draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB!
no jest drogo, hitem są grzańce za 15zł/0,2ml plus 15zł kaucja za dzbanek w kształcie buta
0
Bylem wczoraj na Jarmarku Wrocławskim.
Tłumy takie, że ledwo było jak przejść.
Żadnych symptomów, że korona jest.
Raz na jakiś czas trafił się rodzynek w maseczce ^^.
0
@barteq mi się bardzo podoba
0
Jakieś nieoczywiste miejsca do zwiedzenia we Wrocławiu?
Jadę na Jarmark, ale coś bym jeszcze zwiedził.
Takie miejsca jak zoo, ogród japoński, rotunda, kolejkowo, skytower odhaczone kiedyś
0
Komentarz usunięty
7
Areczku jaka podwyżka.
Lubisz pracę w naszej firmie?
No właśnie, to ja mam jeszcze za Twoje przyjemnosci płacić?
2
Dobrze, że Mioduski miał rację.
Michniewicz był problemem.
36
@IronSanHybrid
Kiedyś kolegę patusiara spoliczkowała na mieście bo nie chciał dać szluga.
Jak sie zamachnął to upadła, nakryła się nogami i w płacz do koleżanek by wzywały policję, zabawne to było.
1
@DaPidejpi
Sos słodko kwaśny polecam zrobić samemu na bazie sosu sojowego, miodu, pomarańczy i limonki.
Polecam ten przepis, robię go od 2 lat z kobitą, coś pięknego.
0
@NaFazieHitman
Ja mam co kwartał wyrównanie za inflację - nadzór budowlany.
0
Ciepłe kakao Nesquik > wszystko
0
Maradona na szpicy w PSG
1
@Comentateiro
Aż muszę dać lajka :D
1
@Arkon
1. Interstellar,
2. Lista Schindlera,
3. 12 gniewnych ludzi
2
Dziadek Strejlau - dla mnie najnudniejszy komentator na świecie.
26
Gmina, która najwięcej razy zatrzyma Tuska, dostanie wóz strażacki!
3
I to Michniewicz był problemem Legii :D
14
Może Angela zadzwoniła, że jest sama na chacie ^^
13
@macio_944
No właśnie, przyznanie się do winy =/= przeprosiny.
Ty i @Fantomas manimupulejcie jakoby Tusk przeprosił za to co zrobił.
To tak samo jakby Sasin przyznał się do błędu i interpretować to jakby przeprosił :D
0
@tristan87
Nie no przeprosił Jarka, ale tutaj podnoszą głosy, że jaki to Tusk wspaniały bo przeprosił za bycie piratem drogowym.
0
@PatrykBarca
źródło dej
1
Gdzie są te słynne przeprosiny Tuska o których piszą @Fantomas @macio_944 .
Za Chiny nie mogę znaleźć.
Chyba, że to nadinterpretacja i jak zwykle wybielanie Pana Tuska :D
3
@macio_944
Gdzie są te przeprosiny bo znaleźć nie mogę
9
@Fantomas
Gdzie są te przeprosiny?
0
@Tomo_95
Nawet jeżeli tak pisał to pisał prawdę.
Wnioski płynące z analiz prowadzonych na świecie są jednoznaczne – każdy 1 km/h zmniejszenia prędkości to około 3% ofiar mniej.
Jak byłem na budownictwie na specjalizacji drogowej to było podstawą przy omawianiu grupy środków uspokojenia ruchu.
0
@Persyfl
Jakby to była nieprawda to zaraz by było dementi przez Tuska na Twitterze.
1
@tomek8756
No sorry spieszylem się bo PiS lamie prawa, nic się nie stało.
Przepisy Kodeksu Drogowego są absurdalne.
Jechałem szybko ale bezpiecznie.
14
Jest sobota, pracujesz w drogówce.
Łapiesz jakiegos pirata, uchyla szybę a tutaj Tusk :DD
2
@Chaoss
Aż obejrzę wyjątkowo :D
0
@Persyfl
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-donald-tusk-zatrzymany-do-kontroli-przez-policje-stracil-pra,nId,5657479?utm_source=upday&utm_medium=referral