draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Szczęsny faul na Bereszyńskim, karny dla Polski
0
Kartka dla Szweda???? A po co...
0
bramkarz Szwedów mógł wyjść po tą piłkę
1
@GeneralXavi
miałeś nosa
0
Co tam Boniek mówił o Kulusevskim w misji futbol? Zieliński może mu buty czyścić..
0
ale ten Elanga będzie robić wiatrak
0
Może w końcu jakaś kartka dla Szweda???
1
Szczęsny show dzisiaj
0
@tomek8756 2:0 to niebezpieczny wynik
0
Zieliński????? TOP
0
@IronSanHybrid
Nie mam pretensji do Cześka, po prostu od złotych czasów w 2016 gdzie mieliśmy zawodników w formie stoimy w miejscu.
0
po co w ogóle tracić kasę na selekcjonera jak my w każdym meczu gramy tak samo xD?
3
@IronSanHybrid ja tam Laskowskiego bardzo lubię
5
Zielińskiemu odbiła się piłką od sęka...
W ogóle zapomniałem, że on na boisku jest
0
Ależ my klepiemy Glik - Szczęsny - Bednarek
6
Bez Pomocy to się nie da grać, jesteśmy drewniani aż wióry się sypią
0
Bielik zamienił się w Krychowiaka
4
@Gavinho a sam wszedłeś skomentować xDDD
0
VAR normalnie w meczu jest?
1
@Pogba
ta bieżnia psuje bo daleko trybuny, Narodowy >>>>>>
1
No to Jak Czarniecki do Poznania Po szwedzkim zaborze,
Do boju Polsko!!
2
w studiu tvp płaczą, że nie ma Krychowiaka...
1
@Kgorecki2500 dewolaj
2
Boje sie wejścia w 2 połowie Elangi, może robić niezly wiatrak
2
Ale czuję emocje, współczuje dzisiaj moim sąsiadom, ryj będzie darty.
0
@Rothan1 czatowałeś w nocy aż otworzyli możliwość?
0
@matino @Rothan1
Gdzie kupiliście bilety? Na łączynapiłka?
14
@IronSanHybrid
typowa julka xDD ale pewnie na sprawy aborcyjne pierwsza drze ryja
0
100zł na Szwecje poszło, czy to wygra Polska czy Szwecja zawsze jakieś pocieszenie będzie.
1
@Adamski69
No i słusznie ^^. Skoro ktoś łamie przepisy to musi być świadomy konsekwencji.
Dla mnie 8 stów to i tak mało.