni w Pradze i byłem jeszcze w Karlówy Varach
8
Zwiedzam Czeską Pragę i zazdroszczę im, że ich stolica nie została zrównana z ziemią podczas II WŚ.
5
@Bykunn
Generalnie jestem prawakiem, ale na la rambli nie ma co rozmawiać o bezpieczeństwie na drodze :D.
W Polsce nie ma żadnego poszanowania przepisów, jadąc nawet 140 na tempomacie na autostradzie znajdzie się gro kierowców co nie respektuje przepisów.
Potem statystyki pokazują ile przez tych co jeżdżą w Polsce "SZYBKO ALE BEZPIECZNIE" ginie ludzi na drogach.
Nasze drogi w stosunku do zachodu pod kątem śmiertelności wyglądają po prostu tragicznie. Dlatego liczę na dalsze podwyżki mandatów i kar za łamanie przepisów KD.
A te komentarze, że obecne samochody mogą jeździć 160. 180, 200. Okej, mogą.
Kiedyś też mogły.
Lecz kojarzy mi się to z prawnikiem co niedawno zabił 2 dziewczyny na drodze i tłumaczył, że on jechał super nowoczesnym samochodem, a one trumną na kołach ^^