3

A można już dzisiaj było obskoczyć wpierdziel od Rosji i mieć wakacje a tutaj trzeba jeszcze we Wtorek się ośmieszyć w Polsce :///

0

@TheArtOfCremation
Nie twierdzę, że każdy kto jest polakiem ma to oglądać.
Ten komentarz, przynajmniej jego pierwsa część nie ma dla mnie wydźwięku ironicznego.
Jak mam potem wyrobić opinie w kontekście następnego meczu i poszczególnych pozycji nie oglądając tego sparingu?

0

w przypadku remisu Czechy Szwecja pierw normalnie dogrywka jest?

5

@Tollusiek
no jestem Polakiem to oglądam kadrę, sport narodowy, czego nie rozumiesz?

3

@tobiasson92
jeden był ale wyjąl obrońca strzał piątka

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

bronimy to by więcej nie stracić

0

ale to wyjął, pierwsza groźna akcja

2

Nawet celnie piłki nie przerzuci, za co Ci ludzie biorą pieniądze xD

0

Kto tak beznadziejnie podał do Żurkowskiego?

0

Zieliński tak beznadziejnie podaje, moje oczy krwawią

4

Krychowiak beznadzieje traci piłkę w środku xDDD??
O nowe nie znałem

1

Moder, spójrzcie ile musiał razy piłkę poprawić zanim podał do piątka.
Taki Pedri by to zrobił kilka sekund wcześniej.

0

Ah ta laga skorupskiego na piątka

0

@Janiama
No właśnie, od x lat nie potrafimy wyszkolić kilku zielinskich tylko mamy sklad papy i gruzu.
Żaden trener z gówna bicza nie ukręci

6

Zakladajac, że ja byłbym w tym momencie selekcjonerem co mógłbym zrobić gorzej niż Michniewicz xD?
Wystawiasz randomowy sklad gruzu i modlisz się by coś wpadło.

9

Strzaly na bramkę
Szkocja: 5
Polska: 0

Dziękuję.

11

Az polskie szkolenie się nie zmieni, nie zaora się tej Ligii inwalidów zwanej ekstraklasą (nie obrażając inwalidów) nic się nie zmieni.
U nas nie szkoli się technicznie, szybkiej gry.
Jak tutaj grac szybko jak taki pomocnik musi pomyśleć i 3 razy ułożyć piłkę po przyjęciu. O czym my tu mówimy

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sousa płakał jak odchodził

11

Pomysl gry polski. Podanie między obrońcami z tyłu, laga, strata - powtórz

0

Szczęsny w tej akcji by już dwa razy puscil szmate xD

0

Ale fart xDDDDDDDDDDDRD

0

@busquets5 co z tego jak zaden nie potrafi kilka metrów pociągnąć z piłką bez straty i podać celnie do przodu

10

Pomyślcie ze w pracy u siebie jesteście tak beznadziejni jak nasi pomocnicy i zarabiacie taką kasę xD

1

Jak zwykle pomoc u nas nie istnieje.
Laga z obrony i a nóż coś przejdzie

0

Reca jak chce się bawić w Albe to musi podczas biegu bardziej głowę zadzierać do góry i klatkę wypychać.

4

Rece trzeba zwrócić do składu opału drewna

4

@msmsms
całka jedną z najważniejszych figur matematycznych. Budownictwo stoi na jej piedestale ^^

0

@gaucho104
No widzisz a ja mam szczęście w życiu i uważam, że jednak wtedy bym był oligarchą.
Wiesz jaka jest szansa procentowa? 50/50, albo bym był albo nie, takie pieprzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?