draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR
Ja polecam xiaomi 70 mai pro.
36
Kiedy Twój zespół gra tak słabo, że aż wychodzisz z siebie i sam wstawiasz się na boisko [Ekstraklasa Trolls] :D
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/272641752_2050465138468941_3166349733103531362_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=wVxq8soFCwAAX9wEd1Y&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT-CSh6k8C9WEaBED3o1gj9ekJz6G_Bdeejowp609355aQ&oe=61F41A80
0
@zmiter912576
Cena, rocznik, marka
1
@bartas97
Barber co miesiąc, ale tylko głowa bo brodę sam strzygę.
Nie lubię tych zapożyczeń językowych, i wolę mówić po prostu fryzjer.
8
W przypadku jak dzisiaj zremisujemy to nadal utrzymujemy pozycje lidera z 9pkt przewagi nad Niceą.
2
Real strzela w doliczonym?
Nowe nie znalem.
0
@ElTomas
Oczywiście, że jesteś ignorantem w całej swojej klasie, no ale czego wymagać od takiego prostego człowieczka.
Ból dupy będziesz miał Ty jak Twój ukochany PiS upadnie i ustawa się zmieni.
Trwaj dalej w swojej bańce beznadziei.
Nie dziwota, że takich ludzi potem się widuje przy urnach.
0
@ElTomas
No widzisz, znowu pokazałeś jakim ignorantem jesteś ^^.
Idź tam pikietuj pod restauracje, bo przecież w domu jest jedzenie. Pod stacje, bo w końcu Ty nie tankujesz w niedziele.
I na koniec idź tam sypnij w niedzielę grosza na tace i oglądaj sobie dalej tvp.
3
@sonek
W czym są gorsi pracownicy na stacjach benzynowych? Tam handlu nie ma?
0
@Inko
No właśnie, niech zmienią pracę (Ci co pracują w handlu).
0
@ElTomas
A Ty jesteś komuchem bo narzucasz komuś co kto kiedy ma kupować.
Mam nadzieję, że na stacjach benzynowych również pikietujesz i wyzywasz każdego "bo jest niezaradny życiowo"
5
@Momals11
No, a jeszcze większy absurd to zamknięcie sklepów w niedziele od 1 lutego
0
@barcelonaLM
Ale zaraz Weekend, w weekend wirus odpoczywa i jest spadek zakażeń.
10
@DonMatteo901
Generalnie jej sprawa nic mi do tego, aleeeeeeeeeeee
Moim zdaniem wcześniej wyglądała lepiej :D
6
Może by zaskoczyć Rosję i ogłosić nowego trenera w dniu meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Europoseł z PiSu u Mazurka na pytanie dlaczego nie chce by powstała komisja śledcza ds. Pegasusa argumentuje to, ze w pełni ufa Ministrowi oraz organom, które tą inwigilacje prowadzą xD.
Gdyby byli czyści to ta komisja mogłaby to ukazać i tym samym pokazać Faka PO.
0
Lenglet na boisko i najlepiej jeszcze umtiti
0
Karny po ręce Alby? Nowe nie znałem
4
Pedri wycięty i żadnej kartki? Żenada
1
Who needs Dembele?
2
uuuuullaalalal, piękny jest Ferran
0
Dembele wróć!!!!!
0
Za Araujo wstawiłbym Lengleta i za Alvesa Mingueze.
Tylko z obroną Alba - Pique - Lenglet - Mingueza jesteśmy w stanie nie przegrać wysoko.
0
70 mln Euro blisko do zapłacenia już UE.
Dobrze, że żyje w tak bogatym Państwie, że te 300mln zł uda się zaraz jakoś z obywateli wydoić.
8
@Kgorecki2500
Widzę kolega nie pamięta przejęcia Krymu i tych samych gróźb.
3
Biden w nocy mówi, że wszystko teraz zależy od Putina. Wszystko co może Biden zrobić to sankcje i tyle.
Czyli tracimy bufor bo podobnie jak z Krymem Putin sobie wejdzie po swoje i nic mu się nie stanie.
Btw. Mnie zachowanie Putina w ogóle nie dziwi. Gość ma kupę kasy, rządzi jednym z mocarstwem i tylko dzięki takim ruchom za 100 lat w Rosji będzie wspominany jako ten co w latach 2014 - 20.. zajął takie i takie terytoria.
4
Czemu feministki nie skaczą do miejsc rekreacji jak sauny, baseny gdzie co rusz są jakieś "Ladies night" gdzie to drinki tańsze dla Pana, a to jakieś wejście darmowe dla Pań.
Na termach rzymskich w czeladzi nawet mają specjalne dni gdzie sauny są tylko dla kobiet.
Jakoś nie słyszałem nigdy by było to przedmiotem ich protestów.
7
Stano dzisiaj pięknie podsumował nasza cudowną autostradę A2 i to jak jesteśmy (kierowcy) dymani.
2
Komentarz usunięty
4
@Alanooo
Brak poszanowania do ograniczeń prędkości oraz utrzymywania bezpiecznego dystansu od pojazdu poprzedzającego, tyczy się to szczególnie dróg szybkiego ruchu klasy S i A w Polsce.
Przez te dwa czynniki, które tutaj opisałem mamy bardzo niekorzystny bilans ilości wypadków na przestrzeni roku, tzn. "jeżdżę szybko ale bezpiecznie" bezmózgi.