draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdamaTraore mało na stopcham masz filmików jak ten co jedzie 160 na autostradzie doprowadza do wypadku?
0
@AdamaTraore
Polecam gorąco statystyki, bardzo przystępna forma, pisalem w oparciu o nie pracę magisterską wlasnie o BRD.
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html
1
@AdamaTraore
Kazdy "obecny" samochody. Gdzie jest ta granica? Przypomina mi to prawnika co zabił 2 dziewczyny na drodze ostatnio i tłumaczył że one jechaly trumną na kołach a on nowym samochodem.
Policja Polska publikuje co roku raport, bardzo fajne czytelne wykresy. Wynika z nich jasno, że jesteśmy na samym końcu w Europie jeżeli chodzi o śmiertelność na drodze.
Chcesz podnosić obowiązującą prędkość poza terenem zabudowanym jak nikt nie potrafi respektować obecnych przepisów?
Powiem Ci więcej, do największej liczby wypadków dochodzi przy sprzyjających warunkach atmosferycznych plus pierwszym czynnikiem jest nadmierna prędkość.
0
@FinNin Jak prawko mają krótko to nie zawsze będzie się kalkulowac.
Dla mnie każde zaostrzenie taryfikatora na plus.
6
Ubezpieczalnie będą miały wgląd w punkty karne!
Jak podaję RMF, w przypadku gdy ubezpieczyciel zobaczy mandat za wyprzedzanie na ciągłej to OC może zdrożeć dwukrotnie, przy wyprzedzaniu na pasach nawet trzykrotnie!
Świetna informacja ^^. Kolejna strata kasy piratów drogowych.
6
@P33ck
Wolski spękał bo chciałby juror by ocenił kto ma rację xD
Zamiast przyjść pogadać to ten jakiś jurorów wymyśla.
6
@JimMorrisonFCB
Wolski krytykuje i nie zgadza się z Armią Nowego Wzoru Bartosiaka.
Często po materiałach Wolski po prostu zaczepia Bartosiaka jakby szukał fejmu.
Oglądam obu, chciałbym ich debaty.
7
Ale dymy między Bartosiakiem a Wolskim na twitterze :D
Stanowski już zwęszył $$ i na debatę do KS zaprasza.
Program musiałby trwać chyba z minimum 5 godzin, bo zwykle jedna wypowiedź to monolog na 30 minut.
3
@Gappeq
łee, o wiele bardziej podoba mi się Emilia Clarke
0
@Dayan016
Jeszcze lepiej, weekendy wolne a nie jakimiś głupimi meczami głowę klub będzie zawracać.
0
@AdamaTraore to nie fake?
2
@agaFCB
Tak jest wszędzie. Dni kobiet w klubach, audycje w radiu rmf "co myślą kobiety", zniżki do saun itp.
Porównaj sobie jak pompowany jest dzień kobiet a jak dzień mężczyzn xDD
0
Ah też chciałbym w trakcie meczyku sobie buciki nowe zmieniać
0
@AmigoBlancos
@Rust_Cohle masz większe jaja niż kolega wyżej
23
@Abominacja
"Zwłaszcza gdy musisz wybrać między nagraniem jakiejś sceny, a głodowaniem przez następne tygodnie.
Robisz z ludzi debili. Dobrze wiesz, że takie osoby liczą na szybką, łatwą i dużą gotówkę dając po prostu d***.
Wakatów pracy jest mnóstwo w handlu, usługach, tylko że tam trzeba iść pracować na etat, a takie osoby jak fagata mają lewe rączki do takiej pracy ^^.
0
@El dominatore
Obejrzałem, genialne :D.
Ah, miło było wrócić do tych starych lat, szczególnie końcowe przebitki z wcześniejszych części były zajebiste.
0
@El dominatore kupiłem na Playerze.
Wychowałem się na jackassie, także siadam do oglądania i ocenie po ^^
2
@El dominatore gdzie obejrzeć?
1
@Pawel13sz no właśnie nie mają za najlepszy opinii, na GT patrzę z perspektywy złotych lat i PSX.
Bardzo mało samochodów chyba jest :c
0
Jako fan Forza Motorsport 3, jakie wyścigi polecacie na PS5?
1
@Dzemix111 u mnie w Toruniu cisza
0
@albi poszło wraz z narzeczoną
0
@Tomason
Na pewno zostało to uwzględnione, od tego w budownictwie są obciążenia dynamiczne.
0
@impa Doku Belg młody
0
Jeżeli nie chcesz mieć traumy to nie wchodź w ten link..
3
@Jakchcesz też tak myślę, ciekawe ile w tej kopercie będzie
32
Ale wczoraj tego nieroba, wyzyskiwacza szefa zrobiłem.
Godzina 8 dzwoni oszust z pytaniem gdzie ja jestem.
Ja mu na to by wszedl sobie na platformę ZUS i odebrał moje L4 na cały tydzień (oczywiście nic mi nie jest).
To się dziad zdziwił haha, na koniec dodał, że też ma coś dla mnie w poniedziałek, zobaczymy jak to będzie.
3
Mariusz w Hejparku, tytan pracy i wspaniały człowiek.
0
@AdamaTraore hell let lose, fifa i to tyle
1
@Kitek1640 jesteście w liceum czyli na etapie dojrzewania emocjonalnego, to jest normalne