draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Gavinho a sam wszedłeś skomentować xDDD
0
VAR normalnie w meczu jest?
1
@Pogba
ta bieżnia psuje bo daleko trybuny, Narodowy >>>>>>
1
No to Jak Czarniecki do Poznania Po szwedzkim zaborze,
Do boju Polsko!!
2
w studiu tvp płaczą, że nie ma Krychowiaka...
1
@Kgorecki2500 dewolaj
2
Boje sie wejścia w 2 połowie Elangi, może robić niezly wiatrak
2
Ale czuję emocje, współczuje dzisiaj moim sąsiadom, ryj będzie darty.
0
@Rothan1 czatowałeś w nocy aż otworzyli możliwość?
0
@matino @Rothan1
Gdzie kupiliście bilety? Na łączynapiłka?
14
@IronSanHybrid
typowa julka xDD ale pewnie na sprawy aborcyjne pierwsza drze ryja
0
100zł na Szwecje poszło, czy to wygra Polska czy Szwecja zawsze jakieś pocieszenie będzie.
1
@Adamski69
No i słusznie ^^. Skoro ktoś łamie przepisy to musi być świadomy konsekwencji.
Dla mnie 8 stów to i tak mało.
0
@Faun
Jak pisalem przed premierą, że porywaja się z motyką na słońce to mnie tutaj wyśmiewano.
Próbowali zabrać kawałek tortu rockstar, zamiast zostać przy czymś na czym się znają jak np. wiedźmin.
11
Tak to dzisiaj widzę
https://x.com/BiaZico/status/1508404341862019074
1
@Jarema2000
jak mieszkam ze swoją 5 lat już to traktujemy się bardziej jako przyjaciele z przyzwyczajenia.
3
@Persyfl że Tobie się chce siedzieć na tym forum i tak każdemu odpisywać to głowa mała xDDD
5
Ah ten moment jak na 4 kółka w wózku sklepowym jedno postanawia kompletnie nie współpracować.
2
Komentarz usunięty
2
@Emhyr
szkoda, że tak nie gadał jak Brzęczek powoływał Rece
6
:D
1
@obaster
zawsze jak brałem nowego psa to miałem w głowie ten etap w życiu gdzie trzeba się pożegnać.
Póki co jedno takie przeżycie miałem, ale szykuje się drugie niestety powoli...
1
@Danny Gaucho @Persyfl
11
@Jakchcesz
i jeszcze wymaga bym pracował jak przyszedłem do pracy, nierób jeden
26
ehhh, kolejny dzień robić na tego nieroba szefa w pracy
0
@paweldunajecfcb
Browar PINTA kwas xy
6
@Kgorecki2500
to jest ta paria centrum xD? zaraz sobie poda rękę z socjalpisem i socjalpo.
0
Obgotowujecie makaron dla lassagnie?
1
Skoro Ci kierowcy z filmiku nie rozumieją podstawowych zasad ruchu drogowego, w tym manewru wyprzedzania. Jak mają ogarnąć trudniejsze rzeczy i np. mądrze zagłosować w wyborach?
1
Bez sensu te rękawice i boks.