1

Ale interwencja xDD

6

Oczywiście Kurła w bramce Realowi kolejny raz dupę ratuje..

32

Dalej nie mogę przeżyć, że taki plackowaty Real po akcji z dupy wygrał tą LM...

6

@Barca1992 czego oczekiwać od miłośników kłamczuszka tuska xDD

1

@michal26
Tak się wykrwawią, że zimą będzie Europa dogadywała się z Rosją by był "business as usual" jak będzie w dupę zimno ^^

5

@paweldunajecfcb
Debil w większości gadający banały i rzeczy oczywiste łatwo przyswajalne dla mas.
Bardziej rozbawiło mnie jak kiedyś nagrali go na autostradzie co bawił się baran w szeryfa swoim bmw :D.

0

@FCB24
Ja czekam bardzo na Bernardo, od przyjścia w City widziałem go w Barcy ^^.

6

@Deviler
Najbardziej żenujące jest jak kelner pyta mnie czy doliczyć 10% do rachunku za obsługę.
Co to w ogóle ma być xD?
Kasjerka w Biedronce czy na stacji pyta czy doliczyć 10% za wykonaną swoją robotę? Absurdalne to jest.

2

@Rl9k1nG Film niedostępny :/

15

Wyrzucających pety podczas jazdy samochodem powinno łamać się kołem, brudasy jedne.

1

Brighton wygrywa 2:1 z Manchesterem.
Ronaldo jak zwykle mecz wybitny tylko koledzy z zespołu nie dojechali, żenada.

3

Oczywiście Maguire złamał linie spalonego xD

0

Jakie rzeki polecacie na spłw wody? Ważne by była dość wąska, mogą być przeszkody. Rejony północy Polski, Borów Tucholskich, Mazur.
Krutynia odpada na mazurach :D

3

Jak tam gdzie te memy z bramkami Frankowskiego i Messiego w Ligue 1????
A bo Frankowski ma mniej bramek od Messiego teraz ://

16

Dokładnie, rudy kłamczuch Polskę zbaw
https://x.com/piwolejnik/status/1554935564331368449

0

@KmN
A jaki ból gardła? Ja od tygodnia mam ból gardła, miałem taki stan, że nie mogłem jeśc a przełykanie śliny wody ze łzami w oczach się odbywało.
Żadne cholinexy, tabsy nie pomagały, płukanek pełno.
JEdynie Nimesil dawał wieczorem spokój.

4

Dla mnie Bernardo Silva idealnie nadaje się do Barcy. Trochę taki lewonożny Isco, którego też oczami wyobraźni zawsze widziałem w koszulce Barcy.

4

Obejrzycie sobie filmiki pod tym tweetem z tym księdzem. Nic lepszego dzisiaj już nie zobaczycie.


1

Dlaczego waszym zdaniem USA tak bardzo zależy na Tajwanie?

2

Siedzę w hotelu na delegacji i wyjątkowo lecą wiadomości TVP.
Była wypowiedź Obajtka o fuzji z lotosem i mimo, że nie oglądałem wielu występów Goebbelsa to sposób wymowy bardzo mi go przypomina.

4

Nimesil na dobranoc i człowiek szczęśliwszy

0

@BartqRKO bezsensu

1

@BartqRKO
wytłumacz mi jak oni ustalają kto wygrywa walke przed walką xD?
grają w jakieś papier nożyce kamień czy jak

0

@Przemek2323
Generalnie ja na ich miejscu jakbym miał do wyboru iść do gazu lub zawalczyć i zginąć w walce wybrałbym od razu 2 opcje.

1

@ranger3120
Jeżeli auto do 10k to lepiej już kupić drugi samochód.
Pytanie czy sprężarka, przewody etc. też do roboty jest.

5

Zasada nr 1 dla potomnych podczas dwójki w publicznym kiblu, upewnij się, że jest papier...

0

Manchester uratowany, wrócił krul.

/photo/1

7

Pamiętacie jak CR7 porobił jak dzieci obronę Hiszpanii, strzeliłby piękną bramkę gdyby nie Nani dobijający na spalonym? Piękny był wkurw Ronaldo :D


0

@Criss18Barca
0 wole yt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?