4

@Alanooo
Brak poszanowania do ograniczeń prędkości oraz utrzymywania bezpiecznego dystansu od pojazdu poprzedzającego, tyczy się to szczególnie dróg szybkiego ruchu klasy S i A w Polsce.
Przez te dwa czynniki, które tutaj opisałem mamy bardzo niekorzystny bilans ilości wypadków na przestrzeni roku, tzn. "jeżdżę szybko ale bezpiecznie" bezmózgi.

0

@seba1324
Powodzenia ^^

1

@GeneralXavi Quebo

1

@Cariones
Dokładnie :D

1

Słyszał ktoś tego zadeklarowanego "liberała" który dodzwonił się do hejtparku?
Taki mam właśnie obraz większości liberałów i ich beznadziejnego myślenia :D

1

@mat32
Niech Ukraińcy się pobiją z Rosjanami a Kaczyński zrobi manewr i odbije Kaliningrad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ktoś wie czy na Ukrainie jest jakaś powszechna mobilizacja? Jakieś powołania mężczyzn do wojska coś?

0

@WaFenPrG
I narazić się na uszkodzenie mienia

0

@WaFenPrG
Ja bym nie stawiał słupków. Ustawił tylko za rogiem każdego dnia patrol i trzepał kasę na debilach co nie respektują przepisów, proste.

1

Żenujące, dwie kobity na patrolu nie wiedzą co zrobić z nielegalnie zaparkowanymi samochodami na przystanku



3

Pan doktor Mentzen ponownie o Nowym Wale, polecam cieplutko:



1

@Bobo25
A wole się trochę pomęczyć za te nędzne pieniądze z tytułu wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Aczkolwiek alternatywa w postaci podwyżki i nic nie robienia na bezrobociu jest kusząca.

2

@Kurkmen
Bardzo dobrze, sam siedzę od 8 i przeglądam la ramble ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@MesQueUnClub_87 @Medium @BART97 @AduŚ07

Sprawa zgłoszona do pracodawców, dyskusja zabezpieczona jako dowód w sprawie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11216085#comment-11216085

80

@Azacca
To jak to było, szczepienia nie będą nikogo wykluczać xD?

0

@Borneo Ja generalnie nie dziwię się ludziom, że z kopciuchów nie chcą przechodzić jak gaz poszedł o te 200% ^^

0

@Borneo
Widzę, że ktoś się tutaj buduje i dostał odroczenie wykonania przyłącza gazu z PGNiG na 2023 :D

13

@Gaucho
Nie mam

44

Od lutego koniec z placówkami pocztowymi jako sklepami.
Żenada.
Trzymam kciuki by obeszli ponownie ten beznadziejny przepis i by można było robić zakupy w niedziele.

0

@Rewolucja123
Tak btw. Jak się można tak spaść i zaniedbać?
Masz jakieś choroby?

7

Znając życie nasi w identycznej sytuacji by to zmarnowali xD

0

Sędzia za prześcieradłami

22

Weźcie tego Viniciusza, nie mogę patrzeć na jego mordę.

0

Who needs Messi????

0

Od zawsze wierzyłem w Luka

2

Zmieniłbym Alvesa i Araujo za Mingueze oraz Lengleta.
Żelazna obrona Mingueza - Lenglet - Pique - Alba nigdy nas nie zawiodła

2

Czekam na analizy,
Busquets oczywiście 11/10 mecz, FDJ 2/10.

19

Top wkurzających mord:
1. Vinicius
2. Casemiro

10

3 proste zasady, którymi się kieruje by oszczędzać pieniądze:

1. Przestań kupować codziennie kawę na mieście
2. Kupuj mniej avocado
3. Wynajmij jedno ze swoich mieszkań

0

@MesQueUnClub_87
Dla mnie mogłoby być cały dzień ciemno.
Słońce mi niepotrzebne, i cały czas mogłoby być tak 0 stopni z porywami do -20 ^^.
Łatwiej się ogrzać niż schłodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?