0

@Kgorecki2500 podaj linka

0

@PaPo
pokaż fotkę te orlenu

3

@PaPo
Nieprawda, jechałem jak co dzień do pracy Toruń > Włocławek i na Orlenie podskoczyło średnio z 5.4 na 5.8

0

@Qlewer
No nie kończ bo macie bardzo słabą percepcję na interpretacje tekstu na la rambli.

0

@Deathwing112 @Qlewer
To był tylko przykład idiotycznego łączenia konfederacji z Węgrami, jak Tuska z Niemcami.
Podajcie sobie rękę z @Janiama

14

@Janiama Ależ Ty masz kompleksy. To Niemcy są liderem UE, Węgry są pionkiem jak Polska.
Ps. Z Niemcami sympatyzuje wasz ukochany Tusk i pewnie jak Niemcom podoba mu się agresja Rosji.

20

Biden wczoraj na pytanie dlaczego nie zablokują transakcji Swift dla Rosji powiedział, że kilka państw w Europie się nie zgadza.
To jest aż obrzydliwe. Zapewne jednym z tych państw są Niemcy.
Europejski lider, który pozwala sąsiadowi lać żonę, nie zglosi tego bo dobrze mu się pije wódeczkę z sąsiadem.
Żenada.

1

:D


9

Ale by to było jakby Ukraina jakimś cudem odparła atak

0

Ale kolejki na stacjach :o

1

@Uukasz_93
Chcieli być niezależnym niepodległym państwem, to dużo?

17

Szczerze mówiąc, liczę, że ilość wojsk amerykańskich u nas wzrośnie.

0

@kaamil1910
jest to pocieszający fakt
@kuz skad ta pewność?
Ja również jestem tego pewien i mam taką nadzieję, że ludzie dostaja za coś pieniądze, ale no. Niepokój jest.

4

Bardzo mnie ciekawi ten pakiet sankcji



1

Nie znam się, ale w tym momencie w Polsce powinny zbierać (mam nadzieję, że tak jest) tęgie głowy, dowódcy wojskowi i analizować plany w przypadku dalszej ekspansji rosyjskiej agresji. Przynajmniej dla mnie jako dla cywila by to trochę pomogło psychicznie radzić sobie z ewentualnym atakiem.
W ogóle nie zakładam, że tak nie jest. W przypadku gdyby jednak okazało się, że nikt teraz w Polsce nie planuje, buduje scenariuszy jakie mogą się wydarzyć to rządzą nami idioci, ale już tacy maksymalni idioci.

32

Pomimo, że nie kocham jakoś Ukrainy to każda informacja o choćby jednym zniszczonym czołgu, śmigłowcu Rosyjskim jest dla mnie budująca.
Wiem, że te jednostki to kropla w morzu, ale tam walczą ludzie, szacunek dla nich.

6

Putin za bardzo wciągnął się w Hearts if Iron IV

0

@Seledynowy
Każdy z nas bazuje na jakiejś informacji.
Nawet Ty słuchasz radia, patrzysz na tweety.
Chyba, że jednak może jesteś tam

0

@Nieznajomy @Seledynowy @Bykunn
bazuje na odpowiedziach do twetów
https://x.com/LukaszBok?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

4

Jeszcze lepiej się na to patrzy przez pryzmat tego co mówił geopolityk Bartosiewicz i Zychowicz.
Jednak jedna rzecz mnie tutaj szokuje, tempo w jakim wojska rosyjskie przedzierają się w głąb Ukrainy.

10

@Wilczeq
mam umierać za polityków? W życiu, od razu bym uciekał z kobitą jak najdalej się da.

0

Czy Putin za 100 lat będzie stawiany na równi ze Stalinem i Hitlerem?

3

Putin powiedzial sprawdzam jak broni nas wielki brat USA.
Pytanie czy Putin nie powie sprawdzam w przypadku Polski i wyjdzie to samo co z Ukrainą.

1

Wszędzie widzę filmiki z eksplozji, ale czy tam jest wojsko Ukrainskie które stawia opór?
Czytam o desancie w Odessie, dochodzi w ogóle do starć?
Czy wygląda to tak że Rosja wszystko bombarduje i po prostu sobie weszła.

14

Posypuję głowę popiołem.
Nie wierzyłem w inwazje, a tutaj takie coś.

38

Laskowski co ciśnie Ronaldo xD
Więcej dzieci w drodze niż bramek w tym roku XDD

9

Każda strata żelusia cieszy :D

0

Ależ to Cristiano podał do Maguire!! Coś pięknego

0

@Barwindg
A ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?