2

Zapieprzają w Holandii na magazynach i innych truskawkach za najniższa i elita musi oczywiście drzec się Wypie***lać

2

I co hejterzy?????? Dzisiaj Holandia zapłaci rachunek

2

Krychowiak standard xD 15 minuta i kartka

1

Kibice Holandii to jak kibice Barcy podczas meczu.
Piknik, zero dopingu i słychać tylko przyjezdnych.

0

@jedrek7000 sam w czasach studenckich jeździłem do Holandii na wakacje robić na magazynie z ciuchami.
Robota była spoko a jaka kasa wtedy dla studenta

37

Byłby pełny stadion Polaków ale reszta ma dzisiaj nocke w Niderlandach

0

Dobry doping polski

0

Póki co standardzik, pierwsze 15 minut intensywny pressing.
Brakuje jeszcze kartki Krychowiaka i puchnięcie całego zespołu.

0

Tylko 1 zwrotka hymnu? eh...

0

Krycha z limem, wyrwał prostego od Czesia

12

@Kgorecki2500 co to za resztki?

0

@Janas11224 za stary na to jestem, wyglądają paskudnie.

12

@panczo
Ale zaraz powie, że zielony herb to nie jest przejaw poparcia xDD
Weź skończ z nim dyskusję, czysta hipokryzja biję od takich lewaków na kilometr.

2

@Cochise
Słuchaj, tutaj się mają faktury na linii Niemcy - Rosja, NS 2 itp. a nie jakimiś tam Ukraińcami się przejmować..

0

@Cochise
Czy według Ciebie teraz w sektorze paliwowym jest wolny rynek?

0

@MesQueUnClub_87
Na budowie, kontenery mam z klimą, ale wychodzenie by przejść się z kontenera i wracać do klimy to jest zabójstwo dla zatok i gardla.

4

@Azacca uuu Panie tolerancyjny, nieładnie

12

@MesQueUnClub_87
Ja tam wolę w robocie cieplej się ubrać niż łazić spocony bo skóry nie zedrę z siebie.

0

@Hubert102
Lepiej jechać z dobrym mechanikiem, wziąć auto na kanał i tyle.

22

@Hubsao usuń to, syn Borka to ogląda

1

@AdamaTraore
Koparki/ładowarki.

3

@Amigo_Blanco
No, przyjdzie PO będzie sprzątać i obsadzi swoich xD
Tak to się kręci.

5

@gumaz
Jeżdżę regularnie na Anwil we Włocławku i Petrochemie w Płocku (oba zakłady Orlen Ochrona) i mam przypuszczenia, że to mógł zaatakować zwykły ochroniarz.
Oni mają wszyscy kamizelki, broń krótką czyli to co miał napastnik.

0

@P33ck @tomek8756 szkoda, że tylko na polsatboxgo jest xD

0

@Xxxbarca4ever plaża w durres nie wygląda zbyt najlepiej na zdjęciach xD

1

@gumaz
Pierw się znieczulam a potem cały czas parkiet z przerwami na jedzenie :D

1

@P33ck Znasz numer lub nazwę tego odcinka xD?
@Luciano99 to samo co wyżej :D

0

@rasta212 @Xxxbarca4ever jakieś miejscowości polecacie?

0

Był ktoś może na wakacjach w Albanii? Jakie odczucia?

2

@Kurkmen
Ja czekam na konsekwencje i zakazania wyścigów aut i komercyjnych lotów w kosmos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?