draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 podaj linka
0
@PaPo
pokaż fotkę te orlenu
3
@PaPo
Nieprawda, jechałem jak co dzień do pracy Toruń > Włocławek i na Orlenie podskoczyło średnio z 5.4 na 5.8
0
@Qlewer
No nie kończ bo macie bardzo słabą percepcję na interpretacje tekstu na la rambli.
0
@Deathwing112 @Qlewer
To był tylko przykład idiotycznego łączenia konfederacji z Węgrami, jak Tuska z Niemcami.
Podajcie sobie rękę z @Janiama
14
@Janiama Ależ Ty masz kompleksy. To Niemcy są liderem UE, Węgry są pionkiem jak Polska.
Ps. Z Niemcami sympatyzuje wasz ukochany Tusk i pewnie jak Niemcom podoba mu się agresja Rosji.
20
Biden wczoraj na pytanie dlaczego nie zablokują transakcji Swift dla Rosji powiedział, że kilka państw w Europie się nie zgadza.
To jest aż obrzydliwe. Zapewne jednym z tych państw są Niemcy.
Europejski lider, który pozwala sąsiadowi lać żonę, nie zglosi tego bo dobrze mu się pije wódeczkę z sąsiadem.
Żenada.
1
:D
9
Ale by to było jakby Ukraina jakimś cudem odparła atak
0
Ale kolejki na stacjach :o
1
@Uukasz_93
Chcieli być niezależnym niepodległym państwem, to dużo?
17
Szczerze mówiąc, liczę, że ilość wojsk amerykańskich u nas wzrośnie.
0
@kaamil1910
jest to pocieszający fakt
@kuz skad ta pewność?
Ja również jestem tego pewien i mam taką nadzieję, że ludzie dostaja za coś pieniądze, ale no. Niepokój jest.
4
Bardzo mnie ciekawi ten pakiet sankcji
1
Nie znam się, ale w tym momencie w Polsce powinny zbierać (mam nadzieję, że tak jest) tęgie głowy, dowódcy wojskowi i analizować plany w przypadku dalszej ekspansji rosyjskiej agresji. Przynajmniej dla mnie jako dla cywila by to trochę pomogło psychicznie radzić sobie z ewentualnym atakiem.
W ogóle nie zakładam, że tak nie jest. W przypadku gdyby jednak okazało się, że nikt teraz w Polsce nie planuje, buduje scenariuszy jakie mogą się wydarzyć to rządzą nami idioci, ale już tacy maksymalni idioci.
32
Pomimo, że nie kocham jakoś Ukrainy to każda informacja o choćby jednym zniszczonym czołgu, śmigłowcu Rosyjskim jest dla mnie budująca.
Wiem, że te jednostki to kropla w morzu, ale tam walczą ludzie, szacunek dla nich.
6
Putin za bardzo wciągnął się w Hearts if Iron IV
22
może nie wypada, ale trudno
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274186985_5546478975367944_4546995793565792096_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=edpoyGJK2dwAX_HNV2K&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT87b_t-qO9EdpQ25SMUg11dGngkJ1GRD24fVv_OMHciyg&oe=621B89A0
0
@Seledynowy
Każdy z nas bazuje na jakiejś informacji.
Nawet Ty słuchasz radia, patrzysz na tweety.
Chyba, że jednak może jesteś tam
0
@Nieznajomy @Seledynowy @Bykunn
bazuje na odpowiedziach do twetów
https://x.com/LukaszBok?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor
4
Jeszcze lepiej się na to patrzy przez pryzmat tego co mówił geopolityk Bartosiewicz i Zychowicz.
Jednak jedna rzecz mnie tutaj szokuje, tempo w jakim wojska rosyjskie przedzierają się w głąb Ukrainy.
10
@Wilczeq
mam umierać za polityków? W życiu, od razu bym uciekał z kobitą jak najdalej się da.
0
Czy Putin za 100 lat będzie stawiany na równi ze Stalinem i Hitlerem?
3
Putin powiedzial sprawdzam jak broni nas wielki brat USA.
Pytanie czy Putin nie powie sprawdzam w przypadku Polski i wyjdzie to samo co z Ukrainą.
1
Wszędzie widzę filmiki z eksplozji, ale czy tam jest wojsko Ukrainskie które stawia opór?
Czytam o desancie w Odessie, dochodzi w ogóle do starć?
Czy wygląda to tak że Rosja wszystko bombarduje i po prostu sobie weszła.
14
Posypuję głowę popiołem.
Nie wierzyłem w inwazje, a tutaj takie coś.
38
Laskowski co ciśnie Ronaldo xD
Więcej dzieci w drodze niż bramek w tym roku XDD
9
Każda strata żelusia cieszy :D
0
Ależ to Cristiano podał do Maguire!! Coś pięknego
0
@Barwindg
A ok