draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle kawki herbatki?
2
@patry295 trochę szkoda tych koników bo chyba nieźle są tam bite by przyspieszyły :D
32
kolejny tydzień robić na tego nieroba obiboka złodzieja szefa
0
@clyde widziałem je wczoraj w decathlon ale wydawało mi się, że one jakby miałe te dziurki do mocowania zaklajstrowane, trzeba je przebić :D?
0
@clyde jakieś buty polecasz konkretne? Jedne mają płaską podeszwę, inne jak korki xD
0
Pytanie do rowerzystów. @clyde
Od jakiegoś czasu trzaskam na moim crossowym rowerku większe dystanse jak 50km, 60km. Dotychczas uzbierałem wszystkie potrzebne gadżety i cały rowerowy set. Brakuje mi jedynie butów. Zacząłem oglądać buty w Decathlon i wszystkie niemalże są na SPD. Oglądałem trochę filmików i niby kwestia przyzwyczajenia by się nie glebać.
Robi faktycznie różnicę? Jeździłem póki co w zwykłych adidasach.
Nie rozumiem też dlaczego przy pedale są żabki z 2 śrubami na but, a buty faktycznie mają 3 otwory
https://www.centrumrowerowe.pl/pedaly-rowerowe-shimano-spd-pd-m520-pd8270/?v_Id=6785&gclid=Cj0KCQjw1N2TBhCOARIsAGVHQc6qTSNV-7ehTU-0V1S4N8s5OppN-EEP2hZ5EyFnprdD6IoRz2nclv4aAuwsEALw_wcB
https://www.centrumrowerowe.pl/buty-szosowe-shimano-sh-rc100-pd23981/?v_Id=147542
6
Jakoś nie widzę w mediach najazdu na Ronaldo po porażce..
A no tak, to nie Messi :D
0
Gdzie najczęściej robicie duże zakupy? Ja z narzeczona ostatnie 2 lata był to Auchan. Powstała w naszej okolicy wieksza Biedronka i generalnie za te same koszyki płacimy mniej.
2
@Persyfl przybywaj, @Comentateiro ludzie złomujooo
2
@macio_944
Z perspektywy czasu może byłem głupi, ale w 2007 i 2011 głosowałem z czystym przekonaniem na PO. Teraz tego żałuję, i tak jak w 2015 głosowałem sobie na Nową Prawicę, w 2019 na konfę tak teraz absolutnie nie mam na kogo głosować.
1
@escarabajo
Pytam bo dwójka moich znajomych również dostała telefony, wręcz dostaje cały czas z zachętą by przejść na 5 lat na stałe.
Jest to podejrzanie dziwne, że tak wydzwaniają.
Moze jednak jestem przesądny i chcą by kredytobiorca jednak płacił mniej.. choć wątpię
6
@Barca1992
Nie ma ani jednej partii na którą można zagłosować xD
Co za dramat u nas jest
3
@masq Pewnie dostałeś taką propozycję z banku co :D?
3
@Medium
Może nie zabierają, ale dla mnie to debilizm ingerować w lampy, które mają homologacje.
0
Dzisiejsza stopa referencyjna jest na poziomie tej z 2008r.
Dojdziemy do 10% jak w roku 2002r.?
Patrząc na wykresy ostatnich lat wysokość inflacji szła równo z wysokością stóp (pomijając pandemię).
0
@paweldunajecfcb
Wierzę jak potrzebuje
0
@Bobo25 Ja jestem innego zdania, zadania zamknięte to zawsze była kalka w kalkę z lat ubiegłych ze zmienionymi danymi.
Wystarczyło przerobić arkusze z ubiegłych lat..
1
@macio_944 ja bym napisał z przyjemnością bo jest bajecznie prosta ^^
8
Przypomnę tylko jakie akcje miało City pod koniec meczu xD
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/279274959_2123341527847968_5741383312683051495_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Q2cOXI4SLIgAX8wSalZ&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT-VgLm-yLEum-jWRiPocZXi_YoJH1V-RsSWwi8HcFaYBw&oe=62797A34
12
@Comentateiro
Dodałbym jeszcze kibiców, wsparcie z trybun było niesamowite.
U nas to z mentalnością Romy, Liverpoolu sprzedaje się karnety Eintrachtowi.
1
Ale w finale to już na pewno Real dostanie wciry :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Foden prawie strzelił bramę a Szpaku dziad zasrany nawet nie skomentował xD
2
City zesrało sie metr przed kiblem
3
Szpaku co żałoba teraz
0
Vasquez? Co Szpaku?
3
Orsato odwraca głowę w drugą stronę jak fauluje Casemiro xD
0
Przybywam z przyszłości, Real karny po ręce z dupy w 90 minucie.
6
@michal26 faulował Jack Daniels
0
City psycha sitting, załącza im się PSG