8

@Kusco15
przyganiał kocioł garnkowi ^^

15

@Kusco15
"Oczywiście prawica i zdecydowanej większości konfiarze" wszystko obliczone ze wzoru Hajty

0

@Criss18Barca ja już wynajmuje 10 lat i oszczędzam z kobitą ^^ Polecam, dzięki temu można bez kredytu coś kupić.

0

@koksik2700 to to tak

5

Włączyłem nowego Batmana i wytrzymałem 20 minut.
Jednak jak się nie lubi tych Marvelow i innych bajek o przebierancach to człowiek się nie przekona.

0

W lapku mi się pokazało Fixing (D:) Stage 1, ETA pokazuje 36 godzin i rośnie.
Raz wyłączyłem i włączyłem go, zeskipowałem to dusząc klawisz by porobić kopie zapasowe plików.
Dysk kaput?

0

@BaroPodertos
Po prostu obrońcy stali się lepsi, wtedy w czasach Ronaldinho było to coś nowego.
Teraz obrońca widząc takie elastico wie co zrobić :D

5

HAHA ale beka, flashscore śmieszki wrzucili:

Gole w lidze:
Jan Bednarek - 4
Lionel Messi - 3

HAHA z całą rodziną się śmiejemy.

0

@DonMatteo901 xDDDDD

7

@barcelonaLM i to napisanie WIELKIMI LITERAMI 60 HATTRICK.
Przeciwko 20 Norwich, szkoda że nie napisali jak dzieciakowi telefon rozwalał.

27

CR7 strzela pierwszego wolnego od lipca 2020 a na ekstraklasa trolls już spust, cudowne.

0

@kakusus jak widzę zarobki umtitiego i sergi roberto to sie nóż w kieszeni otwiera

1

@bartas97 pierwszy

9

@Barca1992 prawie jak opozycja czyli beznadziejna :D

0

@Bagsik88 dzięki

1

@Toretto
No widzisz, ja jednak wolę oglądać sobie mecz ze świadomością, że jutro do roboty nie idę.
Nie każdy jest taki jak Ty.

3

@LaRoja
od 3 miesięcy co weekend mecz w niedzielę o 21. Wiem, że jest to spowodowane Ligą Europy, ale chociaż jutro mogli zagrać o 21 to bym sobie normalnie oglądał z myślą, że dzień później jest wolny

1

Jak zwykle nasz mecz o 21 i dzień później normalny dzień pracujący :(

0

@macio_944 pic or didnt happen

2

@Przemek2323 ja kupowałem w mleczarni miesiąc temu za 6,00zł. Wczoraj 6,20zł.
W auchan masło 82% 6,50zł.
Toruń.
Za 9zl to Ty chyba sklarowane kupowałeś..

0

Liga Mistrzów:

15/16: Barcelona 2-3 Atletico
16/17: Barcelona 0-3 Juventus
17/18: Barcelona 4-4 Roma(awans)
18-19: Barcelona 3-4 Liverpool
19/20: Barcelona 2-8 Bayern
20/21: Barcelona 2-5 PSG

Liga Europy:
21/22: Barcelona 3-4 Eintracht

Najbardziej boli Liverpool i Roma :c

9

Czemu my zawsze musimy być dymani bez gumy i wazeliny w europejskich rozgrywkach xDD?
Przegrać 1 bramką?? Nieee, 3:0, 4:0

1

To powinno być puszczane na stacji XXX (+18)

1

Zalewski jakie piękne ciasteczko, widać, że nieskalany polska myślą szkoleniową.

1

Eintracht > Barcelona > Real > Chelsea

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Real oczywiście rewanż pewnie ma u siebie z City?

4

Szkoda ze juz koniec

2

3 doliczone gada Szpak jak doliczyli 9 xdd co on ćpa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?