0

@Zoker
A dzisiaj służbowo cyk do Gdyni ^^

0

@Zoker
Toruń - Gdynia nie ma polregio.

6

Miałem dzisiaj przyjemność raz na x lat przejechać się w pracy pociągiem PKP IC.
Bilet zarezerwowany tydzień wcześniej z podanym wagonem i numerem miejsca.
Wsiadam na stacji Toruń Główny i oczywiście na moim miejscu siedzi dziadek.
Zgłupiałem, upewniłem się czy to na pewno dobry wagon i poprosiłem Pana by zmienił miejsce.
Zaczął się do mnie rzucać, że jak śmie, jestem młodszy, ma to gdzieś on się nie rusza bo usiadł tutaj pierwszy.
Byłem zmuszony wezwać kierownika pociągu bo w dalszym ciągu ubliżał mi odnośnie wieku i tego, że on usiadł pierwszy.
Przyszedł Pan konduktor, również prosił by zmienił swoje miejsce i dalej dziadek nie chciał. Po groźbie wezwania Straży Ochrony Kolei na następnej stacji w końcu z wielkim fochem ustąpił miejsca.

Nie jeżdżę często koleją, ale jest to popierzone. Sytuacja jak do lekarza gdzie się ma na konkretną godzinę a dziadki przychodzą o 6 rano bo mają na 10.

2

@bartas97
barber 70zł co 2 tygodnie.
Boki maszynką, góra nożyczkami.

6

@tomek8756 Ah Daenerys wyglądała pięknie w tych platynowych włosach

5

@4drian0 o wiele ciekawszy komentarz od razu

54

@Kgorecki2500
PO jest tak samo beznadziejne jak wcześniej, nie ma żadnego planu opozycyjnego by zachęcić do głosowania na nich oprócz ruchu ośmiu gwiazd, lgbt czy delegalizacji kościoła.

1

@Yoshi94 Można przykładowo zdjąć podatek z emerytur

9

Ten PiS to jednak taki dobry, za rok idziemy po 15'stke.



1

@michal26 ale to trzeba by było pracować, chodzić do pracy, mieć umowę łeeee

0

@Szklaner Mam trochę kasy właśnie odłożone na koncie pkobp, ale boję sie jakiekolwiek ruchy robić.

0

@Szklaner W jakim banku jesteś?

15

@martin3131 tankując za 50zł płaci się cały czas tyle samo ^^

0

@Szklaner Sam to załatwiałeś czy z pomocą banku/doradcy?

1

@Szklaner "moje 4 latki" czy to miało być 4 lokatki?
Jeżeli tak to skąd masz takie oprocentowanie

0

@DonAndres*8
No ta, bo psiarnia tylko niesprawiedliwie oskubuje z kasy xD
Sprzedam Ci poradę, wystarczy jeździć zgodnie z przepisami KD.

4

@Comentateiro
Szczególnie kierowcy którzy wyrzucają pety na drogę, waliłbym mandatami po 5 tysięcy za śmiecenie.

17

@Corr
trzymam kciuki i życzę zdrowia

2

@SteuerFreiMoney
żadne, wole paska lub octavie 2.0 tdi z dsg w kombiaczu.
Nic więcej mi nie potrzeba.

3

@gumaz 2000zł piechotą nie chodzi

0

@AbelKabel Mieszkam w centrum Torunia, jakby zjazd/wjazd był w Brzozie a nie w Lubiczu Dolnym to by mi sie opłacało. Plus ja jeżdżę na nawozy Anwil a to sam początek Włocławka.
DK91 w tym przypadku jest bezkonkurencyjna.

4

@FC1899Barca o kurde bela, Musk odpisał Krolewskiemu ;o

4

@SteuerFreiMoney
Każdego dnia robię 50km do pracy w jedną stronę krajówką Toruń Włocławek Toruń i takich anomalii nie zobaczyłem.

22

Rząd planuje 14'stą emeryturę w sierpniu bo inflacja rośnie.
Dobrze, że wprowadzają to świadczenie to może chociaż spadnie ta inflacja i emeryci będą mieli więcej pieniędzy.

0

@halfnolife a polecasz coś jeszcze jako alternatywę dla Chorwacji?

0

@kosmos91 zaraz PiS pozmusza banki pewnie

2

Co myślicie o ulokowaniu pieniędzy na lokatę? Wiem, że 5,75% to i tak poniżej progu inflacji, ale w żadne złoto, nieruchomości, bitcoiny nie chce iść.

1

@mrboom
Paris, Tomasz Rożek, JKM, BNT i Gonciarz

0

@miladi
W jakim sensie wycięło na 2 miesiące? W jakim sektorze pracujesz?

14

A to ciekawe, ale wtedy ruskie były chyba okej?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?