draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A można już dzisiaj było obskoczyć wpierdziel od Rosji i mieć wakacje a tutaj trzeba jeszcze we Wtorek się ośmieszyć w Polsce :///
0
@TheArtOfCremation
Nie twierdzę, że każdy kto jest polakiem ma to oglądać.
Ten komentarz, przynajmniej jego pierwsa część nie ma dla mnie wydźwięku ironicznego.
Jak mam potem wyrobić opinie w kontekście następnego meczu i poszczególnych pozycji nie oglądając tego sparingu?
0
w przypadku remisu Czechy Szwecja pierw normalnie dogrywka jest?
5
@Tollusiek
no jestem Polakiem to oglądam kadrę, sport narodowy, czego nie rozumiesz?
3
@tobiasson92
jeden był ale wyjąl obrońca strzał piątka
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
bronimy to by więcej nie stracić
0
ale to wyjął, pierwsza groźna akcja
2
Nawet celnie piłki nie przerzuci, za co Ci ludzie biorą pieniądze xD
0
Kto tak beznadziejnie podał do Żurkowskiego?
0
Zieliński tak beznadziejnie podaje, moje oczy krwawią
4
Krychowiak beznadzieje traci piłkę w środku xDDD??
O nowe nie znałem
1
Moder, spójrzcie ile musiał razy piłkę poprawić zanim podał do piątka.
Taki Pedri by to zrobił kilka sekund wcześniej.
0
Ah ta laga skorupskiego na piątka
0
@Janiama
No właśnie, od x lat nie potrafimy wyszkolić kilku zielinskich tylko mamy sklad papy i gruzu.
Żaden trener z gówna bicza nie ukręci
6
Zakladajac, że ja byłbym w tym momencie selekcjonerem co mógłbym zrobić gorzej niż Michniewicz xD?
Wystawiasz randomowy sklad gruzu i modlisz się by coś wpadło.
9
Strzaly na bramkę
Szkocja: 5
Polska: 0
Dziękuję.
11
Az polskie szkolenie się nie zmieni, nie zaora się tej Ligii inwalidów zwanej ekstraklasą (nie obrażając inwalidów) nic się nie zmieni.
U nas nie szkoli się technicznie, szybkiej gry.
Jak tutaj grac szybko jak taki pomocnik musi pomyśleć i 3 razy ułożyć piłkę po przyjęciu. O czym my tu mówimy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sousa płakał jak odchodził
11
Pomysl gry polski. Podanie między obrońcami z tyłu, laga, strata - powtórz
0
Szczęsny w tej akcji by już dwa razy puscil szmate xD
0
Ale fart xDDDDDDDDDDDRD
0
@busquets5 co z tego jak zaden nie potrafi kilka metrów pociągnąć z piłką bez straty i podać celnie do przodu
10
Pomyślcie ze w pracy u siebie jesteście tak beznadziejni jak nasi pomocnicy i zarabiacie taką kasę xD
1
Jak zwykle pomoc u nas nie istnieje.
Laga z obrony i a nóż coś przejdzie
0
Reca jak chce się bawić w Albe to musi podczas biegu bardziej głowę zadzierać do góry i klatkę wypychać.
4
Rece trzeba zwrócić do składu opału drewna
4
@msmsms
całka jedną z najważniejszych figur matematycznych. Budownictwo stoi na jej piedestale ^^
0
@gaucho104
No widzisz a ja mam szczęście w życiu i uważam, że jednak wtedy bym był oligarchą.
Wiesz jaka jest szansa procentowa? 50/50, albo bym był albo nie, takie pieprzenie.