draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Kusco15
przyganiał kocioł garnkowi ^^
15
@Kusco15
"Oczywiście prawica i zdecydowanej większości konfiarze" wszystko obliczone ze wzoru Hajty
0
@Criss18Barca ja już wynajmuje 10 lat i oszczędzam z kobitą ^^ Polecam, dzięki temu można bez kredytu coś kupić.
0
@koksik2700 to to tak
5
Włączyłem nowego Batmana i wytrzymałem 20 minut.
Jednak jak się nie lubi tych Marvelow i innych bajek o przebierancach to człowiek się nie przekona.
0
W lapku mi się pokazało Fixing (D:) Stage 1, ETA pokazuje 36 godzin i rośnie.
Raz wyłączyłem i włączyłem go, zeskipowałem to dusząc klawisz by porobić kopie zapasowe plików.
Dysk kaput?
0
@BaroPodertos
Po prostu obrońcy stali się lepsi, wtedy w czasach Ronaldinho było to coś nowego.
Teraz obrońca widząc takie elastico wie co zrobić :D
5
HAHA ale beka, flashscore śmieszki wrzucili:
Gole w lidze:
Jan Bednarek - 4
Lionel Messi - 3
HAHA z całą rodziną się śmiejemy.
0
@DonMatteo901 xDDDDD
7
@barcelonaLM i to napisanie WIELKIMI LITERAMI 60 HATTRICK.
Przeciwko 20 Norwich, szkoda że nie napisali jak dzieciakowi telefon rozwalał.
27
CR7 strzela pierwszego wolnego od lipca 2020 a na ekstraklasa trolls już spust, cudowne.
0
@kakusus jak widzę zarobki umtitiego i sergi roberto to sie nóż w kieszeni otwiera
1
@bartas97 pierwszy
9
@Barca1992 prawie jak opozycja czyli beznadziejna :D
0
@Bagsik88 dzięki
1
@Toretto
No widzisz, ja jednak wolę oglądać sobie mecz ze świadomością, że jutro do roboty nie idę.
Nie każdy jest taki jak Ty.
3
@LaRoja
od 3 miesięcy co weekend mecz w niedzielę o 21. Wiem, że jest to spowodowane Ligą Europy, ale chociaż jutro mogli zagrać o 21 to bym sobie normalnie oglądał z myślą, że dzień później jest wolny
1
Jak zwykle nasz mecz o 21 i dzień później normalny dzień pracujący :(
0
@macio_944 pic or didnt happen
2
@Przemek2323 ja kupowałem w mleczarni miesiąc temu za 6,00zł. Wczoraj 6,20zł.
W auchan masło 82% 6,50zł.
Toruń.
Za 9zl to Ty chyba sklarowane kupowałeś..
0
Liga Mistrzów:
15/16: Barcelona 2-3 Atletico
16/17: Barcelona 0-3 Juventus
17/18: Barcelona 4-4 Roma(awans)
18-19: Barcelona 3-4 Liverpool
19/20: Barcelona 2-8 Bayern
20/21: Barcelona 2-5 PSG
Liga Europy:
21/22: Barcelona 3-4 Eintracht
Najbardziej boli Liverpool i Roma :c
9
Czemu my zawsze musimy być dymani bez gumy i wazeliny w europejskich rozgrywkach xDD?
Przegrać 1 bramką?? Nieee, 3:0, 4:0
1
To powinno być puszczane na stacji XXX (+18)
1
Zalewski jakie piękne ciasteczko, widać, że nieskalany polska myślą szkoleniową.
1
Eintracht > Barcelona > Real > Chelsea
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Real oczywiście rewanż pewnie ma u siebie z City?
4
Szkoda ze juz koniec
2
3 doliczone gada Szpak jak doliczyli 9 xdd co on ćpa