0

@Antimadridista_WR
Ja polecam xiaomi 70 mai pro.

0

@zmiter912576
Cena, rocznik, marka

1

@bartas97
Barber co miesiąc, ale tylko głowa bo brodę sam strzygę.
Nie lubię tych zapożyczeń językowych, i wolę mówić po prostu fryzjer.

8

W przypadku jak dzisiaj zremisujemy to nadal utrzymujemy pozycje lidera z 9pkt przewagi nad Niceą.

2

Real strzela w doliczonym?
Nowe nie znalem.

0

@ElTomas
Oczywiście, że jesteś ignorantem w całej swojej klasie, no ale czego wymagać od takiego prostego człowieczka.
Ból dupy będziesz miał Ty jak Twój ukochany PiS upadnie i ustawa się zmieni.
Trwaj dalej w swojej bańce beznadziei.
Nie dziwota, że takich ludzi potem się widuje przy urnach.

0

@ElTomas
No widzisz, znowu pokazałeś jakim ignorantem jesteś ^^.
Idź tam pikietuj pod restauracje, bo przecież w domu jest jedzenie. Pod stacje, bo w końcu Ty nie tankujesz w niedziele.
I na koniec idź tam sypnij w niedzielę grosza na tace i oglądaj sobie dalej tvp.

3

@sonek
W czym są gorsi pracownicy na stacjach benzynowych? Tam handlu nie ma?

0

@Inko
No właśnie, niech zmienią pracę (Ci co pracują w handlu).

0

@ElTomas
A Ty jesteś komuchem bo narzucasz komuś co kto kiedy ma kupować.
Mam nadzieję, że na stacjach benzynowych również pikietujesz i wyzywasz każdego "bo jest niezaradny życiowo"

5

@Momals11
No, a jeszcze większy absurd to zamknięcie sklepów w niedziele od 1 lutego

0

@barcelonaLM
Ale zaraz Weekend, w weekend wirus odpoczywa i jest spadek zakażeń.

10

@DonMatteo901
Generalnie jej sprawa nic mi do tego, aleeeeeeeeeeee
Moim zdaniem wcześniej wyglądała lepiej :D

6

Może by zaskoczyć Rosję i ogłosić nowego trenera w dniu meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

Europoseł z PiSu u Mazurka na pytanie dlaczego nie chce by powstała komisja śledcza ds. Pegasusa argumentuje to, ze w pełni ufa Ministrowi oraz organom, które tą inwigilacje prowadzą xD.

Gdyby byli czyści to ta komisja mogłaby to ukazać i tym samym pokazać Faka PO.

0

Lenglet na boisko i najlepiej jeszcze umtiti

0

Karny po ręce Alby? Nowe nie znałem

4

Pedri wycięty i żadnej kartki? Żenada

1

Who needs Dembele?

2

uuuuullaalalal, piękny jest Ferran

0

Dembele wróć!!!!!

0

Za Araujo wstawiłbym Lengleta i za Alvesa Mingueze.
Tylko z obroną Alba - Pique - Lenglet - Mingueza jesteśmy w stanie nie przegrać wysoko.

0

70 mln Euro blisko do zapłacenia już UE.
Dobrze, że żyje w tak bogatym Państwie, że te 300mln zł uda się zaraz jakoś z obywateli wydoić.

8

@Kgorecki2500
Widzę kolega nie pamięta przejęcia Krymu i tych samych gróźb.

3

Biden w nocy mówi, że wszystko teraz zależy od Putina. Wszystko co może Biden zrobić to sankcje i tyle.
Czyli tracimy bufor bo podobnie jak z Krymem Putin sobie wejdzie po swoje i nic mu się nie stanie.

Btw. Mnie zachowanie Putina w ogóle nie dziwi. Gość ma kupę kasy, rządzi jednym z mocarstwem i tylko dzięki takim ruchom za 100 lat w Rosji będzie wspominany jako ten co w latach 2014 - 20.. zajął takie i takie terytoria.


4

Czemu feministki nie skaczą do miejsc rekreacji jak sauny, baseny gdzie co rusz są jakieś "Ladies night" gdzie to drinki tańsze dla Pana, a to jakieś wejście darmowe dla Pań.
Na termach rzymskich w czeladzi nawet mają specjalne dni gdzie sauny są tylko dla kobiet.
Jakoś nie słyszałem nigdy by było to przedmiotem ich protestów.

7

Stano dzisiaj pięknie podsumował nasza cudowną autostradę A2 i to jak jesteśmy (kierowcy) dymani.

2

Komentarz usunięty

4

@Alanooo
Brak poszanowania do ograniczeń prędkości oraz utrzymywania bezpiecznego dystansu od pojazdu poprzedzającego, tyczy się to szczególnie dróg szybkiego ruchu klasy S i A w Polsce.
Przez te dwa czynniki, które tutaj opisałem mamy bardzo niekorzystny bilans ilości wypadków na przestrzeni roku, tzn. "jeżdżę szybko ale bezpiecznie" bezmózgi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?