5

Przed drugą połową zajawka ^^




1

Zawsze podczas el classico ekstraklassa trolls na fp trąbiło jak real strzelał bramki
Teraz cisza xDD

1

Co my gramy, niszczymy ich

4

Nacho jaki zesrany XDDD

25

Ale Koeman stworzył potwora

4

Who needs Dembele????
A nie czekaj....

5

Co za kretyn z niego xD powinien być teraz VAR i żółtko za symulowanie

3

Haha nienawidzę tego Vinicjusza

22

Jak ja nie lubię mordy Casemiro i Viniciusa

0

Valverde dzisiaj nas pewnie pogrąży

0

Casemiro Valverde Kross Modric - słabo to widzę.
Zdominują nas jak co klasyk w środku :c

1

@don'T.R.I.P.e
w Polsce nie ma na chwilę obecną partii na którą można zagłosować

0

@patry295
wytłumaczysz o co w tym chodzi xD?

0

Real ma znowu rewanż u siebie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@bolinho89
Dzięki wielkie za oznaczenie. Ogromnie się cieszę z Twojego sukcesu.

Sam od 3 miesięcy, w wieku 30 lat chodzę do logopedy i ćwiczę artykulację samogłosek ^^.

4

Wiem, że jest to spowodowane Ligą Europy, ale denerwuje mnie, że od 2 miesięcy każdy mecz gramy w niedzielę.
Jakby te mecze były w soboty wieczorami to potem roboty dzień później nie ma :|.

3

@msmsms
youtube, nic więcej nie potrzeba

13

kolejny dzień robić w pracy na tego nieroba szefa

0

@Shadow23FCB
Sorry ale kilkanaście LCS by padło na raz? Te miejsca nawet działają na różnych oprogramowaniach np. różnego rodzaje MOR-2lcsr już nie mówiąc, że mają różne źródła zasilania.
To musiał być atak.

2

@cris2706
Ja polecam Gianty, sam mam crossowego
https://www.giant-bicycles.com/pl/roam-disc-3-2022 tylko w wydaniu 2020

1

@Przemek2323
Ogólnie to ja w Toruniu jak widuję samochód na blachach Ukraińskich to zwykle są to fajne bryki :D
Wczoraj wracałem z roboty to jechała Tesla S, w weekend arteona widziałem w R linie i na ruskich blachach Mercedesa ML'a.

8

@GeneralXavi
Mi to wygląda, że Ruscy chcą się wycofać ale w negocjacjach ma to wyglądać tak, że Ukrainia się ugięła xDD

4

Tak jak nie lubię Tuska, tak rzyganie na niego bo się spotkał kiedyś z kimś gdzieś tam jest żenujące



1

@cris2706
Polecam crossowy. Też jeżdżę głównie po asfalcie, ale zdarza sie zjechać na jakąś ubitą ścieżkę w lesie.
Początkowo też nie planowałem nic kupować.
Zaczęło się od etui na telefon, lampek za 200zł, kasku, leginsów rowerowych z miękką gąbką w kroku, bluzy rowerowej, okularów na rower xDD
To uzależnia.

1

@Shadow23FCB
Ja od 2h i zbieram się właśnie by ten jeden telefon wykonać

33

Człowiek przychodzi do pracy i jeszcze ludzie mają czelność wymagać ode mnie bym coś robił.

1

@Gavinho
Czyli standardowo niedostosowanie prędkości do panujących warunków ^^

10

Mr. Champion League może jeszcze zostać Mr. Conference League :D

5

@czesctuam
ma bo zasłużył za tamten sezon? czego nie rozumiesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?