draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaką granicę musi przekroczyć Rosja na Ukrainie by NATO wkroczyło?
Publiczne egzekucje cywili?
Mogiły zbiorowe?
Jest coś oprócz ataku na członka NATO co sprowokowałoby do interwencji na Ukrainie?
1
Gorące dyskusje od dzisiaj tylko z wykupionym premium, polecam.
5
Czesław Niemen, jego muzyka jest nieśmiertelna.
7
RKS CHUWDU, do utraty tchu
Puchar ligi 2 nasz, ***** jego smutna mać
Bo ważny jest tylko ten klub, dla którego śpiewamy
lalalalala
ważny jest tylko ten puchar, na który czekamy
4
@michal26
Mam kilka wolny wniosków.
Pierwszy jest taki, że USA zarabia na tej wojnie krocie i zarobi krocie.
Dlaczego?
W chwili obecnej zbroi Europę, Ukrainę, jak rozumiem nie wszystko jest za frytki, ale stanowi to świetną reklamę technologii i sprzętu USA.
Po tej Wojnie, przemysł wojskowy USA (tak przypuszczam) nie będzie nadążać produkować broni z uwagi, że cała Europa do nich się zwróci.
Odnośnie działań NATO jestem lekko rozdarty.
Rozum mówi, że postępowanie jest prawidłowe i brak zaangażowania militarnego poprzez wystawienie własnych wojsk jest poprawny.
Natomiast pojawia się jedyna szansa by dokonać mobilizacji wojsk NATO i po prostu zaorać Rosję. Jest tylko jeden problem, Rosja i Putin mają atomówkę.
2
Polecam Zychowicza z p. Wolskim.
Nie ma na polskim yt lepszego wyjaśnienia na bieżąco postępu wojny na Ukrainie.
0
@ElPonczato
Haha zgadza sie :D
0
@ElPonczato
To podaj jej imię to potwierdzę
1
@MesQueUnClub96
tak bo dodawała ciekawe rzeczy z Meksykiem
8
Dodaje story laski, którą obserwuje na IG.
Autentycznie, nic głupszego dzisiaj nie znajdziecie.
Czy ja dobrze rozumiem, że ona totalnie bagatelizuje to co się dzieje na Ukrainie?
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/274908132_1102573720540563_6396792160005994813_n.png?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=p0CBAKIh4hwAX_8GYHv&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=03_AVLQ3O3BBwkCx4Cq9Za1ZF6NL2PwZ2hVurqJlxLEgAColw&oe=6246F3F9
1
@Mazi
Jak wychodzę z założenia, że opony 5 letnie to już śmietnik.
0
@Kozinho. adblocka nie masz?
0
Paliwo 95tka Toruń Orlen dzisiaj 6.20zl
2
80 tysięcy ogląda hejtpark ^^
0
@Bykunn
" Fenomen Bartosiaka polega na tym, że sprzedaje proste rozwiązania, które jakoby tylko on poznał. Taki geniusz a nikt nie słucha jego rad? Dziwna sprawa nie sądzisz?
"
No widzisz właśnie, niby gada takie oczywiste rzeczy, które te wszystkie osoby z listy którą dałeś wiedzą, a nie ma zwiekszenia pkb na obronność.
0
@Bykunn
Ale ja chcę obejrzeć film na yt i dowiedzieć się jaki jest front operacji, co się dzieje.
Który z Panów o tym opowiada z listy? Pan Zychowicz z p. Wolskim na kanale poruszają dzień po dniu poczynania na froncie.
0
@Bykunn
Wracając jeszcze do Pana eksperta Kohuta, wpisując go w yt najbardziej znany jest z filmiku na Bartosiaka, próba wybicia się?
Również nie nagrywa nic o Ukrainie
0
@Bykunn
btw. wpisałem 3 nazwiska pierwsze z listy w yt i żaden z nich nie zajął stanowiska na temat tego, co się dzieje na Ukrainie.
Skoro Ci Panowie się nie wypowiadają to na podstawie czego budować opinie jeżeli dyskretyzujesz takie osoby jak Bartosiak?
0
@Bykunn
Tekst brzmi, jakby mały piesek ujadał na krowę, a fenomen Bartosiaka jest prosty jak konstrukcja cepa. Wyjście ponad klepanie paciorków, do tego kompetencje, plus kultura wypowiedzi, aspekty, których niedostatek dotkliwie odczuwamy. Gość od 10 lat gada o tym samym i naprawdę w większości to sie sprawdza. Dodatkowo nie angażuje się w politycznie panstwow spory i nie jest bufonem :)
A kompetencji Pana Kohuta czyli autora tekstu nawet nie poruszam.
1
@Bykunn zapodaj materiały w takim i podaj inne autorytety
4
Kto jeszcze nie wie to, o 20 startuje Hejtpark z Panem Zychowiczem i Bartosiakiem. Nie ma lepszych geopolitykow w Polsce, nie zapraszam do dyskusji.
7
@michal26
Są tutaj osoby, które tylko dzień w dzień wrzucają posty na konfe jakby oni mieli jakiekolwiek przebicie w rządzie lub też rządzili Polską :D
3
@LaRoja
Oby tak było. Chętni do pracy to może mężczyźni, którzy wracają by walczyć.
Matka z 2-3 dzieci nie pójdzie Ci do pracy.
17
Padają deklarację, że dla każdego dziecka z Ukrainy znajdzie się przedszkole/żłobek.
Brat w Gdańsku zarówno dla syna jak i dla córeczki nie dopchał się do żłobka publicznego :D
1
@Destroyer_of_Worlds
Ale cel programów jest chyba ten sam, uświadamianie laików jak ja i uplastycznianie tego co tam się dzieje.
0
@Seledynowy
No właśnie po obejrzeniu właśnie odcinka z Wolskim przełączyłem na Hejtpark i mam straszny dysonans.
2
Oglądam ten Hejtpark z Adamem Eberhardtem i Andrzejem Wilkiem i mam strasznie mieszane uczucia (nie znałem ich wcześniej).
Po oglądaniu przez cały tydzień Bartosiaka, Zychowicza z Wolskim, mam wrażenie, że u Stanowskiego są jacyś amatorzy xD
Może jest to czysto subiektywne odczucie, ale ta dwójka do Panów geopolityków IMO nie ma podjazdu.
11
Ale ta cała wojna działa na psychikę. Byłem wypłacić 5 dyszek w bankomacie pko i podjechał fajny nowy mercedes. Wracając do samochodu zauważyłem, że ma on rosyjskie blachy. Laska podeszła do bankomatu, lecz nic nie wypłaciła.
Widząc ten samochód poczułem od razu niepokój, mimo, że nie wiedziałem, czy to faktycznie Rosjanka.
0
Ah dzień bana jak śmietana, i to za wyzywanie trolla rosyjskiego :D
9
Nexta na twitterze dodała filmik jak starsza kobieta leży z oderwaną stopą, makabryczny widok.