28

Szczęsny faul na Bereszyńskim, karny dla Polski

0

Kartka dla Szweda???? A po co...

0

bramkarz Szwedów mógł wyjść po tą piłkę

1

@GeneralXavi
miałeś nosa

0

Co tam Boniek mówił o Kulusevskim w misji futbol? Zieliński może mu buty czyścić..

0

ale ten Elanga będzie robić wiatrak

0

Może w końcu jakaś kartka dla Szweda???

1

Szczęsny show dzisiaj

0

@tomek8756 2:0 to niebezpieczny wynik

0

Zieliński????? TOP

0

@IronSanHybrid
Nie mam pretensji do Cześka, po prostu od złotych czasów w 2016 gdzie mieliśmy zawodników w formie stoimy w miejscu.

0

po co w ogóle tracić kasę na selekcjonera jak my w każdym meczu gramy tak samo xD?

3

@IronSanHybrid ja tam Laskowskiego bardzo lubię

5

Zielińskiemu odbiła się piłką od sęka...

W ogóle zapomniałem, że on na boisku jest

0

Ależ my klepiemy Glik - Szczęsny - Bednarek

6

Bez Pomocy to się nie da grać, jesteśmy drewniani aż wióry się sypią

0

Bielik zamienił się w Krychowiaka

4

@Gavinho a sam wszedłeś skomentować xDDD

0

VAR normalnie w meczu jest?

1

@Pogba
ta bieżnia psuje bo daleko trybuny, Narodowy >>>>>>

1

No to Jak Czarniecki do Poznania Po szwedzkim zaborze,
Do boju Polsko!!

2

w studiu tvp płaczą, że nie ma Krychowiaka...

1

@Kgorecki2500 dewolaj

2

Boje sie wejścia w 2 połowie Elangi, może robić niezly wiatrak

2

Ale czuję emocje, współczuje dzisiaj moim sąsiadom, ryj będzie darty.

0

@Rothan1 czatowałeś w nocy aż otworzyli możliwość?

0

@matino @Rothan1
Gdzie kupiliście bilety? Na łączynapiłka?

14

@IronSanHybrid
typowa julka xDD ale pewnie na sprawy aborcyjne pierwsza drze ryja

0

100zł na Szwecje poszło, czy to wygra Polska czy Szwecja zawsze jakieś pocieszenie będzie.

1

@Adamski69
No i słusznie ^^. Skoro ktoś łamie przepisy to musi być świadomy konsekwencji.
Dla mnie 8 stów to i tak mało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?