2

@Rust_Cohle kawki herbatki?

2

@patry295 trochę szkoda tych koników bo chyba nieźle są tam bite by przyspieszyły :D

32

kolejny tydzień robić na tego nieroba obiboka złodzieja szefa

0

@clyde widziałem je wczoraj w decathlon ale wydawało mi się, że one jakby miałe te dziurki do mocowania zaklajstrowane, trzeba je przebić :D?

0

@clyde jakieś buty polecasz konkretne? Jedne mają płaską podeszwę, inne jak korki xD

0

Pytanie do rowerzystów. @clyde
Od jakiegoś czasu trzaskam na moim crossowym rowerku większe dystanse jak 50km, 60km. Dotychczas uzbierałem wszystkie potrzebne gadżety i cały rowerowy set. Brakuje mi jedynie butów. Zacząłem oglądać buty w Decathlon i wszystkie niemalże są na SPD. Oglądałem trochę filmików i niby kwestia przyzwyczajenia by się nie glebać.
Robi faktycznie różnicę? Jeździłem póki co w zwykłych adidasach.
Nie rozumiem też dlaczego przy pedale są żabki z 2 śrubami na but, a buty faktycznie mają 3 otwory
https://www.centrumrowerowe.pl/pedaly-rowerowe-shimano-spd-pd-m520-pd8270/?v_Id=6785&gclid=Cj0KCQjw1N2TBhCOARIsAGVHQc6qTSNV-7ehTU-0V1S4N8s5OppN-EEP2hZ5EyFnprdD6IoRz2nclv4aAuwsEALw_wcB

https://www.centrumrowerowe.pl/buty-szosowe-shimano-sh-rc100-pd23981/?v_Id=147542

6

Jakoś nie widzę w mediach najazdu na Ronaldo po porażce..
A no tak, to nie Messi :D

0

Gdzie najczęściej robicie duże zakupy? Ja z narzeczona ostatnie 2 lata był to Auchan. Powstała w naszej okolicy wieksza Biedronka i generalnie za te same koszyki płacimy mniej.

2

@Persyfl przybywaj, @Comentateiro ludzie złomujooo

2

@macio_944
Z perspektywy czasu może byłem głupi, ale w 2007 i 2011 głosowałem z czystym przekonaniem na PO. Teraz tego żałuję, i tak jak w 2015 głosowałem sobie na Nową Prawicę, w 2019 na konfę tak teraz absolutnie nie mam na kogo głosować.

1

@escarabajo
Pytam bo dwójka moich znajomych również dostała telefony, wręcz dostaje cały czas z zachętą by przejść na 5 lat na stałe.
Jest to podejrzanie dziwne, że tak wydzwaniają.
Moze jednak jestem przesądny i chcą by kredytobiorca jednak płacił mniej.. choć wątpię

6

@Barca1992
Nie ma ani jednej partii na którą można zagłosować xD
Co za dramat u nas jest

3

@masq Pewnie dostałeś taką propozycję z banku co :D?

3

@Medium
Może nie zabierają, ale dla mnie to debilizm ingerować w lampy, które mają homologacje.

0

Dzisiejsza stopa referencyjna jest na poziomie tej z 2008r.
Dojdziemy do 10% jak w roku 2002r.?
Patrząc na wykresy ostatnich lat wysokość inflacji szła równo z wysokością stóp (pomijając pandemię).

0

@paweldunajecfcb
Wierzę jak potrzebuje

0

@Bobo25 Ja jestem innego zdania, zadania zamknięte to zawsze była kalka w kalkę z lat ubiegłych ze zmienionymi danymi.
Wystarczyło przerobić arkusze z ubiegłych lat..

1

@macio_944 ja bym napisał z przyjemnością bo jest bajecznie prosta ^^

12

@Comentateiro
Dodałbym jeszcze kibiców, wsparcie z trybun było niesamowite.
U nas to z mentalnością Romy, Liverpoolu sprzedaje się karnety Eintrachtowi.

1

Ale w finale to już na pewno Real dostanie wciry :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Foden prawie strzelił bramę a Szpaku dziad zasrany nawet nie skomentował xD

2

City zesrało sie metr przed kiblem

3

Szpaku co żałoba teraz

0

Vasquez? Co Szpaku?

3

Orsato odwraca głowę w drugą stronę jak fauluje Casemiro xD

0

Przybywam z przyszłości, Real karny po ręce z dupy w 90 minucie.

6

@michal26 faulował Jack Daniels

0

City psycha sitting, załącza im się PSG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?