draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale interwencja xDD
6
Oczywiście Kurła w bramce Realowi kolejny raz dupę ratuje..
32
Dalej nie mogę przeżyć, że taki plackowaty Real po akcji z dupy wygrał tą LM...
6
@Barca1992 czego oczekiwać od miłośników kłamczuszka tuska xDD
1
@michal26
Tak się wykrwawią, że zimą będzie Europa dogadywała się z Rosją by był "business as usual" jak będzie w dupę zimno ^^
5
@paweldunajecfcb
Debil w większości gadający banały i rzeczy oczywiste łatwo przyswajalne dla mas.
Bardziej rozbawiło mnie jak kiedyś nagrali go na autostradzie co bawił się baran w szeryfa swoim bmw :D.
0
@FCB24
Ja czekam bardzo na Bernardo, od przyjścia w City widziałem go w Barcy ^^.
6
@Deviler
Najbardziej żenujące jest jak kelner pyta mnie czy doliczyć 10% do rachunku za obsługę.
Co to w ogóle ma być xD?
Kasjerka w Biedronce czy na stacji pyta czy doliczyć 10% za wykonaną swoją robotę? Absurdalne to jest.
2
@Rl9k1nG Film niedostępny :/
11
O tak, idealnie
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/296443019_8137077049666517_7644065300674773990_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=8gjwiA0Bcw0AX9iKKBA&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT-CtPZYhPtMiNxDfpkfbUbAOd6nEGwwR6EuZcKyDToNgQ&oe=62F67A84
15
Wyrzucających pety podczas jazdy samochodem powinno łamać się kołem, brudasy jedne.
1
Brighton wygrywa 2:1 z Manchesterem.
Ronaldo jak zwykle mecz wybitny tylko koledzy z zespołu nie dojechali, żenada.
3
Oczywiście Maguire złamał linie spalonego xD
0
Jakie rzeki polecacie na spłw wody? Ważne by była dość wąska, mogą być przeszkody. Rejony północy Polski, Borów Tucholskich, Mazur.
Krutynia odpada na mazurach :D
3
Jak tam gdzie te memy z bramkami Frankowskiego i Messiego w Ligue 1????
A bo Frankowski ma mniej bramek od Messiego teraz ://
16
Dokładnie, rudy kłamczuch Polskę zbaw
https://x.com/piwolejnik/status/1554935564331368449
0
@KmN
A jaki ból gardła? Ja od tygodnia mam ból gardła, miałem taki stan, że nie mogłem jeśc a przełykanie śliny wody ze łzami w oczach się odbywało.
Żadne cholinexy, tabsy nie pomagały, płukanek pełno.
JEdynie Nimesil dawał wieczorem spokój.
4
Dla mnie Bernardo Silva idealnie nadaje się do Barcy. Trochę taki lewonożny Isco, którego też oczami wyobraźni zawsze widziałem w koszulce Barcy.
4
Obejrzycie sobie filmiki pod tym tweetem z tym księdzem. Nic lepszego dzisiaj już nie zobaczycie.
1
Dlaczego waszym zdaniem USA tak bardzo zależy na Tajwanie?
2
Siedzę w hotelu na delegacji i wyjątkowo lecą wiadomości TVP.
Była wypowiedź Obajtka o fuzji z lotosem i mimo, że nie oglądałem wielu występów Goebbelsa to sposób wymowy bardzo mi go przypomina.
4
Nimesil na dobranoc i człowiek szczęśliwszy
0
@BartqRKO bezsensu
1
@BartqRKO
wytłumacz mi jak oni ustalają kto wygrywa walke przed walką xD?
grają w jakieś papier nożyce kamień czy jak
0
@Przemek2323
Generalnie ja na ich miejscu jakbym miał do wyboru iść do gazu lub zawalczyć i zginąć w walce wybrałbym od razu 2 opcje.
1
@ranger3120
Jeżeli auto do 10k to lepiej już kupić drugi samochód.
Pytanie czy sprężarka, przewody etc. też do roboty jest.
5
Zasada nr 1 dla potomnych podczas dwójki w publicznym kiblu, upewnij się, że jest papier...
0
Manchester uratowany, wrócił krul.
7
Pamiętacie jak CR7 porobił jak dzieci obronę Hiszpanii, strzeliłby piękną bramkę gdyby nie Nani dobijający na spalonym? Piękny był wkurw Ronaldo :D
0
@Criss18Barca
0 wole yt