0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale kontrola póki co, poda mnie się to

2

Adama to jak z pachołkami dzisiaj xDDD

0

Ale Adama ma odjazd :D

7

@MesQueUnClub_87
Dzień kobiet to wszystko w radiach, telewizjach trąbią, kwiaty xD
Wszędzie jakieś ulgi, promocje rabaty dla kobiet.

Dzień mężczyzny? A na co to komu.

0

@koksik2700
Ja aktualnie mam do pracy 50km, Trasa Toruń > Włocławek i rowerem nie ma szans :D

4

Ale PSG obsrało zbroje

4

@Szmulek
Mbappe >>>>>>>>>>>> Lewy

0

Ale Mbappe ma odejście ;oo

7

Ah posłuchać płaczu Borka jak Real odpadnie

0

2022 rok moi mili



0

Mecz Realu z PSG jeszcze nie rozpoczęty a już wiadomo, że Messi najgorszy na boisku.

0

@Mr8lack to było telefonem

0

@Peszko07 2 kostki masła 200g

1

@hayek
A może gadać by jakoś interesy kręcić?
Niemcy blokują Swift, ile więcej dzieci musi zginąć by zerwać stosunki?

2



Ale czuję odrazę do postawy Niemiec.
Może jakby bombardowali szpital położniczy w okolicy Scholza to by zerwali stosunki dyplomatyczne.

1

Ah te dobre czasy jak Paliwo było tylko za 6zł

4

Kołtoń doszedł na wizji

4

Kobity u mnie w firmie dostały dzisiaj bon do Douglasa na 300zł, ciekawe co faceci dostaną na dzień mężczyzny :D
Pewnie nic.

6

Unijny PR vs rzeczywistośc



0

@wisnia1234
Dołożyli swoją cegiełkę oczywiście do wzrostu.

0

@osa91
No widzisz, dla osoby, która zajmuje się budownictwem nie jest to wiedza oczywista, nie każdy siedzi w militariach.

0

@osa91
No właśnie ma sens bo jednak on się z takim czymś spotkał na Wojnie, na której był rozumiesz czy nie?
Był na wojnie gdzie był właśnie wyposażony w ten cały sprzęt i walczył m.in z talibami odzianymi w szmatę i karabin.
Nie rozumiesz tego? Czy podważasz to co on widział i doświadczył.
Może byłeś w Afganistanie i wiesz lepiej od niego.

3

@osa91
Dalej nie rozumiesz jego porównania

0

@osa91
Polecam od 29 minuty.

2

@osa91
Oczywiście, kwestionujesz operatora, który spędził kilkanaście lat w Afganistanie, jest wykładowcą i szkoli przyszłych operatorów GROM.
Jakie masz kompetencje by podważać jego wiedzę?
Obejrz pierw odcinek, zobacz jakie ma argumenty na poparcie tego dlaczego będąc z HK ma taką przewagę nad żołnierzem z AK 47 i dopiero potem dyskutuj.

4

Polecam dzisiejszy odcinek u Zychowicza.
NAVAL były Żołnierz GROM ciekawie porównał siebie z karabinem HK 416 do żołnierza z AK-47.
Porównał to do pojedynku współczesnego żołnierza z rycerzem ze średniowiecza :D

5

@Shear007
No kupią tej Hrywny od groma i co potem zrobią z bezwartościowym papierkiem mają zrobić?
Państwo Polskie ma im zwracać?

0

@FC1899Barca
Jeszcze 500zł na bombelki :DD

5

Co myślicie by każdy polityk musiał znać minimum angielski w stopniu komunikatywnym, ale i dobrze by znał niemiecki?
Wiem, że nic teraz nie znaczymy, co potwierdzają negocjacje z Rosją, gdzie Polska nie bierze w ogóle udziału.

ALE.. nawet jakbyśmy coś znaczyli to mam wrażenie, że w naszym rządzie nikt nie potrafi sklecić kilku zdań po angielsku czy niemiecku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?