draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zapieprzają w Holandii na magazynach i innych truskawkach za najniższa i elita musi oczywiście drzec się Wypie***lać
2
I co hejterzy?????? Dzisiaj Holandia zapłaci rachunek
2
Krychowiak standard xD 15 minuta i kartka
1
Kibice Holandii to jak kibice Barcy podczas meczu.
Piknik, zero dopingu i słychać tylko przyjezdnych.
0
@jedrek7000 sam w czasach studenckich jeździłem do Holandii na wakacje robić na magazynie z ciuchami.
Robota była spoko a jaka kasa wtedy dla studenta
37
Byłby pełny stadion Polaków ale reszta ma dzisiaj nocke w Niderlandach
0
Dobry doping polski
0
Póki co standardzik, pierwsze 15 minut intensywny pressing.
Brakuje jeszcze kartki Krychowiaka i puchnięcie całego zespołu.
0
Tylko 1 zwrotka hymnu? eh...
0
Krycha z limem, wyrwał prostego od Czesia
12
@Kgorecki2500 co to za resztki?
0
@Janas11224 za stary na to jestem, wyglądają paskudnie.
12
@panczo
Ale zaraz powie, że zielony herb to nie jest przejaw poparcia xDD
Weź skończ z nim dyskusję, czysta hipokryzja biję od takich lewaków na kilometr.
2
@Cochise
Słuchaj, tutaj się mają faktury na linii Niemcy - Rosja, NS 2 itp. a nie jakimiś tam Ukraińcami się przejmować..
0
@Cochise
Czy według Ciebie teraz w sektorze paliwowym jest wolny rynek?
0
@MesQueUnClub_87
Na budowie, kontenery mam z klimą, ale wychodzenie by przejść się z kontenera i wracać do klimy to jest zabójstwo dla zatok i gardla.
4
@Azacca uuu Panie tolerancyjny, nieładnie
12
@MesQueUnClub_87
Ja tam wolę w robocie cieplej się ubrać niż łazić spocony bo skóry nie zedrę z siebie.
0
@Hubert102
Lepiej jechać z dobrym mechanikiem, wziąć auto na kanał i tyle.
22
@Hubsao usuń to, syn Borka to ogląda
1
@AdamaTraore
Koparki/ładowarki.
3
@Amigo_Blanco
No, przyjdzie PO będzie sprzątać i obsadzi swoich xD
Tak to się kręci.
5
@gumaz
Jeżdżę regularnie na Anwil we Włocławku i Petrochemie w Płocku (oba zakłady Orlen Ochrona) i mam przypuszczenia, że to mógł zaatakować zwykły ochroniarz.
Oni mają wszyscy kamizelki, broń krótką czyli to co miał napastnik.
0
@P33ck @tomek8756 szkoda, że tylko na polsatboxgo jest xD
0
@Xxxbarca4ever plaża w durres nie wygląda zbyt najlepiej na zdjęciach xD
1
@gumaz
Pierw się znieczulam a potem cały czas parkiet z przerwami na jedzenie :D
1
@P33ck Znasz numer lub nazwę tego odcinka xD?
@Luciano99 to samo co wyżej :D
0
@rasta212 @Xxxbarca4ever jakieś miejscowości polecacie?
0
Był ktoś może na wakacjach w Albanii? Jakie odczucia?
2
@Kurkmen
Ja czekam na konsekwencje i zakazania wyścigów aut i komercyjnych lotów w kosmos.