draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dojaar
To daję na lewice
0
@Dojaar
To Ty zrób i pokaż te 90%
0
@Dojaar
nie bo 90% to lewaki, oboje czerpiemy dane z dupy
10
@DonMatteo901
Niewygodny komentarz, tutaj PO się nie obśmiewa. Zgłaszam
2
Polecam hejtpark z Tomaszem Rożkiem, genialnie się go słucha.
0
@tabaluga123 Znając życie to jeszcze będzie chciała wrócić za jakiś czas pisząc ckliwie, że była głupia i żałuje.
0
@tabaluga123
Kurde współczuję, nie odłożyła nic bo była taka rozrzutna czy tak mało zarabiała? Chociaż to się ze sobą wiąże.
Nie wyobrażam sobie takiego czegoś przechodzić zaraz po ślubie, mam nadzieję, że nie jesteś jeszcze stary i jakoś to znosisz.
0
@tabaluga123
Tak z ciekawości ona sama powiedziała Ci, że puszcza się z tym typem?
70
@FC1899Barca
Generalnie dla mnie obojętnie kto gwałci.
Ksiądz, policjant, gej, murzyn, wymiar kary powinien być jeden i ten sam.
0
@TR3YWAY
Ja jestem ciekaw przy jaki stopniu studenty wrócą na zdalne.
1
@BART97
ja przykładowo pije i kąpię sie w paliwie
1
@IronSanHybrid ale za minimalną kupisz więcej paliwa teraz niż wtedy xD
0
@Breakdrowser realnie pewnie +/- 30%
33
Te nowoczesne dystrybutory paliwa działają coraz lepiej, gotówka coraz szybciej się nabija.
3
Tera Albania 2 bramy
56
Dobrze ze butelka nie dostal żaden murzyn bo by znowu były oskarżenia o rasizm.
0
Brzeczek stajl xD
0
@MrPGG
Ja go uwielbiam
0
Takiemu drewnianemu Jozwiakwoi czy Moderowi nie dałbym nawet powąchać trawy w Premier League.
0
@Cwaniak4 jesteśmy najgorzej wyszkolona technicznie ekipa, jedynie przed jakaś Andora czy san Marino.
Ratuje nas zielu, Lewy. Czego tutaj oczekiwać po Sousie?
3
@macio_944 jedynie zielinski się wybija ale na szczęście nie jest to produkt polskiego szkolenia
1
Próbujemy z tyłu klepać jak jakaś Hiszpania będąc plackami xD
0
Krychowiak traci i jest okazja?
Nowe nie znalem
0
Technika Zielińskiego to jest jakiś kosmos na tle reszty xD
0
Sousa zaraz wyjdzie z siebie i stanie obok
0
Ale Ci kibice blisko murawy
1
@Sau_Ron
Również uwielbiam Borka i Węgrzyna
0
Do hymnu powstan
0
Ile myślicie, że 95'tka do końca roku osiągnie?
Patrząc na to, że kraje arabskie nie chcą podnieść wydobycia stawiam przebicie 7zl/l.
0
@El dominatore
Dokładne :D
Plus coraz więcej Julek i Oskarkow co najchętniej w życiu by w ogóle nie pracowało, skądś to się bierze.